Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tereniu a Lineę stosowałaś ? No i co ze smażonym Question
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
teresa środa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1273
Skąd: lodz

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Margaret stosowalam to -be rezultatu-na mnie nie dziala Wink
Smazonego jem bardzo malo-ja wogole malo mies jem,i chude wedliny,a zupy zaprawiam mlekiem lub manna dawno nie uzywam smietany tylko jogort i kefir.
_________________
roza
Razem-lecz osobno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrom Plus polecam Smile
możesz błonnik w tabletkach łykać jakiś czas przed posiłkiem, popić szklanką wody i głód mniejszy
ranek też zaczynaj od szklanki wody z cytryną Smile Smile Smile
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teresa środa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1273
Skąd: lodz

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie zamiezam chrom brac-juz kiedys bralam i slodkie mnie nie ciaglo Wink no i wode z cytryna moge pic bo i tak ciagle mi sie chce pic to z tym nie bedzie klopotu Wink
_________________
roza
Razem-lecz osobno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Uzumaki
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 273
Skąd: West Yorkshire

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teresa,to ja sie przylanczam do klubu.Od miesiaca biore Orlistat,nazwa handlowa Alli.Blokuje wchlanianie czesci tluszczu z pozywienia. Nic nie schudlam.Wczesniej bralam inne wspomagacze odchudzania.Bez wyraznych efektow.Zauwazylam,ze chudne wylacznie w przypadku kiedy jem b malo,uczucie glodu mija po 2tygodniach,a moja dieta musi byc restrykcyjna.A ja chcialabym tak bez bolu. Very Happy Zeby samo sie zrobilo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Uzumaki Very Happy
ja też przetestowałam sporo tych środków (super w reklamie Evil or Very Mad ), ale poza portfelem nic nie odchudziły...

wyjątek stanowi Chrom plus, po którym się nie chce podjadać i chyba C.L.A. z zieloną herbatą....ale bez diety i ćwiczeń, to nic nie schudnę

muszę znów na basen zacząć chodzić..gdybym mieszkała we Wrocku, to miałabym za darmo (dla studentów niepełnosprawnych w ramach rehabilitacji uniwerek funduje---fajnie, co?) Cool
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meg7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 388

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tereska, ja też cierpię z powodu potwornego wręcz łaknienia na słodycze; rozpoczęłam gimnastykę " szkoła pleców", ale plecy zaczęły mnie dopiero Shocked boleć więc narazie folguję; Chyba Kinia pisała o wit. B-kompleks; chrom na mnie nie działa niestety; jutro kupuję i z tą zieloną herbatą - cała prawda - tyle że ja słodzę, ale znów skorzystam z rady Kingi - choć ćwierć łyżeczki mniej dziennie; jakoś zdopingowałaś mnie na to odchudzanie; ja mam 160 cm wzrostu i ostatnio na lodówce napisałam, aby wszyscy widzieli:Ja ważę w dniu 11.01.2010 70,4 kg- masakra jakaś" a teraz niech wszyscy czytają Sad(
_________________
Sekret życia polega na tym, by robić to,
co się da, za pomocą tego, co się ma,
i tam, gdzie się jest.

Theodore Roosvelt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od prostych rzeczy zacznijcie-cukier do kawki i herbat-beee(w zamian raz n akiedyś mały kawałeczek ciastka),no i ZAMIENNIKI-ni eodczuwa si etak restrykcji,a kalorii mniej Wink Przejrzałyście?

http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=2299&start=45
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Uzumaki
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 273
Skąd: West Yorkshire

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Margaret,ja jestem dlugoletnim praktykiem odchudzania.Moj prywatny sukces to schudniecie 50kg w 1,5roku.Fakt malo co jadlam wtedy.Wylacznie owoce,warzywa i maslo gee.Troche przytylam od tego czasu,mam Hashimoto i metabolizm jest juz inny.Wtedy kiedy odchudzalam sie tarczyca jeszcze mi dzialala,teraz juz niestety nie.Obecna nadwage zbudowalam z nadmiaru weglowodanow w diecie.Wydaje mi sie,ze znowu bede musiala sie przyzwyczaic do uczucia glodu i juz.Proste a jakze trudne.Warzywny posilek na cieplo daje uczucie sytosci na b krotko.Ciezko mi wrocic do diety weganskiej ale pamietam jak swietnie sie czulam,ile mialam energii.Obecnie po prostu jem za duzo.Zdrowo ale za duzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak,Uzumaki-przy rozregulowanej tarczycy-b.trudno o efektywna dietę.Może faktycznie warto wrócić do wegańskiej dieyskoro tak dobrze sie czułaś? Węglowodany są pyszne,no ,ale niestety...(próbowałaś choć mąki zamienić?).
Szczególnie zima trudno nasycic organizm,by dac mu niezbędna energie w zimne dni.Trzymam kciuki byś lepiej się poczuła Smile
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
teresa środa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1273
Skąd: lodz

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale fajnie Jupi2 im nas wiecej tym lepiej Very Happy
mam juz suplementy takie jak :
http://www.fabrykazdrowia.pl/info/olimp_therm_line_ii_pojemnik_120_kapsulek-5489.htmlhttp://www.fabrykazdrowia.pl/info/aplefit_tabletki_06_g_100_tabl-1559.htmlhttp://www.fabrykazdrowia.pl/info/chrom_plus_tabletki_02_mg_50_tabl-1563.html
jeszcze mam fajne kropelkiktore sie pije w 1 litrze wodyhttp://mmo.pl/krople-odchudzajace-p-372.html?gclid=CLCowvz3sJ8CFQ0TzAodeSsR9wjuz je pije jakis czas-nawe wtedy kiedy glod poczuje

Zamiast cokru zamierzam slodzik stosowac bo kawy gorzkiej nie lubie Sad

Uzumaki-to zeczywiscie Ci sie duzo udalo schudnac,moje najwieksze osiagniecie to 10 kilo-ale co roku w senatorium wprzeciagu 3 lat Rolling Eyes

A ja zaczelam(trzymacie sie Question )od 110 Shocked narazie udalo sie 2 kilo-w moim przypadku to naprawde nic nie widac Wink
_________________
roza
Razem-lecz osobno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tereniu-ale słodziki sa niezdrowe... Confused
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teresko nie używaj słodzika!!!! substancja słodząca działa rakotwórczo!!!!
używaj miodu! naturalnie, zdrowo i smacznie Exclamation Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teresa środa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1273
Skąd: lodz

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza sie Margaret-niezdrowe,To moze jak bardzo ogranicze slodkie a tylko kawe bede slodzic a pije dwie kawy i kazda slodze 2 lyzeczkami cukru to jest 160 kcl.Hm.mosze pomyslec i sobie znowu porobic wyliczenia ile dostarczam sobie kalorii i ile spalam-a to spalanie mosi byc z moich zasobow-chyba jednak zostane przy normalnym slodzeniu-tylko ogranicze kawe Idea
_________________
roza
Razem-lecz osobno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie-lepiej ograniczyc o połowę cukier Wink Słuchaj,a może brązowy cukier dla siebie kup,próbowałaś? Wychodzi drożej,ale jest zdrowszy i jeśli będziesz go miała dla Siebie-nie odczujesz tego tak Wink
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group