Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chyba mam toczeń - i co dalej, jak żyć? - Iwona38883
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwona38883 stres i doły psychiczne to zdaje sie normalna rzecz w toczniu przynajmniej u większości choroby przewlekle maja to do siebie że trudno sie jest z nimi pogodzić a w fazie zaostrzenia moga podłamywac psychicznie..ale nie martw sie to wszystko jest do naprawienia jesli masz w sobie tylko optymizm i pozytywne podejscie do życia to poradzisz sobie i psychiką zrestą mozesz zawsze pisać na forum a my z chęcia Ci pomożemy po to jesteśmy rodzina by sobie pomagać trzymaj sie i głowa do góry Smile Slonko
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwona38883 napisał:
Trochę mnie przybiło podejście do pacjenta- zwykła masówka


w Szczecinie? u dr Ostanek? Shocked
oooo przepraszam, mnie zawsze indywidualnie podejmowano Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no to ja tak juz nie na temat.... Very Happy Very Happy Very Happy
... witam erdecznie.. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iwona38883
Kadet
Kadet


Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 47
Skąd: Szczecinek

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Długo się nie odzywałam, ale tak jakos wyszło- nie było dojścia do kompa.I jak po długim weekendzie, troszkę pogoda nie dopisała, ale odpocząć było można!!!!!???????
Indywidualnie?? a korzystałaś z wizyt prywatnych u dr??? to do Klasyki.????????
Mam do Was kochani małą prośbę:
bardzo Was proszę szczególnie tych którzy leczą się w Warszawie na toczeń o polecenie mi super dobrego sprawdzonego lekarza-autorytet w tej dziedzinie i jakieś namiary(telefon), nie jestem jeszcze na 100 % zdiagnozowana a juz chcą wdrożyć mi leczenie w Szczecinie-boję się strasznie i nie wiem czy moge zaufać, tyle zdarza się pomyłek.
Czy mógłby się do mnie odezwać ktoś z Was kto ma zajęte nerki poprzez toczeń.

A powiedzcie może ktoś ma wiedzę o najlepszym fachowcu w Polsce bardzo potrzebuję takiej informacji. Jestem tuż przed wdrożeniem leczenia więc obraz i mój przypadek jest w miarę czytelny, mam wszystkie wypisy ze szpitali, wyniki, itp....szukam tylko super dobrego fachowca który mi powie czy napewno mam toczeń czy to jakieś inne choróbsko i stosownie do mojej choroby ustali leki.
Troche się dzisiaj wystraszyłam bo coś jakby mnie w gardełku drapało, a to może oznaczać jak poprzednio infekcję a wraz z nią dalsze wyniszczanie nerek-nie wiem za bardzo co robić i czym sobie pomóc żeby zapobiec, zobaczymy jutro co się będzie działo. Temperaturka narazie niewielka37,2,ale tak to sie u mnie zwykle zaczynało. Jak możecie cosik doradzić to poproszę.Chętnie posłucham. Pozdrawiam wszystkich tu milusińskich.PA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
OLESIA
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 649
Skąd: Białogard

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo Iwonko że każdy jest inny i kazdy z nas opiera się na własnych doświadczeniach. Ja ,,im" zaufałam 10 lat temu i nigdy tego nie będę żałowała bo dzięki temu mam synka.Potem przez kilka lat sie w Szczecinie nie pokazywałam, pojechałam jak powiedzmy zaczął mi sie palić grunt pod nogami i mi pomogli od 4 lat jestem znowu pod ich opieką i nie zamieniła bym lekarza za żadne skarby, moim bezpośrednim lekarzem prowadzącym wprawdzie nie jest dr Ostanek ale to ten sam szpital i ta sama szkoła Wink pozdrawiam
_________________
Szczęście jest jak słońce lecz nawet na słońcu znajdują się plamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Iwona38883
Kadet
Kadet


Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 47
Skąd: Szczecinek

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olesiu cieszę sie że jesteś zadowolona z leczenia bo o to tutaj chodzi, tez sobie tego życzę, a że jestem przed leczeniem stąd wiele wątpliwości i pytań, pewnie z czasem się ustabilizuje sytuacja. Pozdrawiam Cię i zdróweczka życzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zastanawiam sie nad jedym, masz juz wyniki chcą cię leczyc to dlaczego chcesz szukac kogos innego? a potem poszukasz następnego lekarza?
dla mnie to dzwine, jesli juz zaczynasz chodzic do jednego lekarza i to dobrego bo o pani doktor słyszałam same dobre opinie tutaj to po co to zmieniac ? to już chyba dobry fachowiec prawda ?
czego sie boisz i chcesz szukac dalej ? wiedz ze kazdy z lekarzy podchodzi ciut inaczej do choroby ale generalnie jesli wynki sa potwierdzające chorobe to wdrożą ci standartowe leczenie i tyle
co do zajęcia nerek prawie 60 % to tego typu przypadki ,
ja bym radziła porozmawiać z doktor Ostanek, i tyle, juz ona na pewno dobrze cię ustawi lekowo , a co dostanisz zobaczysz na receptach
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwona38883
Kadet
Kadet


Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 47
Skąd: Szczecinek

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Moniko nie wątpię w fachowość lekarzy, poprostu życie samo uczy i nakazuje wyryfikować pewne sytuacje, róznie to dzisiaj bywa. Jestem przekonana że Warszawka jest pod tym względem naj, chociaż i pojedyńczo zdarza się spotkać dobrego fachmana. Chciałam to jeszcze sprawdzić żeby niczego potem nie żałować, choć odleglość która mnie dzieli ze Stolicą trochę przeraża. Dlatego jednak zdecydowałam i umówiłam się już prywatnie na wizytę z dr Ostanek-wiem że jest super lekarzem i wcale w to nie wątpię. Tobie życzę zdrowia i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwonko szukaj i kwestionuj, widac tego bardzo potrzebujesz...
pozdrawiam i zycze duzo szczescia na drodze zmagan z choroba

Nawiasem: ja jestem bardzo zadowolona z 13 lat wspolpracy z dr Ostanek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwona38883
Kadet
Kadet


Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 47
Skąd: Szczecinek

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka, na czas jakis mnie nie będzie bo mam zaplanowany Oddział ale jak tylko wrócę to się odezwę .Buziaki i zdrówka dla Was wszystkich. Pappapa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jo.asia
Kadet
Kadet


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 47
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Iwonko!
Ja również leczę się w Szczecinie nie u dr Ostanek ale znam ją jak z najlepszej strony, ja trafiłam do dr Flicińskiego i bardzo bardzo go sobie chwale. A można wiedzieć który ze Szczecińskich lekarzy Cie prowadzi poleżałam tam troche i nasłuchałam się sporo więc...?
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Iwona38883
Kadet
Kadet


Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 47
Skąd: Szczecinek

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jo.asiu
Dzisiaj właśnie wróciłam ze szczecinskiego szpitala, narazie nie wiem kto bedzie mnie prowadził, jak do tej pory konsultowana byłam 3 razy przez doktor Ostanek, ale sądzę że potem docelowo trafię w inne ręce. Póki co tego jeszcze nie wiem, prawdopodobnie do dr Snarskiej. A ten lekarz o którym piszesz to jest na Unii na reumatologii? ja tam jeszcze tak za bardzo nie znam nikogo. Dopiero rozpoczynam . A Ty masz juz diagnozę?Zyczę zdrówka.Pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jo.asia
Kadet
Kadet


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 47
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwonko!
Wysyłałam coś do Ciebie ale nie mam pojęcia czy doszło. Daj znać!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Iwona38883
Kadet
Kadet


Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 47
Skąd: Szczecinek

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieńdoberek!
I mamy strajk wśród lekarzy-nieźle, a ja czekam na miejsce w szpitalu.I jak tu się leczyć??????? Shocked

*****************************
Na codzienne pogaduchy o wszystkim i o niczym zapraszam do forumowej Kawiarenki http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=2200
Moderator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Iwona38883
Kadet
Kadet


Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 47
Skąd: Szczecinek

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim Iwonkom-moim imienniczkom z okazji ich dnia imienin życzę dużo zdrówka, wytrwałości, pogody ducha, spełnienia, miłości oraz samych radosnych dni.Ściskam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group