Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rocznica Forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spotkanie wszystkich w realu byłoby super Very Happy wiadomo, że to niełatwe "zadanie", ale możliwe Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zorganizować to by się dało, tylko faktycznie z terminem kiepsko. Ja tak od dwóch lat spotykam się ze znajomą ze Śląska - albo mi nie pasuje, albo jej Laughing

Nie wiem, czy ktoś z Was prowadził lub prowadzi badania genealogiczne własnej rodziny, ale pewnie gdzieś daleko w jakiś sposób spokrewnieni jesteśmy no nie? Wink

Marzenia warto mieć. Nie ważne czy się spełnią, czy nie. Zawsze to jakiś cel w życiu.

Czekam niecierpliwie na posty brakujących jeszcze założycielek i założyciela Forum. Mam nadzieję, że się odezwą i podzielą się wspomnieniami o początkach. Kto wynalazł tego "wilka"? Laughing Zauważcie, że gdyby nie Piotr, to de facto forum by nie było. Fundacja przecież padła...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, co pisać
w myślach się gubię,
czy żart wesoły,
czy dobrą radę...
Napisze po prostu,
Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych Z wielkim w sercu Wzruszeniem.
i na pamiątkę podpis swój kładę...Agnieszka29

JESTEŚCIE KOCHANI!!!!! Buziak
Ps. sorki za spóźnienie ale niemogłam wcześniej Embarassed
A jesli chodzi o spotkania było by extra jakby się udało...ale tyle osób i termin dobrac hmm bedzie ciezko ale wszystko jest mozliwe Very Happy
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.


Ostatnio zmieniony przez agnieszka29 dnia Sro Gru 27, 2006 7:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, z tego co pamietam, bo chyba nie zachowały się żadne zdjęcia pamiątkowe (chociaż vegu może miec jakies zrzuty, bo przecież instrukcję to chyba robił jeszcze na starej szacie, a potem aktualizował Confused ), to forum było kiedyś niebieskie...
prawda?
ale Wilczka w nagłówku mamy od początku, poprzedni skrypt dawał podobny efekt, choć forum było "węższe", pamiętam, że skracałam tytuły wątków, bo ciągle robiły się dwuwersowe a to dośc uciążliwe, zatem Piotr nam "rozciągnął" okienka, a całość zazielenił Laughing
o, i to w sumie niadawno, Robert powinieneś to pamiętać, nie?
zielono mi - to był marzec 2006...

PS. Piotr wystartował już Wilczkiem, to Wilczek też jest Ojciec Założyciel Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam niebieski "wystrój" i wizualną przesiadkę na wiosnę. Wprawdzie jakaś namiastka jest w starych postach (polecam lekturę, bo niektóre są powalające wręcz Laughing ), ale mało...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokłanie , gdyby nie Piotrek .... nie raz juz były próby włamania, tylko dzieki temu ,że Piotr jest i , jest czujny jesteśmy tutaj w miarę bezpieczni , to on przeciez udostępnil to miejsce i on za nie płacil, nie wiem jak jest teraz ale to tez istotna sprawa
w Fundacji działy się cuda, , bylismy nieraz obrażani czy straszeni , wspomnę tylko słowa i tak wszyscy umrzecie , ktoś siał zamęt i wprowadzal nerową atmosferę , posty czasmi obelżywe podpisywl, imieniem róznych forumowiczy, tutaj tego nie ma, i to własnie zawdzieczamy Piotrkowi , spokoj , i bezpieczeństwo i to jest ważne ,chyba najwazniejsze
Robert marzenia warto mieć, a nuz kiedyś sie spełnią Very Happy , coż były wart świat bez marzeń
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moaz podsunol mi pewno mysl. moze by tu pisac swoje podziekowania itp a na czacie http://psychika.pl/chat.html wszystkie pogadanki. nie wiem czy wam sie to sodoba ale to byl by wontek z podziekowaniami dla wszystkich a nie gadanie o tym czy komputer dziala czy nie
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśłi już sięgamy do historii Laughing , to proponuję lekturę tego:
Reorganizacja forum
Pamiętacie jak to wyglądąło na początku, były zupełnie inne działy niż teraz!
Porady Czytelników
Wymiana Doświadczeń
Nowości Farmokologiczne
Surprised i jeszcze kilka całkiem od czapy Laughing
to fascynujący zapis ewolucji tego forum i osiągnięcia tego etapu rozwoju, a droga była pogibana Cool
mam nadzieję, że jeszcze wiele zmian przed nami!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gusiu podziękowani na chacie to zbyt ulotne , nie dla mnie to nie jest uczczenie rocznicy a chat ? no coż nie jest to do przyjecia , piszesz i zaraz tego nie ma a to ma zostać czyż nie ?
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wszystkim dziekuje za to Forum... Wzruszylam sie,czytając Wasze wypowiedzi,tyle w nich ciepła - mimo,ze znamy się z"pisania",tęsknimy za soba,niepokoimy sie,kiedy dłuższy czas nie ma od kogoś wiadomości,przezywamy, kiedy kolezanka czy kolega zmaga sie z nawrotem choroby czy przeciwnosciami losu...Potrafimy zrozumiec siebie nawzajem...Czegóż więcej potrzeba w tym zagonionym świecie?
Dziękuję Nenya,Piotrkowi,Robertowi,Monice - bo to nasze FILARY...
A my wszyscy stanowimy jedność...
Pozdrawiam serdecznie,do kolejnego spotkania w kawiarence - i oby wieści były pomyślne!
Nenya - miłego spaceru z Maxiem. Smile
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko ale Gusia pisała o podziękowaniach własnie tutaj a o innych pogawedkach na chacie ..tak bynajmniej ja zrozumiałm... Laughing
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika B napisał:
Gusiu podziękowani na chacie to zbyt ulotne , nie dla mnie to nie jest uczczenie rocznicy a chat ? no coż nie jest to do przyjecia , piszesz i zaraz tego nie ma a to ma zostać czyż nie ?


chodzilo mi ze chat to tak do pogadania a to miejsce w ktorym teraz piszemy na podziekowanie. ale jak nie to nie. to tylko taka moja i krzyska propozycja
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś mi się ten wilczek kojarzy od zawsze.Pamiętam tylko że było mniej działów i faktycznie dopiero z czasem to nabrało obecnego oblicza.Były różne schody i schodki ale pouciekały z pamięci .Jedno tylko się utrwaliło ze fundacja w początkowym okresie zwalczała nas jak mogła.Pamiętam znikające posty i pytania bez odpowiedzi na tamtej stronie.Nawet nie zauważyłam kiedy strona fundacji całkiem znikła.Większość ludzi odnalazło nas ale część chyba straciła zaufanie a może zainteresowanie?.Trudno powiedzieć.
Tu odnaleźliśmy swoje miejsce i tu znaleźliśmy przyjaciół.Najczęściej znamy sie tylko z forum ale liczymy na siebie .No kilkoro z nas zna się osobiście ale szkoda że tak niewiele osób.Mam nadzieję że w Nowym Roku będzie nas więcej na kolejnym spotkaniu.
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka


Ostatnio zmieniony przez Lidia dnia Sro Gru 27, 2006 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bla bla bla nie wiem jak sie usuwa posty
sorki Exclamation


Ostatnio zmieniony przez didulka dnia Sro Gru 27, 2006 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he, ostatni post w podanej Reorganizacji forum jest niezły Very Happy Ale faktycznie, ewolucja idzie w kierunku czytelności, przejrzystości. I o to chodzi. W tym roku też mieliśmy przecież zmiany. Ciekawe co wymóżdżymy w przyszłym...

Witam forumowiczkę agatka03! Jak zwykle pozdrawiam po sąsiedzku Wink


PS. Chat oczywiście jest do luźnych pogadanek, ale za Chiny niewielu ma ochotę wyjść z Kawiarenki. Wypraszać z lokalu też nie można Laughing No bo jak... Chat niech jest. Może się przyda... Tu ledwo udało się zebrać ekipę "na godzinę", a na chat już parę razy były próby umawiania... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group