Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cochran Library - najrzetelniejsze źródło wiedzy medycznej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sawona
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 110
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 2:45 pm    Temat postu: Cochran Library - najrzetelniejsze źródło wiedzy medycznej Odpowiedz z cytatem

Znalazłam dzisiaj bardzo ważną wiadomość dotyczącą bezpłatnego dostępu od 1 stycznia 2007r do Cochran Library. Całkiem dobrze ten Rok się zaczyna Very Happy . Oby tak dalej każdy dzień wnosił nowe żródła nadziei.
A oto strona na której ukazała się ta wiadomość nosząca tytuł: Polska będzie miała dostęp do Cochran Library
www.naukawpolsce.pap.pl w dziale Medycyna.
_________________
Wszystko to, co miłość dotyka staje się nieśmiertelne.
(Romain Rolland)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem. Sprawdzimy, a jakże. Tylko mała literówka wkradła się w informację na stronach PAP i dostęp do biblioteki powinien być dostępny ze strony www.aotm.gov.pl Już funkcjonuje wersja testowa: http://www.aotm.gov.pl/login/baza.php Należy się zarejestrować i zalogować. Wrzucili też instrukcję w .pdf (z powyższego adresu)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta293
Junior
Junior


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie rejestracji w Cochrane Library bo mam z tym mały problem.
w m-cu gdzie podaje sie e-mail linijke niżej jest re-type e-mail, co ja tam mam wpisać? bo kiedy wpisuje swój e-mail to wyskakuje error?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jak napisałem powyżej: rejestrujesz się i logujesz z podanej przeze mnie strony (formularza): http://www.aotm.gov.pl/login/baza.php Po zarejestrowaniu otrzymasz wiadomość na swój adres e-mail z hasłem. Wchodzisz ponownie na tą stronę, jako login podajesz swój adres email, natomiast w polu hasło podajesz kombinację znaków przesłaną na Twój email. I już. Jesteś zalogowana i serwis powinien automatycznie przenieść Cię na strony Cochrane Library. U mnie działa.

PS. Na której stronie Ty się rejestrujesz? Pole „re-type email” powinno zawierać powtórzenie adresu email już wpisanego. Ale jak pisałem, powyższe wystarczy. Chyba, że coś narozrabiali z serwisem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta293
Junior
Junior


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam wszystko zgodnie z "instrukcją obsługi" i niestety ciagle nie moge sie zalogowac Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz robić coś nie tak. Ja przed chwilą zalogowałem się bez problemu. Czy masz problemy z rejestracją, czy już się zarejestrowałaś? Może nie kliknęłaś linka aktywacyjnego, który otrzymałaś po rejestracji? W każdym razie - na formularzu rejestracyjnym podajesz email, potem raz jeszcze powtarzasz; następnie - hasło i jego potwierdzenie (raz jeszcze wpisujesz w polu poniżej). Następne pola wg osobistych preferencji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta293
Junior
Junior


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zalogowaniu przechodze na strone, ale jak chce sciagnac jakis tekst np. z pdf to musze wpisac jeszcze raz haslo i wtedy wyskakuje error mimo ze juz wczesnie bylam zalogowana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, nie wiem jak Ci pomóc... U mnie nawet pdf'y otwiera Confused Dla przykładu bez żadnego "ale" otworzyłem artykuł z Arthritis&Rheumatism pod interesującym tytułem:
Increased prevalence of systemic sclerosis in a Native American Tribe in Oklahoma. Nie protestowali.

Spróbuj zarejestrować się od początku. Może coś w trakcie "wywaliło". Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1084

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aneta a rejestrowałaś się dwukrotnie? Wpierw trzeba na stronie www.aotm.gov.pl a potem powtórnie już na samej stroniej CL. Powtórnie rejestrować, nei logować, więc na nowo musisz wpisac dane, nowe hasło itp. ustalić. Przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi - działa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta293
Junior
Junior


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Probuje 3 raz z tym samym skutkiem, chyba jestem jakas uposledzona.
Zalogowalam sie pomyslnie, dostalam haslo, przeszlam na str CL, potem weszlam w My Profile i po wpisaniu danych wyskakuje error? Wiec co robie nie tak bo juz sama nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka upośledzona? Shocked
OK, raz jeszcze. Jesteś już na formularzu CL, tutaj:
http://www3.interscience.wiley.com/cgi-bin/register/form

I tak: w polu E-mail Address wpisujesz swój adres email; poniżej w polu Re-type E-mail Address, wpisujesz ten sam adres co wyżej.
W polu Password wpisujesz hasło (wymyślasz dla siebie kombinację liter, cyfr, lub mieszane o minimum 5 znakach); w polu Re-Type Password: to samo hasło, co powyżej.

W polach niżej: First Name (imię), Last Name (nazwisko); wybierasz kraj (Polska zakładam Wink ), obszar zainteresowań (wg woli);

Zaznaczasz poniżej w Terms of Use, że zgadzasz się z regulaminem (I have read and accept the Wiley InterScience Terms of Use).

Na końcu klikasz Submit Registration.

Teraz na podany przez Ciebie adres email otrzymujesz wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który musisz kliknąć. Przy następnym odwiedzeniu strony wystarczy, że wejdziesz do Log-In, i jako login wpisujesz adres email, a hasło to, które podałaś w formularzu rejestracyjnym. I koniec. Powinno działać. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta293
Junior
Junior


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak własnie zrobilam, problem w tym, ze jak wchodze w link aktywacyjny to wlasnie tam wyskakuje error?! Poddaje sie bo nie mam juz sily dalej probowac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz aktywny program antywirusowy i/lub firewalla, to mogą one być przyczyną zamieszania w skrzynce pocztowej. Spróbuj tymczasowo je wyłączyć, albo aktywować link na innym komputerze. Nie wiem co Ci doradzić. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta293
Junior
Junior


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki, sprobuje pożniej bo teraz moge zrobic krzywde temu sprzetowi Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group