Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CNTO 136
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Slawek70
Junior
Junior


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 13
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 6:44 pm    Temat postu: akcje Odpowiedz z cytatem

Dlaczego w Polsce nie mamy takich akcji??

----- Original Message -----
From: Lupus Foundation of America
To: slawomir.grzesiak@neostrada.pl
Sent: Monday, January 28, 2008 5:38 PM
Subject: Join the Lupus Foundation of America for Advocacy Day on March 10-11, 2008




Forward to a Friend | Modify Your Profile | Visit our Website

Now is the time to have your voice heard on Capitol Hill! Join the Lupus Foundation of America in Washington, D.C. for our 2008 Lupus Advocacy Day!

Monday, March 10, 2008 - Westin Alexandria Hotel

Tuesday, March 11, 2008 - Capitol Hill, Washington, D.C.

Our two-day 2008 Lupus Advocacy Program will begin on March 10th with a training session and dinner at the Westin Alexandria Hotel to discuss how to make the most of your meetings with your Members of Congress. The registration table opens at Noon and the training is scheduled to start at 2:00 p.m. We will have training until 6:00 p.m.; a "mix and mingle" reception from 6:00-7:00 p.m.; and dinner with a guest speaker from 7:00-8:30 p.m.

On Tuesday, March 11th, representatives of the LFA and its chapters, lupus physicians and researchers, and other advocates will travel to Capitol Hill to meet with Members of Congress to inform them about how debilitating lupus can be. We will have an informal breakfast at the Westin Alexandria Hotel starting at 7:00 a.m., load the buses at 8:00 a.m. and head to Capitol Hill. We will try to start with everyone’s meetings on the Senate side from 9 a.m.-Noon; a luncheon in the Dirksen Senate building from Noon-2:00 p.m.; meetings with Representatives from 2:00-4:00 p.m.; and an informal debrief session 4:30-6:00 p.m.

The LFA needs you, your friends, family members, and chapter members to visit your federal Representatives and Senators to urge them to support more funding for lupus research and education.

To register, go to https://www.lupus.org/newsite/pages/2008AdvocacyDayRegistration.htm. The registration fee for Lupus Advocacy Day is $35 per person, which includes a snack and dinner on March 10th and breakfast and lunch on March 11th.

The discounted room rate for the Westin Alexandria Hotel is $229 per night for the event. The cutoff date to book your hotel room for this discounted rate is February 22, 2008. To learn more, visit this link http://www.starwoodmeeting.com/StarGroupsWeb/res?id=0712044059&key=9F6F.

One other note ... we've had several questions about which airport to fly into. The easiest airport to fly in to for the LFA Advocacy Day is Reagan National Airport (code: DCA).

Don’t let cost deter you -- you may be able to share a room! If you have any questions about the event, please contact Sara Chang at chang@lupus.org or by phone at 202-349-1169.


Unsubscribe


2000 L Street, N.W., Suite 710
Washington, DC 20036
202-349-1155


[/i][/b]
_________________
Sławek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sławek, na forum nie wszyscy znają język angielski Confused
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slawek70
Junior
Junior


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 13
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi sie początek " nadszedł czas aby Twój głos został usłyszany na Capital Hill (chodzi o ten capitol w Waszynktonie...."

W skrócie chodzi o to , że organizowane 2 dniowa impreza Lupus Advocacy Program w stolicy USA. Piewrszy dzień w hotelu sesja "treningowa" , obiad oraz dyskusja jak ma najlepiej przebiegać spotkanie z członkami kongresu USA.

Drugi dzień , przedstawiciele LFA udadza się na Capitol Hill i spotkaja się z członkami kongresu USA , aby poinfomować jak niszcąca oragnizm jest choroba

itd.

A może i my ruszymy na sejm???? Wink
_________________
Sławek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry pomysł Exclamation i tak prawie wszyscy już strajkują w tym kraju, więc teraz będzie strajk Lupusków Laughing Wink
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slawek70
Junior
Junior


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 13
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem będzie jednak z tym, że ja się brzydze politykami br......... to co teraz wyprawiają po śmierci tych pilotów to żenada !!! To obaraza tych ludzi i ich rodzin , jak i całej armi. Dywagacje , kto do kogo miał dzadzwonić i dlaczego nie zadzwonił , to jak zabawa 5 latków w piaskownicy wyrywajacych sobie łopatke do piasku. Zero szacunku dla tych ludzi , i co najgorsze dla tych których osierocili. Nie , raczej nie pisze się na bezpośrednie spotkanie (jescze sie czymś zaraże od nich) Ale mogę pisac listy , maile itd ... no właśnie , a może zapchać im skrzynki e-mail ????
_________________
Sławek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważaj, bo jeszcze prezydent się obrazi, bądź posądzi Cię o nękanie Laughing Wink
dobra, ale to już nie w tym wątku
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym chciała by się obraził i nawet jak wyjedzie nie wrócił
Wink
bałagan totalny Embarassed
z każdej strony Shocked
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group