Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skrzynki pocztowe na forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 3:58 pm    Temat postu: Skrzynki pocztowe na forum Odpowiedz z cytatem

Dotarly mnie sluchy ze pare osob na forum zaniepokoilo sie ze ich prywatne wiadomosci moga byc czytane przez inne osoby. Otoz wyjasniam ze nie ma takiej mozliwosci by ktos zalogowal sie na wasze loginy czy czytal wasze prywatne wiadomosci - no chyba ze udostepnicie komus login i haslo. Jak pewnie zauwazyliscie na forum nie ma az tylu bajerow co na innych tego tupu forach w sieci. Ma to wlasnie na celu zabezpieczenie naszego forum. Osoby wystepujace w liscie na forum jako "gosc" moga to byc osoby czytajace forum jak rowniez kazdy z was przed zalogowaniem. Dodatkowo nasze forum stalo sie dosc popularne i regularnie jest odwiedzane przez maszyny tzw. booty z googla ktore tez sa jako "gosc"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Piotrze za wyjaśnienia i uspokojenie niektórych forumowiczy Very Happy
niby to pozornie oczywiste, ale zawsze dobrze usłyszeć autorytatywny głos Administracji Wink

mam nadzieję, że teraz wszyscy się zrelaksują i odsapną ze spokojem Laughing

trzeba się przyzwyczaić do gości róznej maści, także automatów Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli te 131 forumowiczy to czysty bajer ? tak, jakos spardzałam bo mi sie chciało Wink w tym czasie nikt nie pisał postow, wiec niemozliwe aby 2 - 3 osoby od nas były i tyle gosci, tak do 30 osob czasmi ( bardzo rzadko) mozna doliczyc, gosci jest czesto okolo 15 osob to już gona granica

mnie tez zastanawiało zawsze jak to gośc pisze widomośc i czyta prywatne wiadomości , myslałam ze to niemozliwe ale zawsze cos tam niepewności było , przciez jak się ktos nie zaloguje to oprocz czytania forum nie ma zadnych innych mozliwości,
dzieki
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To można spać spokojnie Wink
Dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ewelina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 579
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłaszam dziwną rzecz Wink
Otóż dostałam informację o nowej wiadomości prywatnej, a w skrzynce pusto. O co chodzi Question Proszę o sprawdzenie. Informacje dotarły do mnie 01.01.2008.
Może to Noworoczny psikus Wink
_________________
Z każdej ciemnej doliny jest jakieś wyjście, jakiś tęczowy szlak Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Administracja czuwa - brawo
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj sie zaniepokoiłam sprawdzajac pocztę mailową - mam powiadomienie o nowej wiadomości na naszej stronie, a w skrzynce pusto Rolling Eyes
Powiadomienie brzmi dziwnie..."powiadomienie o odpowiedzi"...
Myślę,czy to nie jakiś noworoczny spam????? Albo inne badziewie Rolling Eyes
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
blackhairedwitch
Junior
Junior


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 15
Skąd: Będzin

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z nieśmiałym pytaniem, bo pewnie okażę się kompletną ignorantką jeśli chodzi o obsługę komputera, ale za nic nie potrafię sobie poradzić z tematem "zadanym" przez moderatora. Już piszę o co chodzi konkretnie: dostałam @ z informacją, żebym wyłączyła sobie autorespondera w programie pocztowym... I tu moja prośba/pytanie: jak to zrobić???
Niestety, nijak nie wiem jak ugryźć "temat" - proszę o jakąś wskazówkę Prosze

G.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group