Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobry krem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bambi
Junior
Junior


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 27

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam Mediderm, skóra jest nawilżona przez długi czas, w dodatku nie ma żadnego zapachu co dla mnie jest plusem, poza tym wydajny i tani Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia85
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 7065
Skąd: okolice Wyszogrodu

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O właśnie, Mediderm nie ma zapachu (jak napisała Bambi), zapomniałam o tym wspomnieć. No ale to raczej plus. Poza tym to krem także dla alergików.
_________________


Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez. / J.V. Chevey
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sewa
Kadet
Kadet


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, a czy ktoś z was ma może do polecenia dobry krem do rąk ? Nie zliczę już, ile wypróbowałam, a moje dłonie są ciągle suche, podrażnione, a opuszki pękają Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia85
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 7065
Skąd: okolice Wyszogrodu

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwostin Sensitia - krem regenerujący do rąk - poleciła mi moja dermatolog i naprawdę działa. Do kupienia w aptece za ok. 20 zł.

http://www.iwostin.pl/krem-do-rak-regenerujacy/
_________________


Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez. / J.V. Chevey
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szarlotka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 639
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do rak- neutrogena- coś takiego http://www.ekobieca.pl/product-pol-8969-Neutrogena-Formula-Norweska-Krem-do-rak-skoncentrowany-50-ml-GRATIS-Ochronny-sztyft-do-warg-SPF-20.googleshoppingpl.html?gclid=CNXR35ys5b0CFWzHtAodszUAsw

Ja do twarzy niezmiennie [b] IWOSTIN ,

ostatnio krem z filtremm 50 firmy Dermedic- zawiera tlko 4 skladniki, super nawilza http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=51569

Odkryłam tez krem BB Garnier ( nie znoszę tej komercyjnej firmy- ale była spora promocja Very Happy Krem jest dobry na mojego szpecącego motyla- pokrywa bardzo ładnie, nie zostawia smug i nie straszę ludzi zaczerwieniami ( a motylka mam dosc mocnego).
_________________
SZCZĘŚCIE TO NIC INNEGO JAK ZDROWIE I KIEPSKA PAMIĘĆ J.L.Wisniewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki z serii Iwostin są dosyć dobre.
_________________
Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru:
jesteśmy albo pełni miłości...albo pełni lęku.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sewa
Kadet
Kadet


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki, może wypróbuję ten Iwostin Smile bo już mam całą kolekcję kremów do rąk, a ręce jak wyglądały fatalnie, tak nadal takie są Rolling Eyes

Do twarzy bardzo dobrze sprawdza mi się krem BB albo CC La Roche-Posay (na dzień), a na noc ostatnio świetnie mi służy Dermecic Emolient Linum
http://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/4117/dermedic-emolient-linum-kojacy-krem-nawilzajacy-50-ml.html .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szarlotka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 639
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie tego Dermedic też używam- jest super co?? teraz na lato przerzuciłam się na Dermedic z filtrem 50 Wink

Iwostin do rak nie próbowałam, ale to dobra, polska firma więc powinien być spoko!
_________________
SZCZĘŚCIE TO NIC INNEGO JAK ZDROWIE I KIEPSKA PAMIĘĆ J.L.Wisniewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sewa
Kadet
Kadet


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szarlotka napisał:
właśnie tego Dermedic też używam- jest super co?? teraz na lato przerzuciłam się na Dermedic z filtrem 50 Wink

Iwostin do rak nie próbowałam, ale to dobra, polska firma więc powinien być spoko!

Ja jestem nim zachwycona, świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia, a przy tym nie ma tłustej konsystencji. Muszę chyba wypróbowac też ten z filtrem,skoro tak zachwalasz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szarlotka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 639
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będac w kołobrzegu zakupiłam taki oto krem:
http://eduzdrowisko.pl/329,lekki-krem-regeneracyjny-do-twarzy.html

Rzadko zmieniam kremy, maseczki i inne kosmetyki- bo mam już sprawdzone, a zwyczajnie boję się eksperymentów.. moja cera nie lubi tego bardzo-a znaleźć coś bez parabenów, sylikonów i innych świństw za okazyjną cenę nie jest łatwe.

Ten kremik kupiłam, bo był to regionalny produkt, o fajnym składzie, o cenie nie wspomnęSmile
I jestem nim oczarowana!!! Jest leciutki, super nawilża, nie jest tłusty, fajnie pachnie-bardzo delikatnie ale na pewno niczym sztucznym. Bardzo polecam- niestety do kupinia w Kołobrzegu albo na stronce, którą podałam.

Do tego zakupiłam tez maseczkę do twarzy:
http://kosmetykiznatury.eu/product.php?id_product=166

Również jestem zachwycona- skóra jak pupcia niemowlaka! Wygładza, nie wysusza, nawilża, ŁAGODZI- supcio!

Nie wiem czy krem, czy maseczka czy oba- strasznie szybko ukoiły moją podrażnioną po słońcu buzię (mimo filtru 50 Crying or Very sad )

Polecam!
_________________
SZCZĘŚCIE TO NIC INNEGO JAK ZDROWIE I KIEPSKA PAMIĘĆ J.L.Wisniewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena przystępana ale ciekawe jakie są zalecienia w stosowaniu tzn.dla jakiej grupy wiekowej? Wink
_________________
Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru:
jesteśmy albo pełni miłości...albo pełni lęku.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szarlotka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 639
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meguchna- z kremu - ja 30+ jestem zadowolona.
Mojej teściowej sprezentowałam ten kremik i tez sie zachwyca Wink

Zalezy czego spodziewasz się po kremie- bo ja nawilzenia, ukojenia, uspokojenia motyla. Jak jeszcze nie zapycha to jestem happy Wink
_________________
SZCZĘŚCIE TO NIC INNEGO JAK ZDROWIE I KIEPSKA PAMIĘĆ J.L.Wisniewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od czasu do czasu mam nasilonego motyla, pojawia się na kilka miesięcy, potem chwila spokoju, wraca... mniejszy większy
ostatnio przy pierwszej fali upałów (nawet nie wychodziłam na słońce) zrobił się bardzo mocny.... zwykły krem CC i korektor nie dawały rady

posiadany steryd w płynie i maść Protopic w mnie pogarszały sprawę w czasie tych upałów
zaognione miejsca wyciszył niezastąpiony krem z AVENE http://www.eau-thermale-avene.pl/twarz/specjalistyczna-pielegnacja/skora-podrazniona/cicalfate-antybakteryjny-krem-regenerujacy
już o nim pisałam

a nowym odkryciem jest VICHY DERMABLEND
http://www.vichy.pl/dermablend/gama/r511.aspx?gclid=CPXC-NHZ8cYCFWHjcgodOyAENA
cudowny wynalazek Very Happy
pięknie kryje, trzyma się prawie cały dzień i wygląda naturalnie Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BenOn
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 520

PostWysłany: Nie Sie 16, 2015 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam Nivea Baby pielegnacyjny, dobry do calego ciala, delikatny, nie drazni skory i bardzo wydajny. Stosuje do twarzy, pudelko starcza mi na 4 mce. Zona stosuje do calego ciala to na miesiac jej starczy. Polecam też Nivea Baby SOS na podrazniona skora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebylam dluga droge (i liste) w odnalezieniu kremow dla siebie.
Zdaje sie, ze znalazlam idealny zestaw-jestem pod ogromnym wrazeniem.
Byly juz rozne, AA, invostin i wiele innych. Mam skore bardzo problematyczna (cere mieszana ze sklonnosciami do alergii, przebarwien, wykwitow no i naczynkowa). Do tej pory jesli kremy spelnialy jedne kryteria to inne juz nie. Skora byla podrazniona lub efektem ubocznym bylo zaognienie jednego z jej problemow. A "TU" znalazlam wszystko czego mi trzeba.
Troche sie opieralam, gdyz firma ta testuje kosmetyki na zwierzetach. ( Embarassed )
Jednak widzac, juz po kilku dniach Shocked , efekty przemysle wszystko raz jeszcze.Confused
Kinga, pisala o jedym z tej firmy.

Moj zestaw to:
Avene cleanance, cleansing gel -nie mam zadnych podraznien po umyciu. Poza tym nic mi po nim nie "wyskakuje" Wink.
Avene YstheAL, pod oczy i okolice ust (na noc) -jest to krem, ktory, poza walka z niedoskonalosciami, zawiera retinoldehyde. Podobno ten skladnik (informacje znalezione w trakcie poszukiwania leku dermatologicznego na moje zmiany), jako jedyny ze wszystkich zawartych w kosmetykach, ma udowodnione dzialanie przeciwzmarszczkowe (to taki bonus dla mnie Wink ).
Avene TriAcneal EXPERT (na noc) -jak wyzej, tylko to krem do twarzy. Dodatkowo lagodzi wszelkie stany zapalne.
Avene cleanance EXPERT (krem na dzien)- krem nawilzajacy, niweluje "czerwien" Wink twarzy, wygladza.

Tak jak pisalam, stosuje je od kilku dni dopiero (podobno efekt widac po dwoch miesiacach) ale ja juz widze efekty. Nie mam zadnych nowych "wykwitow" a te co byly znikaja; skora jest duzo gladsza, nawilzona; zniknela mi nawet "sucha", czerwona plamka na powiece; slady po wykwitach sa mniej widoczne; skora ma bardziej jednolity koloryt.
Jestem bardzo ciekawa co bedzie dalej ale juz jestem zadowolona i troche zszokowana.

Otrzymalam rowniez darmowe probki: Avene cleanance MASK- mask-skrub oraz Avene Micellar water. Jeszcze nie testowalam. Dam znac, jak ktos bedzie zainteresowany.

Znalazlam natomiast krem przeciwsloneczny, ktory na pewno zakupie (Avene High Protection Mineral cream SPF50+). Do tej pory moja skora nie akceptowala zadnego. Licze na to, ze w sklad tego kremu wchodza tylko mineraly i pozbawiony jest wszelkich filtrow chemicznych okaze sie strzalem w 10. Jestem pelna nadziei, szczegolnie, ze tak dobrze znosze te specyfiki, ktore ostatnio u nich zamowilam.

Nie chce aby brzmialo to jak reklama ale mysle, ze wiele ludzi ma podobne problemy ze znalezieniem czegokolwiek, tak jak ja. Moze sie komus przyda.
Aaaa, cena. No nie sa niskie ale widze, ze sa wydajne. Zobacze na ile czasu mi wystarcza i tez te informacje tu umieszcze. Jak bedzie wszystko nadal tak dobrze to bede "odkladac" Wink.
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group