Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Objawy uboczne...(rozstępy)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neciu nie jesteś osamotniona w małym biuście i rozstępach Wink
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Kinią Cool Wink witaj w klubie pomarańczowej skórki Wink...co do brzucha już nawet nie wspominam Cool po 2 ciążach nie miałam żadnych rozstępów ,natomiast po 20 letnim leczeniu skaczącymi dawkami sterydów porobiły mi się wręcz głębokie doliny Rolling Eyes i prawdą jest ,że tak na serio nie można sobie zbytnio pomóc w tej sferze no chyba ,że odziedziczymy niespodziewany spadek i każdego dnia ekipa ludzi będzie nas doprowadzała do stanu używalności sprzed leczenia Wink Very Happy no cóż chyba nie pozostaje nam nic innego jak próbować zaakceptować się takimi jakie jesteśmy ,choć czasami jest to bardzo trudne ,szczególnie ,że karmią nas w około wizerunkami ludzi pięknych i doskonałych w każdym calu Confused
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie jest to łatwe, szczególnie latem gdy chce się coś krótkiego założyć Confused ale jak byłam 2 lata temu nad morzem, to widziałam na plaży dużo ludzi z różnymi chorobami skóry np. bielactwo, kilka osób miało ogromne blizny i chodzili normalnie, więc ja też odważyłam się chodzić w samym stroju kąpielowym i miałam gdzieś 'co ludzie powiedzą' Very Happy
no i dumna byłam z siebie Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej no bo Ty to laska jesteś Kinia szczupła,zgrabna Very Happy ...ja chyba jednak nie czuję się na siłach ,przynajmniej teraz żeby się wystawiać na pokaz Embarassed czuję się jak wieloryb Rolling Eyes ale wszystko przede mną ,życie jest pełne niespodzianek Wink
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie jestem szczupła laska zgrabna Very Happy
a tam wieloryb----co Ty opowiadasz Exclamation
popatrz na nasze społeczeństwo, po ulicach chodzą kulki w obcisłych ubraniach i są z tego dumne Rolling Eyes

nie musisz się wystawiać na pokaz, ubieraj się w to co lubisz, w czym czujesz się dobrze i na co masz ochotę Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak robię ,chociaż grabie mi czasami opadają jak już i w ten ulubiony ciuch się nie mieszczę Confused ale jakoś daję radę i ukrywam co nieco a wystawiam to co powinnam Wink Laughing
a co do tych kulek to może wredota teraz przeze mnie przemówi ,ale jak takie widzę to wyjątkowo i niezmiennie poprawiają mi humor Angel Mr. Green ...jej straszna jestem Rolling Eyes
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihihihi a ja kiedyś zaliczyłam wpadkę na tym polu Very Happy
byliśmy z uczelnią w Berlinie a przy okazji wybraliśmy się na Tropical Island (ogromny kompleks basenów tropikalnych, plaży i lasu pod kopułą) Very Happy idziemy sobie, a tam jakaś laska w bikini; z każdej strony się jej mocno wylewa itp. hehehe a ja to skomentowałam tak troszkę....i okazało się że to Polka Laughing upsssss Embarassed


ja wtedy na dużych sterydach byłam, do tego spuchnięta po podróży, ale byłam szczuplejsza od tej kobitki; no i jeszcze z kulą śmigałam
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehehe no to miałaś wyjątkowe szczęście ,ale jak by Cię chciała napaść za sromotną zniewagę to dobrze ,że kule miałaś Rechot ....a tak swoją drogą to ja nie kumam czasami tych babek lub dziewczyn...czy one luster w domu nie mają Shocked serio to bywa czasami niesmaczne wręcz Confused ...przecież można ubrać się tak ,żeby wyglądać modnie a nie straszyć wylewającym się sadłem ,a one tak na siłę się pchają w rozmiary co najmniej kilka rozmiarów za małe ...i jeszcze te wystające stringi Rolling Eyes ...czyżbym to ja była zbyt pruderyjna i staromodna Rolling Eyes
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyrylka no to szczerze mnie pocieszyłaś ,bo już się bałam ,że zdziczałam do reszty w tym domu Rechot Wink
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem szczupła, w trakcie leczenie nie przytyłam, a mam rozstępy na nogach i pośladkach. Do tego bardzo pękają mi naczynia na nogach i mam wieczne, bo nieschodzące już 7 lat siniaki. Tragedia. Na plaży wyglądam jak nieboszczyk wyjęty z grobu. Shocked

I jak mam znaleźć kogoś, kto mnie pokocha z takim wyglądem. Crying or Very sad
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziarenko jeżeli znajdziesz swoją drugą połówkę to nie będzie liczył się wygląd ale to jakim jesteś człowiekiem Very Happy a jesteś prawdziwym skarbem...szczęściarzem będzie Twój wybranek Buziak
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestraszy się mnie i ucieknie Rolling Eyes
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziarenko wiem co czujesz, bo ja mam takie same myśli...staram się jednak polubić siebie i swoje ciało, bo bez tego będzie ciężko

nie łatwe to zadanie...
ja bym chciała, żeby ktoś mnie kochał za to jaka jestem, a nie za wygląd, bo to przemija....
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny jesteście niesamowitymi kobietami i na pewno ten jedyny już na Was czeka ...Very Happy może też błądzi jak dziecko we mgle Wink

a wygląd musimy zaakceptować i polubić się ze swoimi niedoskonałościami ...przecież nie tylko to jest ważne a zalet nam chyba też nie brakuje Wink Very Happy
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był taki moment w moim życiu, kiedy zaakceptowałam swój wygląd w lustrze.
Przez kilka lat nie oglądałam zdjęć z czasu choroby. Nie poznawałam na nich siebie. Teraz już je oglądam i wśród tysiąca potrafię znaleźć jedno, na którym ładnie wyglądam.

Wiem, że wygląd nie jest najważniejszy, ale w jakimś stopniu jest ważny.
Chciałabym być choć przez chwilę piękna i młoda ( jestem tylko młoda ).
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group