Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rocznica Forum
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 8:49 pm    Temat postu: Rocznica Forum Odpowiedz z cytatem

Witam! Przepraszam! Trochę spóźniony, bo wszystko po świętach ledwo żyje... ponoć ferie są Confused Mad , więc komunikacja działa jak podczas wakacji Rolling Eyes A do tego korki. Tylko szkoda, że nikt nie bierze pod uwagę tego, iż ludzie pracują i dojeżdżają.

Tutaj też jakiś mały ruch, więc będzie sprawnie i do rzeczy.

Tak więc mija dziś (podobno, wg posiadanych przeze mnie informacji) druga rocznica zasadzenia tego miejsca w sieci. Ośmielę się powiedzieć, że chyba zagnieździliśmy się tu na dobre... Prawda? Wink No chyba, że Piotrek będzie miał nas dosyć. Embarassed

Miało być w nieco innej postaci, ale czasowo nie wyrabiam - tzw. syndrom zbyt krótkiej doby.

Na początek chciałbym podziękować Wszystkim bez wyjątku za wkład w rozwój Forum, tym samym za zrozumienie i podporę psychiczną. Za dobry humor, sytuacje masowo odstresowujące, za mające miejsce niekiedy małe "dymy"... Przynajmniej coś się dzieje.
Szczególne podziękowania należą się wg opinii Większości (ponoć większość ma zawsze rację, więc nie radzę tym osobom dyskutować - szkoda czasu i kalorii poświątecznych Wink ) - dwóm osobom - Nenya i Piotrek, bo o nich mowa.

Nenyę to już chyba wszyscy znają, więc będzie krótko - parę słów ode mnie - informacyjnie:

Na początek tzw. tło wydarzeń poprzedzających pojawienie się tej osoby na Forum Wink :

Trzy Pierścienie dla królów elfów pod otwartym niebem,
Siedem dla władców krasnoludów w ich kamiennych pałacach,
Dziewięć dla śmiertelników, ludzi śmierci podległych,
Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie,
Jeden by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.

(tłum. Maria Skibniewska)

W świecie Śródziemia jeden z trzech Pierścieni Władzy należących do elfów. To Pierścień Wody wykonany z mithrilu, cennego metalu, lżejszego i wytrzymalszego od stali, posiadającego również pewne cechy magiczne. Wydobywany był przez Krasnoludy w kopalniach Khazad-dûm (Moria). Powiernicą pierścienia była Galadriela z Lothlórien, księżniczka Noldorów, córka Finarfina, siostra Finroda Felagunda. Przewodziła buntowi Noldorów przeciwko Valarom. Nie złożyła jednak przysięgi. Powróciwszy do Śródziemia, wraz z bratem zagościła w Doriath, na dworze Thingola i Meliany, gdzie poznała krewniaka króla, Celeborna. Meliana, traktując Galadrielę jak siostrę wiele ją nauczyła. To Galadriela wyznała królowej powód opuszczenia Amanu. Po dłuższym pobycie w Ukrytym Królestwie poślubia Celeborna. W Drugiej Erze stworzyła królestwo Lorien, które dzięki jej mocy chronione było przed Sauronem. Podczas Wojny o Pierścień Galadriela goszcząc Drużynę Jedynego ofiarowuje jej cenne dary, które przyczynią się w pośredni sposób do pokonania Saurona. To waśnie ze względu na jej długotrwała walkę z Sauronem, Valarowie pozwalają jej powrócić do Valinoru, gdzie odpłynęła w 3021 roku wraz z ostatnią wyprawą Powierników Pierścienia i Trzema Wielkimi.
Smukła i dostojna, lecz w swoim pięknie groźna. Jej włosy lśniły złociście, jak gdyby zachował się w nich blask Laurelinu.

Z obserwacji natomiast:

Forumowo i prywatnie (na tyle, na ile to możliwe wg analiz źródłowych) – to stanowcza, konkretna, kiedy trzeba również i bojowa kobieta. Samodzielna ma się rozumieć racjonalistka z krwi i kości. Co już niektórzy wiedzą, właścicielka wdzięcznego imienia Katarzyna. Imię to ma korzenie greckie. Wywodzi się z przymiotnika katharos, słowa oznaczającego "czysty", "bez skazy". Jest to ósme co do popularności imię w Polsce (trzecie wśród imion zeńskich), noszone przez ponad 600 tys. osób. W dawnych polskich dokumentach pojawia się od XII wieku, a co najmniej od XV wieku przez kolejne stulecia znajduje się w pierwszej trójce najchętniej nadawanych imion żeńskich, z wyjątkiem XIX wieku, kiedy była uważana za imię przestarzałe. Jej powrót do grupy najchętniej nadawanych imion rozpoczął się w latach 60. XX wieku.

Tak, jak zdecydowana większość forumowej braci, pozostaje „autoagresywna”, choć – oby już na zawsze – wyciszona w tej materii. Autorka ponad 4000 postów różnej treści, choć zawsze wartych uwagi. Traktowana jak GURU, posiadaczka 12 gwiazdek. Avatarowo jednak niestabilna, choć intrygująca, a niekiedy wręcz wzbudzająca respekt. Nie sprowokowana nigdy się nie unosi. Zirytowana czeka na opadnięcie emocji. Poniedziałki to jej najszczęśliwsze dni. To właśnie w poniedziałek dnia 27 grudnia A.D. 2004 o godzinie 4:29 po południu została namaszczona na Głównego Moderatora Forum www.toczen.pl po przejściach na forum najprawdopodobniej nieistniejącej już Fundacji Tocznia „Motyl”*. Obok Moniki, martek, Klasyki, Agatki03 i Lidii pod przewodnictwem Piotrka należy do tzw. ścisłej egzekutywy (żeby nie powiedzieć grupy trzymającej władzę). To nikt inny, jak cyt. Matki Założycielki i jeden Ojciec całości**.

Pod patronatem Wielkiej Administratury przewodzi nam do dziś, a będzie jeszcze długo, choć wrodzona skromność nie pozwala jej się do tego przyznać. Wizerunkowo nadal pozostaje w ukryciu.
Mówiąc najogólniej, zainteresowania Pani hydrogeolog po profesji, obracają się nie tylko wokół spraw zawodowych. Prezentuje szerokie ich spektrum od muzycznej mieszanki różnogatunkowej (jak sama powiada szczególnie „szarpanie strun”), poprzez książkowy i filmowy kanon sci-fi, fantasy, horror/thriller, choć nie stroni od komedii dla uzyskania efektu katharsis, aż po nauki przyrodnicze, medycynę, a szczególnie.... przeciwciała, z którymi od dawna próbuje cyt. „dojść do ładu, jakoś sobie wszystko poukładać, bo to nie jest prosta sprawa”***. Fanka LOST, Any-Lucii oraz Juliet, choć jej pierwszą miłością serialową był „The X-Files”****.
Wśród forumowiczy wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością.

*Sprawy Techniczne
**Pierwsze Kroki na Forum
***Doniesienia Medyczne
*****Filmy, seriale, Programy TV


PIOTREK - w porównaniu do poprzedniczki, stosunkowo niewiele o nim wiemy. Chyba woli sprawnie działać niż prowadzić boje słowne. Pochodząca z Katowic sexowna bestia*, twórca Forum, prywatnie mąż i ojciec. Ponadto toczniowiec. Jak sam mówi, zawód ma ciekawy (Krwiopijca?). Od kilkunastu lat zajmuje się intrenetem i informatyką pod każdą postacią. Jest również fotografem. Robi bardzo ładne zdjęcia "rozebranym" kobietom Surprised . Prowadzi jeden z większych polskich serwisów darmowych kont i domen http://of.pl
Jak już zostało wspomniane, wytrwale dążył do utworzenia takiego miejsca w sieci, w którym osoby dotknięte chorobami tkanki łącznej mogli wymieniać własne doświadczenia i porady. Udało się.

Ulubioną formą spędzania wolnego czasu jest tzw. szeroko pojęty wypoczynek. Zawsze pomocny, odwiedza Forum kilka razy dziennie. Chroni nas przed zagrożeniami zewnętrznymi już od 22 lipca 2004 r. Ba, zorganizował nam całą serię emotek, galerię avatarów (choć i tak większość z nas wrzuca z zewnątrz). ------------>przy okazji jeśli można - prosimy o ciut więcej plus o możliwość łączenia wątków Embarassed

*Sprawy Techniczne



Zatem dzięki wielkie. Osobiście spędziłem tu b. miłe chwile i mam nadzieję, że takie same jeszcze przede mną.

A teraz - przedsmak sylwestrowej zabawy (jeśli ktoś się wybiera) - specjalnie na zamówienie z planety Tatooine:
The Cantina Band Laughing
Ach, jeszcze torcik i fajerwerki Mr. Green Za 16 lat będziemy pełnoletni, chyba, że ktoś podrzuci jakieś trunki Laughing



Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem jestem.... rzućcie tu okiem... w Kawiarence same klątwy... aż się boję Shocked

Powyższe to są w całości dane oficjalne, wyczytane z Forum. To raz. Wczoraj się nieco przeraziłem, bo wyszukiwarka przestała działać w pewnym momencie - szwankował SQL... Ale może to były serwerowe zawirowania.


Ostatnio zmieniony przez Robert dnia Sro Gru 27, 2006 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko super Exclamation
ja takze przylaczam sie do podziekowan... gdyby nie wy nie wiem co by dzis ze mna bylo... pewnie bym myslala ze jestem sama... ah lepiej nie myslec co by bylo gdyby Wink
w kazdym razie wielkie dzieki szczegolnie dla nenyi i piotrka Love
i zapewne kazdy sie ze mna zgodzi ze na takie same wielkie podziekowania zasluguje szanowny roberto Laughing
no i korzystajac z okazji chce podziekowac monice bo mi tak troche matkuje i strasznie sie do niej przywiazalam a co tu duzo gadac kocham ja Wink
w ogole wszystkim wielkie dzieki ze jestescie Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to co...? Chyba należą się jakieś życzenia naszemu kochanemu Forum Very Happy Niech nam działa jak najdłużej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogromne podziękowanie dla nenyi, Piotrka i dla każdego na forum
za to, że jesteście, za bezinteresowność, za miłe słowo i uśmiech Buziak Buziak Buziak

oj ciężko by było bez tego forum
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano, niech żyje... trzeba było rozbujać ten dział, bo ostatnio coś pustawo tutaj. W zasadzie od chwili jego założenia. Nie krępujcie się zatem. Przecież jest o nas, dla nas i z nami Very Happy Pijacy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 3 tysiączki Roberta Pijacy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takze dziekuje za wszystkie chwile. te dobre i zle. za dobre slowa ktore podbudowuja i motywoja do walki z wilkiem. dziekuje za pamiec i troske. dziekuje wam wszystkim za wszystko


zdrowko Pijacy
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.


Ostatnio zmieniony przez gusia_92 dnia Sro Gru 27, 2006 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plakac mi sie chce ze wzruszenia Laughing Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóz chyba to rocznicowa klątwa,
i zbieżnośc tematów tylko z innej strony
rocznicowa klatwa na całej linii coz, miałam coś ze wspomnien forumowiczki małam , ale ... nie mam wkleiłam na forum, i co i zamiast mojego pięknie przygotowanego posta wyświetlilo mi się ,,, bzudrne częsciowe i szczątkowe, załosne kilka linijek przemieszanych ze sobą coz nie ma niespodzianki ,
a raczej jest .. ale dla mnie Confused Twisted Evil czyzby sily nieczyste ? w moim wpomnieniowym poście byla spora częśc poświecona szarlatanom , maam
czego chiałam
chyba ochłonę toszke i potem ciag dalszy Sad
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję uroczysty toast, póki jeszcze mnie na to stać (Internet zaczyna szwankować Rolling Eyes). A więc:


Nie chce się rysunek wkleić...
........
........
........
........
........

http://www.crownhotel-lyndhurst.co.uk/pictures/Champagne%20&%20Strawberries.jpg


Ostatnio zmieniony przez Itunia dnia Sro Gru 27, 2006 6:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuUUuu i co teraz Shocked Question
zabrzmiało jak epitafium Mr. Green
a ja się jeszcze nigdzie nie wybieram (opórcz Nocnego Patrolu, ale jestem w trakcie pertraktacji z Maksymilianem Wink )
a poważnie. DZIĘKI. wszystkim Buziak

i juz nie wiem który raz, ale co to tam nie jestem jednak Michelle (słuchajcie uważnie, bo ...) - forum to ludzie. od was wszystkich zależy jakie to forum jest i jakie będzie. kazdy dołożył swoją cegiełkę i każdy jest autorem tego miejsca. wszyscy cenni, a każdy inny - w tym nasza siła!
pozdrawiam i życzę wszystkim jak najczęstszego przebywania w dolnych rejonach forum, obyśmy z góry musieli korzystac jak najrzadziej Exclamation
chyba że udzielając rad. bo to nasz obowiązek Wink
Zdrowie Pijacy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 304
Skąd: Słupsk/Gdańsk

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielki dzięki dla Was wszystkich

Za cieple slowa, pocieszenie i wogóle za wszystko


Jesteście kochani!!!! Buziak Buziak Buziak


Pijacy Pijacy
_________________

Kochać i być kochanym to tak,
jakby z obu stron grzało nas słońce.

[ Dr Davis Viscott ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę do siebie w takim razie.
Kiedy fundacja zaczęła się sypać do akcji wroczył Piotr . Najważniejsze udostępnil nam miejsce w sieci, gdzie możemy się spotykać do dzisiaj . To on zebral największe baty od fundacji , na jego głowę posypały się gromy, ale Ojciec założyciel nie zrezygnował ( ha i dobrze )! Za to mu ogromne dzięki , dziękuję Piotrek, za to co zrobiłeś co robisz. To dzięki Tobie mamy swoje miejsce,miejsce bezpieczne , jak dom - gdzie czujemy się dobrze Very Happy
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal


Ostatnio zmieniony przez Monika B dnia Wto Gru 16, 2014 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya napisał:
uuUUuu i co teraz Shocked Question

Co teraz? Jak to co? Nowy początek, druga młodość, złapanie oddechu...! Jak kto woli Laughing Niech juniorzy poznają złożoność sylwetki Twojej i Admina. W tej historii trudno się połapać. Chciałem wydobyć jak najwięcej "staroci", ale jak zauważyłem ciekawe dyskusje toczyły się w wielu wątkach i nie zawsze "na temat" Laughing Nie to, że nie zdarza nam się zejść z głównej linii... Embarassed Co oczywiście zdarzać się nie powinno, aaaaleeee....

Przy okazji warto zaprosić nowicjuszy do pierwszych postów... Nawet 24 grudnia parę osób się zarejestrowało Wink Data poniekąd symboliczna. Nie wspominając o tych, którzy zarejestrowali lub zarejestrują się dzisiaj Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group