Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie? Kim jesteście?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co robicie? Kim jesteście?
Jestem Uczniem.
7%
 7%  [ 19 ]
Jestem Studentem.
13%
 13%  [ 32 ]
Pracuję.
54%
 54%  [ 135 ]
Jestem Rencistą/Emerytem.
14%
 14%  [ 35 ]
Jestem Bezrobotny.
10%
 10%  [ 25 ]
Wszystkich Głosów : 246

Autor Wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 3:58 pm    Temat postu: Co robicie? Kim jesteście? Odpowiedz z cytatem

Dawno nie mieliśmy żadnej ankiety, więc pora dowiedzieć się czegoś o nas właśnie na tej drodze!
Może tym razem coś o „statusie społecznym”?

Jeśli macie ochote, to oprócz oddania głosu opowiedzcie o sobie coś więcej.
Jeśli się uczycie, to jakie są wasze plany na przyszłość – jaka szkoła, jakie studia, od razu do pracy?
Jeśli studiujecie – to na jakim kierunku? Fajnie tam jest?
Pracujecie - ale gdzie? Lubicie swoją pracę, czy to totalna pomyłka?
Renta, emerytura - Od jak dawna? Co robicie z czasem wolnym – dorabicie, opiekujecie się wnukami, wreszcie macie czas dla siebie?
Bezrobocie - długo już? jaka praca was intersuje, jakie macie na nią szanse?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jestem w maturalnej klasie, w liceum ogólnokształcącym (największym w Białymstoku - najlepsze nie jest, ale zajmuje 4. miejsce w województwie, więc jest OK Very Happy, dostałam się też do najlepszego, ale zdecydowałam się na moją kochaną, wymarzoną 'czwóreczkę'). Jestem w klasie językowej, profil angielsko-niemiecki. Po maturze mam nadzieję dostać się na lingwistykę stosowaną (UW) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lubesia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 272
Skąd: Wloclawek

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie ucze w technikum profil hotelarstwo Smile bardzo fajna szkola i jest luzik przynajmniej sa praktyki w hotelach i mozna odpoczac od szkolki z miesiac lub dwa w ciagu roku szkolnego hehe... jestem w 3 klasie wiec maturka dopiero za rok i bardzo dobrze Very Happy a po maturce to sama jeszcze nie wiem co chce robic bo narazie na studia nie planuje isc szczerze mowiac nie chce mi sie bo nie wiem co ja wogole chce robic w zyciu Very Happy
_________________
Jeśli nie możemy czynić tak, jakbyśmy chcieli, musimy czynić tak, jak możemy Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 304
Skąd: Słupsk/Gdańsk

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do niedawna byłam na stażu,w tej chwili jestem w trakcie poszukiwania pracy(w poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną,może akurat się uda).A oprócz tego uczę się w Szkole Europejskiej "Eurocollage".Jest to studium policealne.Jak dobrze pójdzie to już w czerwcu otrzymam dyplom i tytuł technika administracji.A od października studia,prawdopodobnie dalej w tym samym kierunku ewentualnie resocjalizacja,no ale do października mam jeszcze troche czasu więc zdąże sie napewno na coś zdecydować.



SmileSmileSmile
_________________

Kochać i być kochanym to tak,
jakby z obu stron grzało nas słońce.

[ Dr Davis Viscott ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich, Witaj Nenya (my już trochę rozmawialiśmy Smile )! Pracuję na etecie od pół roku, wcześniej pół roku "stażowałem" (później 4 miesiące bezrobocia Mad ) w instytucji, w której obecnie pracuję - Archiwum Państwowe w Toruniu Oddział we Włocławku. Praca zgodna z wyuczonym zawodem (bezapelacyjnie satysfakcja!). Najgorsze dojazdy Toruń-Włocławek-Toruń, ale to już nie jest bezpośrednio z pracą związane. Realizuję się w pełni, z czasem pewnie jeszcze się "rozkręcę". Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Joanna88
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 118
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczę się liceum profilowanym :profil ekonomiczno-administracyjny. W mojej szkole jest również technikum hotelakskie a dziewczyny z tego technikum zdobywaja I miejsca na konkursach ogolnopolskich. ogólnie w szkole jest dość luźno Smile za rok zdaje mature Smile w przyszłości chciałabym pojść na kierunek związany z jezykiem angielskim Very Happy No i chcialabym byc ksiegowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olga
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 155

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam zgromadzonych Smile
no to może ja poodpowiadam Very Happy z tej starszawej półki Wink
Ukończyłam LE w opolskim, studium informatyczne w dolnoślaskim w tzw międzyczasie pracowałam , gównie w służbie zdrowia, i dochowałam się dwóch nastolatek Very Happy
W zeszłym roku obroniłam tytuł pedagoda pracy... w-wska uczelnia:wink: czyli plan na przed 40-tką realizowany Wink
broniłam się z tematu "syndrom wypalenia zawodowego na przykładzie wybranych grup zawodowych"
i... przegladam kierunki dalszych studiów... czas najwyższy na coś się wybrać.

Pracuję i pracowałam, zdarzyło mi się nawet zahaczyć o bezrobocie... całe 3- tygodniowe. Koszmar ... po 50 dniach urlopu Wink jestem uzależniona od codziennej dawki pracy Very Happy
uwielbiam pracować Very Happy
moja skala realizacji, motywacji i satysfakcji z pracy mnie zadawala bardzo Smile Very Happy
Gdzie pracuję... w służbie zdrowia oczywiście, zajmuję się kontraktowaniem usług, rozliczeniami z NFZ.
Firma prowadzi również działalność charytatywną.

wolny czas... w góry... przed siebie... raczej w ruchu i z dala od pracy Wink jeśli się tylko da Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marta
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 228
Skąd: Sławków-Ruda Śląska

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja we wrześniu skończyłam Politechnikę Częstochowską. Teraz jestem magister inzynier. Ale śmieję się że inzynier ze mnie jak z koziej d..trąba, więc mój narzeczony powiedział że będziemy mówić o mnie magister dupa Smile
Politechnika to nie były moje wymarzone studia,ale muszę uczciwie przyznać że coś tam sie nauczyłam Smile
Oprócz tego od trzech lat jestem Pełnomocnikiem ds.Osób Niepełnosprawnych. Ciagle jako wolontariuszka, ale.....psssstttt nie zapeszam Smile W każdym razie mam szansę robić to czego chcę. Bo właśnie chcę pracować z ludźmi, niesamowitą satysfakcję sprawia mi kiedy widzę,że komus pomogłam, poradziłam....Tego właśnie chcę pod względem zawodowym.
A prywatnie? We wrześniu wychodzę za mąż, a potem......mam nadzieję, ze będziemy pracować nad dzidziusiem Smile To moje największe marzenie...NIE! To juz mój plan! I wiem, że go zrealizuję !!!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z 39 lat 22 to rozpoznany toczen a choroba dała znać już kilka lat wcześniej....przez nią niestety nie udało mi się ukończyć szkoły średniej ale pracowałam 6 lat...potem renta 1 988 ... małżeństwo ..dzieci.. od 16 lat siedzę w domu nie pracuję zajmuję sie wychowywaniem dzieci choć już sa samodzielne ..przez co wiecej czasu mam dla siebie.....jak jest tylko taka możliwośc to wolny czas spędzamy wspólnie z rodziną....pomimo dużych przeciwności losu...jestem zadowolona z życia...choć czasami miewam go dość.... Smile Slonko
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam..mój zawód to technik ekonomista o specjalności finanse i rachunkowosc ale obecnie siedze na rencie..
(na komisji stawałam w wieku 17 lat)
wychowuje dwujke urwisów (córa i synek)...zajmuje sie domkiem...
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewelina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 579
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jeśli chodzi o mnie, to ukończyłam LE o profilu rachunkowość i rynek rolny, a także studium bibliotekarskie. Pracuje od 4 lat w bibliotece, jako atchiwistka (opracowanie zbiorów). Trafiłam tu zupełnie przypadkiem, chyba los tak chciał Smile. Do momentu podjęcia pracy byłam na rencie socjalnej, jednak troszkę nudziło mi się i postanowiłam coś z tym zrobić. Początkowo poszłam na kurs komputerowy, który był kierowany przez Urząd Pracy. Musiałam się zarejestrować. Po kursie nie musiałam długo czekać i otrzymałam telefon w sprawie pracy. Poszłam na rozmowę i udało sie! Jestem muszę przyznać szczęściarą, bo po pierwsze długo nie szukałam i znalazłam, po drugie lubię robić to co robię Smile
_________________
Z każdej ciemnej doliny jest jakieś wyjście, jakiś tęczowy szlak Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nanus nie ma jednej odpowiedzi: "jesteś na urlopie wychowawczym' Wink .
no dobra oprócz tego ze teraz wychowuje to zajmuje sie ksiegowoscia (ładna księgowa, ostatnio sie pytłam was jak odliczyć internet) i troche sprawami kadrowymi.
_________________
Chron bakterie! To jedyna kultura u niektorych ludzi

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paulina_87
Gość





PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obecnie jestem jeszcze uczennicą LO o rozszerzeniu j.angielskiego i j.polskiego
mam nauczanie indywidualne czyli do szkoły nie chodzę ale szkoła przychodzi do mnie Wink
niedługo maturka a po niej Rolling Eyes marzy mi się wydział lekarski na AM...
wiem że się nie dostanę ale nic straconego bo przez rok nadrobię czas innym wydziałem 8)
w życiu osobistym ... hmm ... mam swojego Miśka i chciałabym żeby tak zostało ... Love
Powrót do góry
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelina napisał:
Witam!
Jeśli chodzi o mnie, to ukończyłam LE o profilu rachunkowość i rynek rolny, a także studium bibliotekarskie. Pracuje od 4 lat w bibliotece, jako atchiwistka (opracowanie zbiorów).


Pochwal się, jakie są to zbiory? Rozumiem, że rękopisy (może spuścizny archiwalne - to też przechowują kiektóre biblioteki) bądź starodruki?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja... co ja moge powiedziec o sobie.... ze wzgledow oczywistych powtarzam 1 klase LO becnie profil hist wos czyli do bani w zeszlym roku angielko rosyjski Laughing .... zapowiada sie ze bede miec inwidualne nauczanie... jak narazie do szkoly chodze tyle na ile moge.... mam nadzieje ze w tym roku nie bede musiala rezygnowac bo jesli tak to rezygnuje calkowicie i ide szukac pracy 8) studia.... hmmmm.... kiedys mial bys to AWF no ale nici z tego wiec mysle nad psychologia pedagoka resocjalizacja pielegniarstwem biologia a cos ostatnio zaczyna mnie krecic medycyna... ale jak to bedzie to zobaczy sie w niedalekiej przyszlosci.... jak jutro wroce cala i zdrowa z jazdy na lyzwach to bede mogla dalej myslec nad moja przysloscia jak kolwiek by ona miala wygladac.... teraz moim najwiekszym marzeniem jest miec taka dozywotnia remisje.... obym sie w koncu choc takej krocotkiej doczekala.... ale nie narzekam... pocieszam sie tym ze inni maja gorzej choc wiem ze nie powinnam tak myslec...
kruca fik ale sie rozpisalam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group