Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam - czekoladka
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Czekoladka.Zawsze raźniej gdy nas więcej.Poopowiadaj o sobie ,wygląda na to że masz bogate doświadczenia.życzę zdrówka.
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bozenao
Senior
Senior


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: mlawa

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj co do opalania ja unikam slonca stosuje krem i jeszcze nosze bluzki na dlugi rekaw.mi tez nikt nie powiedzial ze musze unikac slonca dopiero gdy mie poparzylo wygladalam jak upior.mialam czerwone plamy na twarzy recach szyi i bardzo swedzialo.wszyscy mysleli ze sie zaraza tym odemnie.do dzis mam slady na recach.co gorsze gdy poszlam z wizyta do rodzicow ojciec niepozwolil mi wytrzec rak w recznik a wogole to zebym lepiej nie przychodzila taka do nich.tak na slonce wychodze ubrana dokladnie i gdy musze wyjsc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Margo
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 135
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Czekoladko!!!Uważaj na słoneczko nastepnym razem w moim przypadku powiedzieli mi od razu żenie wolno na słońce wychodzićJednak ja po słoneczku paradoksalnie czuję sie lepiej Slonko gdy zmarzne to mam problem a mianowicie moje stawy!!Tak więc kwestia ta jest równiez jak najbardziej indywidualna Wink Życzę dużo zdrówka!!! Buziak
_________________
"Często pragnienie tego,czego nie masz,nie pozwala Ci się cieszyć tym,co masz"John Brown
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej czekoladka Very Happy
uważaj na słonko bo się roztopisz Wink a tak serio, to dobrze trafiłaś Very Happy razem jest raźniej, jak już napisali Very Happy
dużo zdrówka Very Happy
pozdrawiam cieplutko Buziak
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OLESIA
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 649
Skąd: Białogard

PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Czekolada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
czekoladka
Junior
Junior


Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za każde dobre słowo!!
Ja na szczęście reaguje dobrze na słoneczko żadnych popażeń nie mam, a co do stawów jak już pisaliście to jak zmarzną mi nogi to strasznie mnie rwą i bolą Sad Ale mam na to sposób: bardzo ciepła kąpiel i aspirynka i już mi lepiej!! Smile A co do rodziców to przykro mi że są tacy,którzy nie rozumieją, że to nie twoja wina,że jesteś chora??
Każdy chce wyglądać dobrze być zdrowy i czuć sie super ale u nas to tylko czasami możliwe niestety Confused Moi rodzice nigdy nie dali mi do zrozumienia,że jestem gorsza bo chora i nie wstydzą się mnie choć czasem jak mam buzie spuchniętą to wygladam jak zombie i chomik!! trudno!! takie to nasze życie głowa do góry!! Very Happy
a tak wogle to wiecie co przez to że walczę z tym chróbskiem nabawiłam się jakiegos grzybka Embarassed na basenie czy gdzies indziej.Objawia się u mnie białymi plamkami na całym ciele i przebarwieniami i nie mogę go usunąć , nawet dermatolog ma z tym problem!!
pozdrawiam magda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Junior
Junior


Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisaliście,żebym o sobie opowiedziała cosik więc:jestem normalną 23 latką z Warszawy aktualnie piszę pracę magisterską i szukam pracy(juz od pół roku)!! Mam młodszego zwariowanego brata, remontuję mieszkanie, w sierpniu biorę ślub. Cóż więcej?? jak jeszcze jakieś info was interesuje to napiszcie. Jeśli chodzi o doświadczenie w związku z chorobą to mam całkiem pokażne, poniewaz tyle razy mnie zbywali lekarze i całowałam klamkę, że wziełam ich wytrwałością i mieli mnie już tak dość (bo np.przychodziłam codziennie),że w końcu zrobili mi badania jakie trzeba, a nie łaske Cool !! Teraz zaczełam sie interesować dzidzią Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Buziak a mój lekarz nie ma przeciwskazań więc jak dobrze pójdzie może za rok cosik pomyślę??!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 304
Skąd: Słupsk/Gdańsk

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i ja Buziak
_________________

Kochać i być kochanym to tak,
jakby z obu stron grzało nas słońce.

[ Dr Davis Viscott ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja równiez witam... no i niezapomnij tutaj nigdy nie bedziesz sama.. Very Happy
pozdrawiam-ewela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group