Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reumatolog - Lublin
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biedronka999
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 174
Skąd: Lubelskie

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam zupełnie inne odczucia... Doktor Majdan kobieta anioł?! Nigdy w życiu... Patrzy na kasę... w ogóle mi nie pomogła. Stwierdziła, że nie wie co ze mną zrobić i proponuje na tym zakończyć leczenie w jej gabinecie. Chudzik - zależy od humoru, ogólnie nie polecam, bardzo arogancki i schrzanił leczenie wielu ludziom.
Ja ze swojej strony polecam Doktor Wielosz. To jest dopiero kobieta anioł. Można do niej przychodzić i dzwonić w nocy o północy, nigdy nie patrzyła na pieniądze - ba - nawet nie miałabym odwagi próbować czegoś wciskać, nie ma nawet takiej potrzeby, do ludzi podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem... jako jedyna i pierwsza od lat odkryła na co tak naprawdę choruję... Jestem jej wdzięczna całą sobą.
_________________
Dum spiro, spero - Dopóki oddycham, mam nadzieję.
_______________________________________
Kasia. Dzieścia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
anna.mac25
Junior
Junior


Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 24
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 6:41 pm    Temat postu: biedronka999, mam pytanie:) Odpowiedz z cytatem

biedronka999 napisał:
Chudzik - zależy od humoru, ogólnie nie polecam, bardzo arogancki i schrzanił leczenie wielu ludziom.

Hej, mam pytanie odnośnie dra Chudzika. Dziś właśnie byłyśmy z mamą u niego na wizycie i obie mamy się położyć do szpitala na diagnostykę. Polecił mi go hematolog i wrażenie po wizycie mamy jak najbardziej pozytywne. Gdybyś mogła napisać coś więcej, skąd ta opinia o doktorze, byłabym bardzo wdzięczna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natalijka
Junior
Junior


Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 21
Skąd: Świdnik

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ciągle leczę się u Chudzika i nie narzekam. Fakt czasami ma zły humor ale pokażcie mi człowieka który tak nie ma? Po za tym ja z nim umawiam się telefonicznie na wizyte po za tym ostatnio wszystko w porządku więc jeżdżę do niego głównie po skierowania na badania bo robię je co 3 m-c Ja nie mogęna niego narzekać Ale również jestem ciekawa skąd te opinie o nim że schrzanił leczenie??? gdy szukałam lekarza w lublinie nie znalazłam żadnych takich opinii
_________________
Żyj każdym dniem, jakby miał być ostatnim, a nigdy nie zaznasz żalu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 222
Skąd: Chelm- Wawa Wawa - Chełm

PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam Targońską -Stępniak
_________________
Kwiatki, bratki i stokrotki
dla Malwinki dla Dorotki
kolorowe i pachnące
malowane słońce SmileSmileSmileSmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group