Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

witajcie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anecia
Junior
Junior


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5
Skąd: Ciechanów

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 10:53 am    Temat postu: witajcie. Odpowiedz z cytatem

Przepraszam,że tak długo się nie odzywałam. Pisałam wcześniej o mojej komisji o rentę i tak jak pisaliście i wspieraliście mnie- złożyłam sprawę so sądu. Na nic kciuki- przegrałam. Czekałam na sprawę ok. 10 m-cy bodajże, więc już starciłam nadzieję i słusznie. Praca, która jest dla mnie całym życiem spowodowała,że straciłam rentę. No trudno, może powinni ją mieć bardziej chorzy ode mnie. Nie będę polemizować. Chcę się pochwalić, że czuję się fantastycznie i wiecie co zrobiłam? Otóż zapisałam się na misję do Iraku w swoim zawodzie-czyli pycholog. Niewiem co na to komisja lekarska, jak dowie się że mam LUPUSA. Niewiem czy będę miała szanse na wyjazd, gdzyż jest bardzo tam gorąco no i ta masa szczepionek. Lekarz reumatolog powiedziała,że nie widzie przeciwskazań w remisji. Może ktoś mi coś dopowie?
Pozdrawiam iżyczę słońca.[/i]
_________________
Aneta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło.
Tak się zastanawiam, czy nie wygodniej byłoby gdybyś dołączyła na przykład do Kawiarenki? ---> http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=2393&start=45 > Wrzuć tutaj ten post raz jeszcze. (opcja PostReply). W Kawiarence prowadzimy bieżące rozmowy.
W sumie już się tutaj witałaś na początku, więc nie ma potrzeby zakładania nowego tematu i zaczynania luźnej dyskusji w tym dziale.
Z pewnością nie pozostaniesz niezauważona Wink Zapraszam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Anecia raz jeszcze Laughing
Robertto ma rację, wygodniej nam jeśli będziesz gawędzić w Kawiarence (możesz mieć ochotę tylko na powiedznie Cześć, jestem - a to już wystarczy jako temat konwersacji, tak w Kawiarence mamy Laughing ), a jeśli masz jakieś knkretne pytanie, coś cię gnębi i chcesz poczytac opinie innych na temat - to wal do Porad!

co do wyjazdu na misję w Iraku, odwazny pomysł, ale przemyśl wszystko dokładnie - jak u cebie z reakcja na słońce? nie unikniesz go tam na pewno, więc zabezpiecz się nawet jak nigdy nie miałas problemów z promieniami UV! no i te szczepienia - niby nie problem u toczniowca w dzisiejszych czasach..ale..
no własnie, w teorii. mówi się o szczepieniach tylko "martwymi" szczepionkami, a więc może nie być wszystko jedno czym cie zaszczepią, a ty musisz przyjąc całą serię - czy to nie rozhuśta ci organizmu, który powinien raczej unikać pobudzania układu imunologicznego do wysiłku?
cholera wie. jeszcze raz pogadaj z lekarzem, że to będzie bezpieczne. szkoda marnowac remisji. ale oczywiście twoja decyzja.
ja się wcielam tylko w adwokata diabła Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka14
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1084

PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dori792
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 166
Skąd: bydgoszcz

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group