Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odsyłanie do Wyszukiwarki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatiana-nie jest źle bo złapałaś o co biega...dyscyplina musi być żeby nadal to forum było fajne....mnie osobiście wyszukiwarka trochę denerwuje i ręce mi opadają gdy muszę coś odnaleźć- czasami przebicie się przez gąszcz informacji(często zbytecznych i nie na miejscu-czyli znów sprawa zaśmiecania forum) jest frustrująca, nie ma jednak innej rady Confused
Nie bierz też wszystkiego do siebie...prawie wszyscy mają za sobą ciężkie początki Wink ja też mam na koncie niezłe popisy Wink

Więc zostaje nam cierpliwe dążenie do celu...
Wyglądasz mi na babkę z jajem więc zapraszam do udziału w życiu towarzyskim forum Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, ja tez mam stresa, głównie z powodu odpowiedzialności jaką czuje względem tego forum, a także z powodu oczekiwań ludzi tu wpadających, czasami żądających od nas diagnozy, bądź zweryfikowania poprawności leczenia, przerażające wręcz.
a niektórzy narzekają tylko na okrutne represje ze strony moderatorów, he z tym ostatnim stresem jakoś sobie poradzę Rolling Eyes Laughing
i tak wszystkich się nie zadowoli, zawsze będzie coś nie tak, gdzie jest lepiej, mądrzej, przyjemniej...
kwestia gustu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagula, kobieto z drugim jajem! Mr. Green Cóż Cię tak denerwuje w tej wyszukiwarce? Laughing Ilość wyników można ograniczyć przez stosowne wyrażenia i znaki:

Cytat:
Możesz używać AND aby określać, które słowa muszą znaleźć się w wynikach, OR dla tych, które mogą się tam znaleść i NOT dla tych, które nie mogą wystąpić. Znak * zastępuje dowolny ciąg znaków. Aby szukać zwrotu umieść go wewnątrz ""


Żaden problem. Na przykład: szukając wyrażenia słońce wyszukujesz tylko taką formę, jaką podałaś. Wstukując np. słońc* w wynikach zobaczysz nie tylko wyraz słońce, ale też - słońca, słońcem itd. Czyli o wiele więcej.

Możesz także ograniczyć wyszukiwanie do konkretnego działu, np. Porady i Doświadczenia. I tylko tam.

Wyniki możesz wyświetlić jako tematy (całe wątki) lub jako posty. Wówczas będziesz mieć namiar na konkretną wiadomość.

Możesz także przeszukać tylko treść wiadomości, albo treść i tytuł.

Ba! Nawet określisz zakres czasowy - posty sprzed roku, miesiąca lub dwóch.

Wyszukiwanie to świetna zabawa. Polecam w wolnych chwilach, a nie tylko w sytuacjach podbramkowych Laughing

Trening czyni mistrza jagula. Szukamy następców i chętnych do pomocy. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hihihihi
Najwyraźniej unikam treningów...ale na poważnie- jak to dziwne coś mi wylazło na skórze- to po pierwsze panika, po drugie nie wiedziałam jak to nazwać no i po trzecie nie dostać ataku wścieklizny bo musiałam przelecieć wszystkie prawie wątki skórne...ufff a na koniec i tak nenya odesłała mnie do całkiem świeżutkich ciekawostek na ten temat...
Najważniejsze mieć jak najmniej powodów do panicznego korzystania z wyszukiwarki...może już sama konieczność(sytuacja) obrzydza mi ta potrzebną i fajną Wink instytucję...
mogę obiecać,że na spokojnie potrenuję Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lektura obowiazkowa do ktorej zawsze odsyłam nowe osoby to ułatwienie zycia na forum, czyli jak się pisze gdzie się szuka co mozna czego nie, przeciez z takimi wiadomościami o wiele łatwiej zrozumiec działanie tego miejsca czy dowiedziec się gdzie co się znajduje , jak cos tam napisac i takie rozne wskazówki
to powstało celowo aby ułatwic nowym osobom funkcjonowanie czy to az tak trudno zrozumieć

i jeszcze jedno obojetnie gdzie post został napisany czy w miescju do tego odpowiednim czy nie zawsze jest na niego odpowiedz
Nigdy sie nie zdarzyło aby pot został bez odpowiedzi i chyba o to tutaj chodzi
a wszukirawką naprawde w wolnych chwilach watro sie pobawic ona jest dla ułatwienia nie do utrudnienia zycia forumowiczom

Tataiana nie masz się czym stresowac bo tutaj jest milo i sympatycznie ale jednak kady przestrzega pewnych regłu sama sie o tym przekonasz jak pobedziesz tu dłuzej, wtedy przyznasz nam rację

wiem ze będziecie na nas narzekac ale bez porzadku tutaj to forum byloby niewile warte , to były zbior przypadkowych pytan i odpowiedzi jesli by sie komus jeszcze chciało odpowiadac,
na porzednim forum tak bylo, panowało bezkrolewie na koncu juz nikt nie odpowiadał i forum zniknęlo umarło smiercia naturana, miedzy innymi z powodu bałaganu i braku zainteresowania moderatorow chyba nie chcece tego ,my tez nie, bo poki jest tu porzedk i komus stale się chce tak długo bedzie dobrze, wkłada w to forum naprade duzo pracy to codzienne siedzienie i poczucie obowiazku oraz przyjemnośc nas tutaj trzyma
a ze ludkowie fajni to tym lepiej i milej,
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group