Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam wszyskich - kicia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya napisał:
tak dobrze niestety nie jest, po wpisaniu "toczeń" w googlach, nie wyskakuje nasza strona, najpierw pojawia sie fundacja, nawet reklama soku noni pojawia się wyżej, ale co zrobić...


Spróbuj wpisać w goglach : 'toczen nenya' Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawełku, spoko Wink tyle, że w języku polskim powinno być napisane toczeń i o to właśnie się rozchodzi. Ale faktycznie, Nenya to już sztandarowe hasło Wink

Kryteria wyszukiwawcze - żeby dokładnie kierowały na określony temat - powinny być jasno sprecyzowane. Oprócz hasła "toczeń", w przypadku tego typu wyszukiwarek istotne są również odmiany tego słowa, np. tocznia, toczniu, albo - toczniowcy Smile Im więcej procentowo zindeksowanych haseł, tym lepsze wyniki wyszukiwania.

PS. Za to wyszukiwarka na WP.PL wyrzuca nas na pierwszym miejscu Exclamation I to z hasłem "toczeń" 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wchodzę przez Mozille Firefox. wpisuje toczeń i na piewszym miejscu jest nasz adres , nie wiem jak jest w innych ... ale u mnie jest zaraz , a na kompie zaczęlam siedziec jakies 2 lata temu, i tez nic nie umiałam , teraz tyle ile mi potrzebne, kiciu tez poznasz to co ci porzebne i bedziesz coraz pewniej poruszac sie w tym śiecie
jak ktos znajduje stonę fundacji to juz po paru postach może trafić
do nas, , od roku przybyło ich moze ze 100 więc nie ma tego duzo, a co kila postów wpisywany jest nasz adres
Robert masz rację a ze choroby u nas rózne to i bedzie łatwiej nas znależć
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Pawełku, spoko Wink tyle, że w języku polskim powinno być napisane toczeń i o to właśnie się rozchodzi. Ale faktycznie, Nenya to już sztandarowe hasło Wink


Tak tak toczeń ale na pasku narzedzi nawigacyjnych
nie ma POLSKICH liter ń,ć...
wpisz w goglach "toczen forum" ,a "toczeń forum" .. i Question Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Laughing co tam nenya, wystarczy wpisać "toczen veg" i od razu jesteśmy Mr. Green
tylko z bełkotu lekarza, chory w szoku zapamięta pewnie jedynie toczeń, albo twardzina, i tego będzie szukał, nie przypuszczam że jesteśmy tematem rozmów w gabinetach lekarskich, my - nenya i veg Wink

Paweł wczuj się w psychikę mało oblatanego w necie użytkownika, który nic nie wie o istnieniu forów tematycznych, po prostu szuka podstawowych infomacji, hasła będą najprostsze z możliwych, prawda?


Ostatnio zmieniony przez nenya dnia Pią Lip 28, 2006 5:59 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dlatego, iż nie są takie hasła (wyrażenia także) zindeksowane. Wyszukuje "toczen forum", bo informacje czerpie z tytułu strony.
Ale "toczen forum" też nie daje rezultatów Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Wyszukuje "toczen forum", bo informacje czerpie z tytułu strony.



dokładnie tak jak mowisz -> ale jush wczesniej o tym pisałem Razz

Kod:

Tak tak tocze[b]ń[/b] ale na pasku narzedzi nawigacyjnych
nie ma POLSKICH liter ń,ć... 

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, zweryfikowałem swoje poszukiwania - jak wyżej napisałem - "toczen forum" też bez rezultatu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wpisuję toczen i zaraz jest na pierwszym miejscu dlaczego? bo ja nie wiem ?
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh normalnie musiałem Print Screeny zrobic Mr. Green

,a teraz jak to wygląda w praktyce :

Google: 'toczeń forum' -> efetkt

Google: 'toczen forum' -> efetkt


heh ,a co jeszcze raz sie zacytuje
Kod:

Tak tak tocze[b]ń[/b] ale na pasku narzedzi nawigacyjnych
nie ma POLSKICH liter ń,ć... 


POLSKICH liter uzywam tylko gdy szukam
konkretnych wiadomości, jakies materialy pomocnicze(szkoła :]), mp3 i inne


ps. Kicia heh tu jest lepiej jak w kawiaarence Wink
ale jak istnial by jeszcze program "wybacz mi" hiE! Very Happy
to jutro by z kwiatami byli ehehehhe Korba wybacz Wink
_________________


Ostatnio zmieniony przez veg8 dnia Pią Lip 28, 2006 6:27 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 876
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote]
Cytat:
Paweł wczuj się w psychikę mało oblatanego w necie użytkownika, który nic nie wie o istnieniu forów tematycznych, po prostu szuka podstawowych infomacji, hasła będą najprostsze z możliwych, prawda?[/
[/quote



nie chcę się powtarzać bo niektórzy znowu będą się czepiać (i słusznie) ale wyniki pojawiają się stopniowo, a lekarze nic nie mówią więc kluczowe słowo t o c z e ń jeszcze nie padło bo nie ma jeszcze postawionej diagnozy a głód wiedzy już jest i jak się czegoś dowiedzieć o ANA, LA, IgM, IgG,C3,C4,APC-R ,CIC,HGH,IGF-1 itp. itd. czy powinny być czy nie a jeśli tak to w jakich wartościach ...następną wizytę mam 28.08 a do tej pory chyba bym odświrowała bez wiedzy tutaj zdobytej... ludzie no co wy trochę empati....macie wszystko w małych palcach...inni są p o p r o s t u zieloni w te klocki Laughing
Jeszcze raz podkreślam, że miałam dużego farta z Wami... to wcale nie jest ani takie proste ani takie oczywiste...
_________________
De gustibus non est disputandum...


Ostatnio zmieniony przez kicia dnia Pią Lip 28, 2006 7:34 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
OK, spoko. Jak tylko rozwiążesz problem następujący (jak słusznie Nenya i nasza już Kicia zauważyły Very Happy ):

Mamy osobę z podejrzeniem tocznia, lub już chorą. Szuka ona informacji nt. tocznia. Chyba nie będzie wpisywała frazy "toczen/ń forum". Jedynie np. toczeń, SLE itp. Nie wszyscy szukają forum "na dzień dobry".

Kwestia indeksowania to bardzo ciekawa sprawa Wink Możemy pogadać na ten temat. Pracuję poniekąd także w informacji, a moja promotorka i recenzent żyć nie dawali dopóki nie wytresowali mnie w tym zakresie. Z chęcią odświeżę to i owo Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 876
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ps. Kicia heh tu jest lepiej jak w kawiaarence Wink
ale jak istnial by jeszcze program "wybacz mi" hiE! Very Happy
to jutro by z kwiatami byli ehehehhe Korba wybacz Wink
[/quote]



Veg zamiast się nabijać przeczytaj ze dwa razy moje posty na ten temat to może zrozumiesz o czym piszę!!!! zanim Was znalazłam znałam tylko parę skrótów w kartki z wynikami i pojęcie zespół antyfosfolipidowy oraz zalecenie dalszych badań w kierunku kalogenezy....słowo toczeń to miało mi się przyśnić żebym mogła wrzucić w wyszukiwarkę!!! wszystkiego dowiedziałam się tu, z lekarzem zobaczę się dop.28.08 ale to też już pisałam...zbyt małymi literkami??
_________________
De gustibus non est disputandum...


Ostatnio zmieniony przez kicia dnia Nie Wrz 24, 2006 12:11 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zrozumiałam, że veg kicie w ostatnim poście przepraszał, że robimy jej sajgon z wątku powitalnego Surprised
kicia, on sę nie nabijał z ciebie, tylko z siebie!. no dobra. z nas Laughing

PS. możbezpieczniej będzie skończyć dyskusję o tym jak i gdzie nas szukać, bo zaczęło się od wzmianki o stronach fundacji, przypominam. zapomnijmy o fundacji, oby nie wróciła, albo żeby wróciła bardziej funkcjonalna. bo wiadomości nigdy za dużo.


Ostatnio zmieniony przez nenya dnia Pią Lip 28, 2006 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to już nie po raz pierwszy tak sobie pojechaliśmy w Powitaniach i Ogłoszeniach (ogłoszenie Zuzki dot Medolight na przykład)*. Zauważcie, że Kawiarenka jakoś słabe ma powodzenie Shocked I to jeszcze trzydziesta! Laughing



*Eh ta Zuzka, wciąż w głowie siedzi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group