Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rocznica Forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, chybakońcówka roku to czas niebezpieczny dla naszego forum, okres przesilenia, czy co?
teraz zdecydowanie wydaje mi się, że coś się chrzani, pewnie serwery zapchane, przydałby się tu Piotru Cool
a propos obiecał mi, że jak będzie grzebał przy skrypcie, czyli dokonywał radykalnych zmian to będzie pamiętał o dodatkowych opcjach dla modów, więc jest nadzieja, że może być nam tu jeszcze lepiej!
czego sobie i wam serdecznie życzę Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko takie energiczne i zakamuflowane obawy i tęsknoty absolutnie niegroźne tak że miły Robercie obawy twe sa bezpodstawne.
Piotrkowi należą się najwyższe słowa uznania za to że Forum istnieje.
Bez Neny w ogóle sobie nie wyobrażam naszej egzystencji.Gdy się kamufluje lub znika na dwa-trzy dni to już czegoś brakuje.
Okazuję się że wszyscy są niezbędni.Przecież całe forum to my wszyscy.Każdy coś wnosi.każde pytanie i odpowiedź to często furtka i droga do nadziei.Niełatwo żyć zdrowym leczo ile trudniej chorym.Od nas zależy czy poradzimy sobie z chorobą żeby w miarę normalnie żyć a to forum nam pomaga.każda osoba w której obudzi się duch walki z własną niemocą i nadzieja na pogodne jutro to wielkie osiągnięcie tych wszystkich którzy na forum dzielą się z pozostałymi -potrzebującymi swoimi umiejętnościami,humorem i dobrym słowem.Nie będę wymieniała wszystkich zasłużonych bo lista byłaby bardzo długa ale zawsze należy pamiętać o Neny,Piotrze i Robercie bo są filarami naszej maleńkiej można powiedzieć wspólnoty.
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie działa bez zarzutu. Lata po stronkach całkiem sprawnie. Wczoraj tylko wyszukiwarka przestała na jakiś czas działać. Trochę stresujące było jak wyrzucił mi cuda z debuggera i in., ale skoro Piotr miał w planach "grzebanie w skrypcie" to może to było przyczyną. Oby było lepiej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba jednak nie za dobrze skoro ci sie osty dubluja Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert jak to zrobiłes w dugą rocznicę forum masz 3000 post ? to chyba ty tu coś czarujesz ?
a teraz dlasze relacje temat drugi Nenya
Piotrek strzelil w 10 , kiedy powierzyl porwadzenie forum Nenya , to jej zawdzięczamy obecny kszałt forum, jego przejrzystość, i porządek
Cóż , Nenya nie ma wiersza, bo mi wyparowal a moze to i dobrze,
dzieki Ci za wszystko za obecnośc za łagodzenie sporów, za odowiedzi na każde pytanie,
my od ciebie wymagamy ale nie pytamy jak się czujesz, przecież tez jestes chora, dlatego dzieki że nie tracisz ciepliwości , dwa lata mogłyby znudzić i zniechęcić każdego tym bardziej że wołamy bez przerwy- Nenya pomóz, odpowiedz, zrób cos ,
To forum to ludzie zgadzam się ale gdyby nie Ty to forum juz dawno zamieniłoby się w całkiem bezsensowną zbieraninę pytań i odpowiedzi, a teraz jak widze robi z niego mekka dla szukających pomocy,
kwitnie coraz bardziej , a myslę że Fundacja gdyby istniała mogłaby się uczyć od ciebie , i to nie jest tylko pusta gdaninia, to jest fakt,
gdyby nie Ty to nie byłoby nas tutaj wcale,
nie napiszę że jestes Wielka bo to za malo, jesteś dla nas najwazniejsza i to się liczy
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chyba jednak nie za dobrze skoro ci sie osty dubluja

hehe u Roberta z podwójną mocą działa Very Happy Laughing
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówię wam to zła Karma Laughing w każdy parzysty rok, w okolicach Sylwestra, mamy mały Armaggedon Wink
trzeba się przyzwyczaić Wink
u mnie parę minut temu był tylko komunikat:

Kod:
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database


więc doceniajcie forum póki je mamy Rechot

PS. Monika, a spróbuj ty zniknąć na parę dni to zobaczysz co się tu będzie działo Laughing alarm i histeria Wink Zresztą powinnaś już to zauważyć Very Happy cos w tym jest, nie? ujmujące - że obcy ludzie się o siebie martwią i troszczą. to chyba podoba mi się tu najbardziej...
dzięki za miłe (przesadzone) słowa Buziak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba zabrał mi to co mi się sp....o , i po co było to całe tworzenie wczeniej kiedy efekt koncowy przepadł
mnie działa jak mu się chce, raz potrójny post a raz wcale , ale co tam ważne ze mamy swoje miejsce a ze czasmi trudno się dostać bo net pada to juz inna sprawa
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że to już tradycją się stało Laughing Też coś takiego miałem.
Hmm, może Piotr wpadnie na moment? Dostał zaproszenie.... Jutro obudzimy się pewnie w nowej forumowej rzeczywistości Wink Zależy jak duże te zmiany będą.

PS. Od kiedy słowa można przesadzać? Mr. Green


Ostatnio zmieniony przez Robert dnia Sro Gru 27, 2006 7:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żadne tam przesadzone, ale to prawda kazy się matrwi o drugiego i to jest bardzo miłe a czasmi az wzruszajce , każdy radzi i każdy pomaga jak tylko może,
wiecie co jest moim marzeniem ? abyśmy sie kiedyś wszyscy spotkali, to wymaga trochę zaangażowania , ale to jest możliwe , tylko poczkajcie az tuchę schudnę bo cos mi waga się zepsuła, leci tylko do przodu Crying or Very sad

Dagmara po raz trzeci do pisanego postu właczyło mi się imię Dagamra i jej cechy , co jest ?
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika, to pewnie wynik remanentu. Trzeba przeczekać.

Mam takie pytanie: czy gdzieś zachowały się (jeśli ktoś robił) zrzuty ekranu "starego" forum? Czy od początku było logo Lupusa? Jeśli nie, to od kiedy mniej więcej, skąd on się "wziął"... Założyciele - mówcie coś!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czary monis czary
a tak na serio to jest dowod ze czesto o mnie myslisz Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert chyba od poczatku , hmmm jesli mnie pamięć nie myli, było tak jak jest,
tylko tło i kolory byly inne , zielony daje nadzieję tak zaproponował Piotr i tak nam się to spodobało,
Dagmara no jasne ja często myśle o tobie i innych także, to foum to część mojego zycia, kocham to miejsce Very Happy
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest piekne. jestesmy ja rodzina mimo ze sie prawie nie znamy.
spotkanie wszystkich..... fajnie by bylo. no ale coz. jest nas tak duzo ze trudno o dogodny termin Smile
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Agnieszka14
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1084

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczorek. I ja dołączam się do podziękowań. Dla Wszystkich. Za atmosferę i 'wszędobylską' Smile życzliwosć. To na samym początku najbardziej mnie ujęło - obcy ludzie a tak pomocni i sympatyczni Shocked Więc dziękuję Wam za to. I za wiele dobrych słów i rzeczy, które tu wyczytałam. Za bliższe znajomości i przyjaźnie, które tu nawiązałam. Za przejmujące posty Moniki, które czytałam zanim jeszcze przyłączyłam się do Was; za niesamowite posty Roberta Cool za energię Didulki i tego Jej kota w avatarze wcinającego popcorn Smile długo by tak jeszcze wymieniać... Cieszę się, że istnieje takie miejsce w sieci. Tym bardziej, że w ten sposób powstało świetne miejsce wzajemnej pomocy dla osób chorych na toczeń, ale i nie tylko na toczeń. Myślę, że to Forum sprzyja integracji znacznej części naszego 'reumatycznego' środowiska Smile
Obyśmy dalej wszyscy rośli w siłę Smile Smile


Ostatnio zmieniony przez Agnieszka14 dnia Czw Wrz 02, 2010 10:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group