Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Toczeń toczy dusze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sEsZeLa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 292
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 10:59 pm    Temat postu: Toczeń toczy dusze? Odpowiedz z cytatem

Dlaczego tak mi źle??? Dlaczego głupi toczeń aż tak tOCZY DUSZE???

WHY??? - > kto mi odpowie [sorka ale mam doła]
_________________
tym dam radę chorobie, że nic z niej sobie nie robię Very Happy [J.I.S]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..mialam iść spać- z twoimi ósemkami.... ale jeszcze chwilkę zostane.....ja też miewam potworne dolki.....ale dziś jest o.k....
glowa do góry...poszukaj pozytywow..
ty będziesz miec dwa zęby-nowka funkiel nieśmigane..a ja no cóż rozwazam możliwość pożyczenia twoich....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Mnie nie opuszcza dobry humor. Mimo matur, czuję się super. Czasem tylko chce mi się na kogoś nabluzgać, jak mnie zdenerwuje Twisted Evil Depresji jakoś nigdy nie doświadczyłam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toczen czesto toczy dusze..a własciwie nie sam toczen a sterydy a takze nasze ograniczenia....to jest związane z nasza chorobą.....czesto mamy depresje lub spadki nastroju ....czasami udaje nam sie samemu wygrzebać sie z dołka ,czasmi potrzebne są leki .
staraj sie mysleć pozytywnie zając czyms co sprawia porzyjemność ,lub oglądnąc glupawy film...powinno pomóc.
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Itunia napisał:
Czasem tylko chce mi się na kogoś nabluzgać, jak mnie zdenerwuje

i ja rowniez odczuwam wielka potrzebe bluzgania, a ostatnio nawet opuscily mnie wyrzuty sumienia, ktore zwykly mnie nawiedzac po karczemnych awanturach, jakich dopuszczam sie bedac tutaj, w pracy i w domu, widac taki juz moj nędzny byt przesądzony,
a depresji jakos nie doswiadczam, pewnie za sprawa intensywnego zycia, braku czasu na relaks, na przemyslenia, na zakupy, na wszystko... choc glowy nie dam, ze to autentyczny czynnik sprawczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasyka świetnie cie rozumiem a brak czasu ma rzeczywiscie wplyw na unikanie depresji... po prostu nie ma czasu na rozmyślania... może tak jest lepiej ,bo rozmyslanie do niczego nie prowadzi
sama mam wyrzuty sumienia nie raz.... no coz czasmi cos powiem a potem mi wstyd jesteśmi tylko ludzmi..... ale bede sie starac troche pomyslec ,obrazic łatwo ale przeprosic ooooo to juz o wiele trudniej.
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 304
Skąd: Słupsk/Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 7:26 pm    Temat postu: Re: Toczeń toczy dusze? Odpowiedz z cytatem

sEsZeLa napisał:
Dlaczego tak mi źle???



Wydaje mi sie że każdy ma takie swoje lepsze i gorsze dni.
Każdy odreagowuje to na swój sposób jedni krzyczą inni płaczą.
Ja doskonale Ciebie rozumiem,zresztą z tego co czytam to nie tylko ja.
Rozmyslanie do niczego nie prowadzi.Ach wymądrzam sie tu o myśleniu a sama nie jestem lepsza.Im mam więcej wolnego czasu tym więcej myslę o tym że życie nie zawsze jest "różowe".
_________________

Kochać i być kochanym to tak,
jakby z obu stron grzało nas słońce.

[ Dr Davis Viscott ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie tak jest,każdy z nas inaczej reaguje na stres. Należę do tego gatunku,co to zamiast krzyczeć,zamykają się w sobie,płaczą,nie śpią,nie jedzą,maja rozbiegane myśli,zero skupienia itd...
Jak mówi mój psychiatra - to gorsze przypadki,trudniejsze do leczenia.
Pewnie dlatego,co roku jestem na antydepresantach... A taka kiedyś byłam postrzelona.... Wink
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
barbara
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 117

PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkad zachorowałam na twrdzine tez czasami mam doła. Obecnnie też jestem na antydepresantach i szczerze mówiąc pomagają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group