Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powitanie - Opal
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Opal
Junior
Junior


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 9:37 am    Temat postu: Powitanie - Opal Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie z pochmurnej Bydgoszczy Smile Jestem nowym nabytkiem tego formum, a widząc Waszą serdeczność myślę, że stałą jego bywalczynią Smile Pozdrawiam Wasz wszystkich serdecznie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,

Miłego pobytu zatem i dobrze by było, gdybyś zechciał powiedzieć chociaż co Cię do nas sprowadza, na co chorujesz? Jeśli oczywiście należysz do grona "chorobowców".

Na wstępie trzy lektury obowiązkowe:
- Wątek Specjalny http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=1740
- Netykieta http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=832
- Instrukcja Obsługi Forum http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=1428 - gdybyś miała jakieś problemy techniczne.


Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Natka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 304
Skąd: Słupsk/Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i ja ciepło i serdecznie Smile
_________________

Kochać i być kochanym to tak,
jakby z obu stron grzało nas słońce.

[ Dr Davis Viscott ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Opal
Junior
Junior


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za ciepłe powitanie Smile należę do grona "chorobowców" - chyba... Niestety ciągle jestem diagnozowana i chyba troszkę po omacku. Mam swojego reumatologa, ale przy każdej wizycie widzę, że ma ze mną niezły zgryz... Od 4 miesięcy mam obrżeknięte i bolesne stawy rak i stóp. Wyniki badań laboratoryjnych sa w normie, w rtg drobne zmiany. Byłam już leczona meloksamem i ketonalem, ale niestety bez oczekiwanych skutków. Od wczoraj właśnie jestem na encortonie a moja szala nie chce się przechylić: RZS czy może toczeń. Szukając wiadomości w necie o tych chorobach dotarłam do Was.
Serdeczności Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Cię bardzo serdecznie Very Happy
życzę szybkiej diagnozy i dużo zdrówka Exclamation Very Happy Razz Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Opal
Junior
Junior


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile dziękuję za miłe przyjęcie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam i ja,
zyczę jak naszybszej diagnozy, choroba jest a dignozy nie jak to często się zdarza , niewazne co to jest, to juz niczego nie zmieni a tylko pomoze w leczniu cierpilowości , po sterydach powinno byc trochę lepiej
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Opal
Junior
Junior


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj,
Musze przyznać że jestem bardzo zdezorientowana, a cierpliwość to zaczyna być mój słaby punkt. Często zdarza się kłopot z diagnozą w chorobach reumatycznych? Do tej pory byłam zdrowa i wszystko co teraz się wokół mnie dzieje jest szokiem. Zaczełam nawet myśleć że może sobie coś uroiłam skoro nic nie wychodzi w badaniach... ale ból i kłopoty z radzeniem sobie z najprostszymi do tej pory rzeczami sprowadza mnie na ziemię. Mam nadzieję, że sterydy pomogą, ale też że nie będzie to przyczyna zaniechania dalszych dociekań co jest przyczyną takiego stanu Confused
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

diganoza to czesto droga przez męke , czasmi trwa to kilka miesiecy czasmi zdarza się ze i lat, dolegliwosci wystepuja a w badniach nie ma potwierdzenia, tu masz cały temat jak widac zajmuje juz kilka stron wiec nie jest to znowu taki temat rzadki a wręcz odwrotnie , u mnie od wystapienia pierwszych powazych objawow do diagnozy minęlo 6 lat ,

http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=1092 ,
poczytj sobie znajdziesz tutaj odpowiedzi na wiele pytan , dluga i uciązliwa czasmi jest ta droga
czesto jestesmy uwazani za hipohondryków , czasmi za kogos kto chce cos wymusic od lekrzy, nieraz zdarza się ze opędzaja sie od nas jak od natrętnej muchy,
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Opal
Junior
Junior


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszne jest to co piszesz. Aczkolwiek wiem, że jak najbardziej prawdziwe. Dziękuję za podesłaną stronkę, z pewnością się z nią zapoznam. Mam nadzieję, że teraz trafilam do osoby, która pomimo że ma ze mną duży problem nie potraktuje mnie obcesowo. Pierwszy mój kontakt z reumatologim (to był inny lekarz) bez ogródek i bardziej szczegółowych badań powiedział że to RZS, przedstawił mi obraz tej choroby w taki sposób, że po wyjściu z gabinetu płakałam przez kolejne dwa dni. Teraz nabrałam więcej siły i determinacji i bardzo Ci dziękuję za wszystkie cenne wskazówki. Będąc tutaj wiem, że rozmawiam z osobami, które mnie rozumieją. To bardzo pomaga Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tuatj kazdy pomaga sobie wzajemnie rozumiemy się bo przechodzimy to samo , lub prawie to samo , po to jestesmy aby sobie pomagac,
najgorsze sa początki potem jakos sie funkcjonuje raz lepiej raz gorzej ale w sumie nie jest tak zle jak sobie wyobrazamy ,z biegiem czasu nabiera się doswiadczenia w walce w chorobą i wszytko staje sie łatwiejsze
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj!
Z tym diagnozowaniem to już niestety tak jest...też nie mam jej postawionej...słyszałam różne wersje oraz ,że jestem hipochondryczką również Wink
Pozdrawiam i życzę jak najszybszej diagnozy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie zza miedzy! Też leczę sie w Bydgoszczy! Pozdrawiam i ...wytrwałości zyczę! Smile
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kasia 72
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 1686
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cię serdecznie i życzę szybkiej i trafnej diagnozy. Very Happy
_________________
(...)"Gdziekolwiek ziemia jest snem nie przebudzonym jeszcze,
uwierzyć trzeba w kształt i kochać senny pozór,
na wietrze budować mgłę i w pół nie urywać snu.
Gdziekolwiek ziemia jest snem,tam trzeba dośnić do końca."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
karolina7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 224
Skąd: zabrze

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez zycze tego co wszyscy Wpadaj tu jak najczescie pozdrowka SmileSmileSmile
_________________
zdrowie to nie wszystko ale wszystko bez zdrowia jest niczym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group