Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

witam jestem tu nowa!!! - OLUS
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OLUS
Kadet
Kadet


Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 49
Skąd: ELBLAG

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:08 pm    Temat postu: witam jestem tu nowa!!! - OLUS Odpowiedz z cytatem

DOPIERO DZIS SIE DOWIEDZIALAM O TEJ STRONIE!! I CHCIALABYM SIE DO WAS PRZYLACZYC! JA ROWNIEZ CHORUJE NA TOCZNIA JUZ JAKIES 7 LAT ALE OD 5 LAT JEST ON ZDIAGNOZOWANY. NA POCZATKU LECZYLI MNIE W CIEMNO!! I W WIEKU 18 LAT ZASZLAM W CIAZE I DOPIERO ON SIE ODEZWAL TAK NAPRAWDE. DZIEKUJE BOGU ZE TRAFILAM DO GDANSKA DO AKADEMI BO GDYBY NIE TAMTEJSI LEKARZE DZIS NIE MOGLABYM SIE CIESZYC MOJA 5 LETNIA CORECZKA. FAKT URODZILA SIE W 30 TYG CIAZY I WAZYLA ZALEDWIE 910 GRAM ALE PRZEZYLA WALCZYLA O ZYCIE TAK SAMO JAK JA WALCZYLAM O NIA PRZEZ TA CIAZE I JEST TERAZ SLICZNYM DZIECKIEM. Very Happy . JA JESTEM OD ROKU W REMISJI TO JEST PIERWSZ MOJA TAKA DLUGA REMISJA OSTATNIA ZARAZ PO URODZENIU KLAUDUSI TRWALA TYLKO 3 MIESIACE!! CZY JEST KTOS NA FORUM KTO BY CHCIAL POGADAC?? OD DAWNA SZUKAM KONTAKTU Z LUDZMI KTORZY MAJA TAKIE PROBLEMY JAK JA![/list]
_________________
USMIECHAJ SIE DUZO


Ostatnio zmieniony przez OLUS dnia Czw Lip 05, 2007 9:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Olus!
Znajdziesz tu dużo ludzi z którymi będziesz mogła pogadać i wymienić sie doświadczeniami i to nie tylko w chorobie , zapraszam do częci towarzyskiej (na dole)
Zapewne dostaniesz wskazówki jak się poruszać i zachowywać na forum od moderatorów a ja już dziś poprosze Cię żeby nie pisać dużymi literami bo w necie jest to traktowane jak krzyk(a widzimy Cię i słyszymy dobrze)
Rozgość się , korzystaj i udzielaj
Życzę Ci wiele zdrowia, pociechy z córci i jak najwięcej pogaduszek w naszym gronie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano dokładnie, punkt 12 Netykiety --> http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=832

12. Nie pisz WIELKIMI literami - w Internecie oznacza to, że krzyczysz. Nie nadużywaj także wykrzykników i innych znaków interpunkcyjnych – bardzo utrudniasz odbiór treści takich wiadomości.


Wskazówki poszły w wiadomości prywatnej. Dla przypomnienia --> opcja Edit i zmiana wielkich liter na małe, ponadto - wyłącz CapsLock na klawiaturze.

A w ogóle - witaj na forum! Mam nadzięję, że poczujesz się tu swobodnie i znajdziesz interesujące Cię informacje nie tylko z zakresu chorobowego, ale także z działów towarzyskich.

Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Cię bardzo serdecznie Very Happy
wpadaj tu jak najczęściej dziel się doświadczeniami, a na plotki i rozmowy o wszystkim i o niczym zapraszam do kawiarenki
http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?p=60616#60616

Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i ja bardzo serdecznie ..plotki to taj jak Kinga wspomniała w kawiarence przy kawusi i czyms słodkim.. Very Happy
jest wiele działów w których napewno poczytasz dowiesz się ciekawych rzeczy a i pozansz nas dobrze
Powodzenia duzo zdrówka dla Ciebie i córci!!!
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.


Ostatnio zmieniony przez agnieszka29 dnia Czw Lip 05, 2007 8:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj, witaj!
ja bardzo zdecydowanie przyłączam się do prośby o natychmiastowe wyłączenia CAPSLOCKA i nie pisanie wielkimi literami!
to strasznie męczące dla czytającego i niezgodne z zasadami tu panującymi. nie wiedziałaś o tym, teraz wiesz, więc jeszcze raz proszę o stukanie normalna czcionką Laughing zrobisz wszystkim grzeczność.

pozdrawiam i życzę miłego uczestnictwa w życiu na forum Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam cie juz Robert powiedział to co najwazniesze wiec wiesz co i jak
jak dla mnie jesteś szczeciarą ja mam chorobe ziadgnozowana od 12 lat choruje 17 a nie miałam jeszcze remicji , mam nadzieje ze u ciebie potrwa to długo

faktycznie trudno było mi przeczytac twój post , zle się odbiera takie pisanie duzymi literami
zaglądaj jak czas pozwoli do kazdego działu czytaj i pisz
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal


Ostatnio zmieniony przez Monika B dnia Czw Lip 05, 2007 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie! Smile
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
OLUS
Kadet
Kadet


Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 49
Skąd: ELBLAG

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcialam wszystkich przeprosic ale naprawde nie wiedzialam Embarassed .I obiecuje porawe. dziekuje wszystkim za przywitanie. Very Happy
_________________
USMIECHAJ SIE DUZO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ani
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 1078
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Olus Very Happy
_________________
Wspomnienia są jak światła i barwy - podświetlają i retuszują przykrości naszego życia.
Joseph Wittig
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
OLUS
Kadet
Kadet


Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 49
Skąd: ELBLAG

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Jeszcze raz dziekuje i mam nadzieje ze juz mi wybaczyliscie ten pierwszy post?
_________________
USMIECHAJ SIE DUZO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! Jesteś bardzo dzielną dziewczyną, a właściwie już kobietą. Pozdrowienia dla Ciebie i Klaudusi Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OLUS
Kadet
Kadet


Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 49
Skąd: ELBLAG

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Moniki : bardzo ci wspolczuje ze nie mialas remisji ale mam nadzieje ze chociaz nie jest caly czas zaostrzona ta choroba? u mnie niby jest remisja ale wciaz jestem na silnych lekach.
_________________
USMIECHAJ SIE DUZO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
joanka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 156
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc Olus Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group