Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miło było by poznać kogoś z Rzeszowa...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muzyk
Junior
Junior


Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 4:58 pm    Temat postu: Miło było by poznać kogoś z Rzeszowa... Odpowiedz z cytatem

napewno nie jestem tu sam wiem że ktoś się leczy na górce w 2....
_________________
D u m
S p i r o
S p e r o....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Clarisa
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 139
Skąd: okolice Rzeszowa ;)

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja jestem z okolic Rzeszowa i byłam na Górce ale leczę sie u Pani dr Pogorzelskiej na Warzywnej

pozdrawiam

chorujesz na Toczeń?
_________________
"Wymagajcie od siebie choćby nikt od Was nie wymagał..." (Jan Paweł II, Jasna Góra 1983r.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Muzyk
Junior
Junior


Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc dobrze kojarzę, że ktoś z Rzeszowa był na górce, coś takiego kiedyś sie przewinęło, dlatego ruszyłem ten temat żeby odnaleźć tą osobę. Miło mi bardzo, że się odezwałaś. Ja też leczę się u dr Pogorzelskiej na Warzywnej bardzo dobra lekarka, w moich oczach. Czy jestem chory? Ponoć tak, chyba, że wiesz jakiś przeciek i wiesz coś więcej? ha ha ha.
_________________
D u m
S p i r o
S p e r o....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Milusia
Super senior
Super senior


Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 85

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem z Rzeszowa i lecze sie na górce. Szukasz konkretnej osoby? Cool czy ogolnie ludzi z Rzeszowa?
pozdrawiam,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muzyk
Junior
Junior


Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak jak ja, dr Pogorzelska jest bardzo dobrym fachowcem i ponad to Człowiekiem musisz się leczyć dłuzej ode mnie, bo zaskoczyła przy pierwszym spotkaniu duzą wiedzą na temat choroby, czyli ma innych pacjentów chorych na toczeń, jeśli jest tu czym się cieszyc to się cieszę.
_________________
D u m
S p i r o
S p e r o....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
strasnazaba
Junior
Junior


Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,

nie wiem czy sa tu jeszcze osoby z Rzeszowa, milo by bylo gdybyscie sie odezwali Smile

krotko sie przedstawie - jestem Agnieszka, i moja mama lezy z krwawieniem pecherzykowym w szpitalu na Staromiesciu na oddziale chorob pluc. Jeszcze nie wiadomo, co jest przyczyna krwawienia, ale w gre wchodzi m.in. toczen.

Zastanawiam sie, czy powinnam szukac innego szpitala dla niej - tam, gdzie jest teraz, nie bardzo chyba wiedza, jak do tego podejsc (ponoc mieli do tej pory tylko raz taki przypadek).

Pozdrawiam cieplo
Agnieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starasnazaba jeśli nie mieli wiecej przypadków tego typu a piszesz że w gre wchodzi toczeń to zastanowiłabym sie nad specjalista zajmującym sie chorobami autoimmunologicznymi do ktorych toczen nalezy bardzo wazne jest odpowiednie rozpoznanie i leczenie zwłaszcza ze stan mamy wydaje sie powazny ...rozważ po konsultacjach taka zmiane jesli nie ufasz tym lekarzom którzy obecnie sie mama zajmują ważne jest doswiadczenie w leczeniu tocznia..pozdrawiam i zycze powodzenia.. Slonko
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
strasnazaba
Junior
Junior


Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedz.

Wlasnie planuje jutro rozmawiac z lekarzem prowadzacym, chce sie dowiedziec na jakim sa etapie i czy cokolwiek wiedza. Wiem, ze jakies badania byly robione, ale nie znam szczegolow, bo poki co jestem w Anglii... jutro bede juz na miejscu i mam nadzieje, ze uda mi sie cos zdzialac.

Szukalam juz na forum opinii o lekarzach w Rzeszowie, natknelam sie na nazwisko doktor reumatolog Pogorzelskiej... nic poza tym nie wiem...

Pozdrawiam
Agnieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosane
Junior
Junior


Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkie Motylki rzeszowskie Very Happy Ja także ze stolicy Podkarpacia. Laughing
_________________
Żyj tak, żeby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
JASIA_Z!!!
Junior
Junior


Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 1:31 pm    Temat postu: dr Pogorzelska Odpowiedz z cytatem

Muzyk napisał:
To tak jak ja, dr Pogorzelska jest bardzo dobrym fachowcem...
Witam, chcę z wami skonsultować metody leczenia, ja jestem tylko na encortonie i chcę się dowiedzieć czym leczy dr Pogorzelska. Wiem że do dość indywidualna sprawa każdego pacjenta ale mam dość encortonu i szukam innego lekarza niż mój bo on wierzy tylko w encorton. Jesteście zadowoleni z tej Pani dr?? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
delfina84
Junior
Junior


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Clarisa"]Witam ja jestem z okolic Rzeszowa i byłam na Górce ale leczę sie u Pani dr Pogorzelskiej na Warzywnej

pozdrawiam

chorujesz na Toczeń?[/quote]

toczeń ukł.: doktor Pogorzelska:)bardzo miła pani spokojna i wesołaSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
delfina84
Junior
Junior


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 9:05 am    Temat postu: Re: dr Pogorzelska Odpowiedz z cytatem

[quote="JASIA_Z!!!"][quote="Muzyk"]To tak jak ja, dr Pogorzelska jest bardzo dobrym fachowcem...[/quote] Witam, chcę z wami skonsultować metody leczenia, ja jestem tylko na encortonie i chcę się dowiedzieć czym leczy dr Pogorzelska. Wiem że do dość indywidualna sprawa każdego pacjenta ale mam dość encortonu i szukam innego lekarza niż mój bo on wierzy tylko w encorton. Jesteście zadowoleni z tej Pani dr?? Rolling Eyes[/quote]

dr Pogorzelska mnie leczy metypredem i super sie czuje prawie nie tyje:) pozdrawiam
delfina 84
_________________
Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delfina - moja mała sugestia: osoby, do których piszesz dyskutowały w tym miejscu ponad dwa lata temu... Miej to na uwadze, że mogą już tu po prostu nie zaglądać...
Mimo to nie mówię, że zrobiłaś źle "podnosząc" wątek - może to zmobilizuje kolejnych Rzeszowian do powrotu Smile
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alicja K
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy ja również z Rzeszowa Smile choruję na toczeń układowy zdiagnozowany w 2003 roku. Na początku byłam na encortonie teraz od 2006r na calcorcie. Pozdrawiam WSZYSTKICH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawno juz ktos pisał w tym wątku ale może jeszcze ktos się odezwie z mieszkańców podkarpacia.
Mam pytanie czy dr Pogorzelska leczy jeszcze na Warzywnej, bo jak narazie udało mi się znależć dwa prywatne gabinety w których przyjmuje ale nie znalalzłam miejsca gdzie mozna iśc do niej w ramach nfz
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group