Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dalej chudnę, a mimo wszysto jestem przerazona....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihihi, leczenie wysokimi dawkami aspiryny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
becia8311
Kadet
Kadet


Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 8:53 pm    Temat postu: zrobiłam błąd Odpowiedz z cytatem

ok zrobiłam bład, rozpisując się i nie tam gdzie trzeba. Do tej pory nie wiedziałam co to jest netykieta - lektura obowiązkowa. Teraz wiem. moje myśli były tylko skierowane na chorobę. teraz też nie bardzo wiedziałam w którym miejscy napisać, a;le skoro mediatorzy mi odpisali tutaj, to i ja po raz ostatni, tu piszę nie na temat. Za swoje błedy jeszcze raz przepraszam. Embarassed I polecam innym przeczytanie netykiety i stosowanie się do niej. Poczułam się jak zbity pies. Sad

Poza tym:

13. Staraj się doradzać innym, a nie bagatelizować ich problemy lub je wyśmiewać - każdy był kiedyś początkujący, zdezorientowany, sfrustrowany, niepewny i zagubiony.
14. Szanuj poglądy innych. Nie każdy musi się z Tobą zgadzać i mieć taki sam pogląd na różne sprawy. Nie daj się sprowokować. Bądź wyrozumiały i panuj nad emocjami.
Uważaj z humorem i ironią! To, co przekazujesz tonem głosu jako żart, na piśmie może być niezrozumiałe albo obraźliwe.
16. Jeśli chcesz zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej na adres prywatny.
18. Ignoruj trolle - użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie, wszczynanie awantur i konfliktów. Twoje odpowiedzi na takie zaczepki tylko zachęcą trolla do dalszej działalności.
Regulamin forum:
5.Podczas pisania wiadomości nie jest dozwolone:
d)prześladowanie, obrażanie, i używanie niecenzuralnych słów względem innych użytkowników forum np. za ortografie, lub brak wiedzy fachowej (uwagi tylko na PW
_________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - trwać w błędzie.
Nigdy nie wątpi ten tylko, kto nic nie wie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wydaje ci się że przesadzasz? Shocked
99 % ludzi nie ma tu problemów z przystosowaniem się do zasad i akceptują innych oraz atmosferę to panującą, a ty się czujesz jak zbity pies? po jednej uwadze.
ok. twoje prawo, twoja ocena.
jest mi przykro, że tak to odbierasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poruszony jestem reakcją... Rozumiem, że masz problemy. Każdy z nas przez podobne, lub inne przechodził, każdy miał obawy.
Nie zauważyłem jednak, aby ktoś kpił akurat z Twojej osoby czy Twoich problemów. Confused Forumowicze - mniej lub bardziej - zachowują pewną dyscyplinę, bo łatwiej jest poruszać się w miejscu uporzadkowanym - przyjaznym nie tylko informacyjnie, ale też wizualnie. O to właśnie dbają moderatorzy. Ale nie tylko, bo duża rola spoczywa na każdym użytkowniku.
Nikt się niczego nie czepiał, były posty i były odpowiedzi. Są osoby na które można liczyć jeśli chodzi o udzielanie wskazówek wynikających z doświadczeń własnych bądź wyczytanych. I za to - ponownie - dzięki!
Każdemu pomagamy na tyle, na ile możemy. Dobre słowo, informacja. I tylko to. Ważne jest jednak, żeby nie patrzeć na swoją chorobę przez pryzmat naukowych wywodów. W kilku ostatnich wiadomościach tylko to chcieliśmy Ci podpowiedzieć. Co z tym zrobisz - zależy od Ciebie.

Z mojej strony - powodzenia i zdrowia życzę, oraz optymizmu mimo wszystko! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olga
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 155

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

becia, dziewczyno weź głęboki oddech i odrobinę dystansu. W sumie gdybym przeczytała ten artykuł na który ty się natknełaś to raczej kiepściutkie byłoby moje samopoczucie. Myślę, że powinnaś właśnie poprzebywać tutaj na forum i twoje spojrzenie na otaczający świat powoli zmieni się - mam nadzieję , że na lepsze.
Czasem strach przyćmiewa nawet chęć postawienia pytania, nadinterpretujemy informacje, które otrzymujemy i sami sobie szkodzimy. Nie móc porozmawiać z ludźmi o podobnym problemie jest lżej niż taką sposobność odrzucić. Do pierwszego idzie przywyknąć, drugiego... chyba jedynie żałować.
Wyobraź sobie , że w strachu mimo informacji podanych na stronach ślepnę i nie potrafię ich nawet znaleźć a co dopiero przeczytać ze zrozumieniem i pytam... bo akurat ktoś z boku może już być na etapie postrzegania całkiem innego niż moje własne.
U mnie na wsi starsi ludzie powiadali, że tylko głupcy się nie boją i strach jest naturalną obroną organizmu- np boję się włożyć ręki do ognia Wink musi istnieć, bo brawurą pozabijalibyśmy samych siebie.

Beciu jak dawno postawiono Ci diagnozę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
becia8311
Kadet
Kadet


Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 10:43 pm    Temat postu: olga dzięki Odpowiedz z cytatem

olga dzieki za mądre słowa:), na pewno z nich skorzystam. Diagnozę 100%, otrzymałam dopiero 06 czerwca, dlatego tyle grzebałam w tych artykułach, całe noce.
_________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - trwać w błędzie.
Nigdy nie wątpi ten tylko, kto nic nie wie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beciu...mi sie też obrywało na początku... rozkręcisz się i nabierzesz wprawy a jak juz choroba nie będzie taka przerażająca (strach będzie miał mniejsze oczy) to zobaczysz jak fajnie jest w części "rozrywkowej" gdzie zapraszamy już dziś...
Trzymaj się , pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuuu, ale sie narobilo...

Beciu, to ja pewnie Ciebie rozczaruje mowiac, ze mi sie regularnie obrywa, glownie za to, ze nie pisze w ogole Wink

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie róbice z tego forum jakiegos miejsca gdzie kazdy każdego sie boi , jako nowe osoby i taksą traktowane ulgowo a wskazówka i proszenie z korzystania pisania tam gdzie trzeba to nie jest zadna obraza to koniecznośc
wychodzi na to ze nad kazdym stoimy z kijem i grozimy,
przyjeliśmy cię tak jak wszytkich czyli dostałas wsparcie pomoc i miłe przywitanie , a to ze kos toba pokierował nie jest zadnym powodem do obrazy ,czy strachu,
to forum jest było i bedzie przyjazne dla wszytkich to by było na tyle

Cytat:
)prześladowanie, obrażanie, i używanie niecenzuralnych słów względem innych użytkowników forum np. za ortografie, lub brak wiedzy fachowej (uwagi tylko na PW)

gdzie tutaj ktos uzywa słow obrazliwych , chyba jestes przwrazliwiona tego tutaj nie ma nie bylo i nie bedzie

na poczatku pisałam zreszta nie tylko ja abys czytała wiadomości i nie przyjmowała tego wszytkiego do siebie, bo choroba ma rozny przebieg , ( jak na razie u ciebie nie jest zbyt cięzki wiec moze tak zostanie , )
czego się tak boisz choroby , nas czy samej siebie ? bo ja tego nie rozumiem, każdy stara tutja sobie pomagac bo tez choruje bardziej lub mniej ale łaczy nas to samo , dlaczego wiec mamy kogos obrazac jesli bedzie potrzebna krytyka to i tak cie skrytykuje tak jak wszytkich i tak jak kazdy moze to zrobic ze mna wynika to nie ze złośliwości ale z chęci pomocy i jesli trzeba kims potrząsnac aby sobie pewne rzeczy uswiadomil to się to robi,ale tak jak robi sie to wsrod przyjaciól
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alez Moniko, pragnelam tylko rozladowac napieta sytuacje, spojrzmy wszyscy na ten epizod z dystansem...

ech, a ja w kolejnej aferze biore udzial Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bierzesz , wiem jakie były twoje intencje ale to jest miejce przyjazne i takie ma zostac ,

na pewno nie bierzesz do siebie zadnych naszych uwag krytycznych się nie obrazasz jak tez nie wiec to jest najwazniejsze
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, ja też nie raz oberwałam od nenya Laughing i nadal żyję Very Happy
tu nikt nikogo nie obraża, moderatorzy pilnują tylko porządku, bo bez nich to nawet sobie nie wyobrażam jaki bałagan by tutaj powstał Laughing
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BECIA... ja też wpadłam tu przerażona.. Very Happy i mieszałam jak to tylko mozliwe.., Shocked i pochlipałaam jak było mi smutno.. Very Happy ... i dostawałam reprymendy ,.. Embarassed np. za brutalne wymuszanie odpowiedzi.. Embarassed Twisted Evil ... jak tylko przerazenie minęło...ochłonełam jestem(mam taka skromna nadzieję), grzecznym forumowiczem... Wink
ps. nie pisz pod wpływem emocji.. przemyśl to co mówią moderatorzy, a zauważysz jak sensowne sa ich wypowiedzi.. Very Happy

ps.ps. no własnie ,nie miałam okzji podziękować nenya.... gdyby nie jej profesjonalne i rzeczowe podejście moze do dziś bym płakała i rozczulała się nad soba..zamiast wziąść lupusa za rogi.. Wink

tak więc oficjalnie dziękuję wszystkim moderatorom N.M.R... Buziak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewela jestem w szoku Shocked
zresztą jak ja zaczynałam na poprzednim forum tam dopiero dostawało się od nie wiadomo kogo,za nic , bo ktos chiał sie zabawic, pisal posty i podpisywał sie imieniem forumowicza jakiego chciał napuszczał jednych na drugich ,l nikt się nie podpisywał, bo mozna było pisac jako gośc i mieszał jak diabli , na tamym forum płakłam ,panował bałagan i niezbyt miła atmosfera

moj apel do wszytkich ! kochani nie trzeba się bac nie ma naprawde powodu, czytajcie uwagi jako wskazówke a nie jako reprymendę to nie tak aby sie ktos kogos bał porządek to podstawa ,lepej się tutaj znalezć jak jest wszystko czytelnie i w odpowiednim miejscu
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie...bywam też na innym forum...tam jest niemiło....forumowicze nienawidzą Wink modów...i chyba wzajemnie...a nasi jak mama-ochrzani i przytuli Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group