Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rdest raz jeszcze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Paź 13, 2004 2:16 pm    Temat postu: Rdest raz jeszcze Odpowiedz z cytatem

Po wnikliwej obserwacji materiału, który mam w domu, cała rodzina stwierdziła, że to nie rdest (nie ma bulw).Mam wiec jeszcze jedną prośbę
do Ciebie Piotrze,jestem z okolic Katowic, czy mógłbys zdradzić gdzie to zielsko rosnie - oczywiście jeśli nie wycharatałes całego pola Smile Bardzo powaznie podchodze do tematu, zwłaszcza ze, pije mnóstwo ziół między innymi hubę brzozową o której pisze Pan Różański.
Pozdrawiam Cie Piotrze i życze wytrwałości, jak nam wsystkim


Beta
Powrót do góry
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Paź 13, 2004 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No moze bulwa to bylo za mocno powiedziane. Nie jest to taka bulwa jak np: burak cukrowy. Jest bardziej wydluzona. Ja swoj rdest rwalem (kopalem)
w Dabrowie Gorniczej u mojego kolegi na dzialce.
Ponizej zrobilem zdjecie tego twardziela zebys mogla juz byc pewna. No chyba ze ja tez cos zlego wykopalem Wink

P.S.
Az dziw mnie bierze ze Laleczka nic tu jeszcze nie napisala. Chyba mnie
juz nie lubi Wink

Pozdrawiam
Piotrek

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Sro Paź 13, 2004 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotruś co to jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy on był 100-letni? te moje wyrostki były wielkości paznokcia hi,hi to na bank nie ta roslinka Strasznie Ci dzieki za zdjecia, jeszcze bym umarła po tym moim rdescie - Ty mi właściwie życie uratowałeś Smile
Laleczka z całą pewnością jest nieobecna, inaczej z pewnością dowiedziałbyś się coś ciekawego o sobie. A w D.G w jakiej dzielnicy zlokalizuj .
Beta
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Paź 13, 2004 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra nie jestem zbyt rozgarnięta, chciałam jeszcze spytać czy to na zdjeciu w całosci nadaje sie do sproszkowania? i czy bambusy były wielkosci sosny(muszę wypatrywać ich jadąc samochodem, czy będą widoczne z daleka?)
Beta
Powrót do góry
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 13, 2004 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mówiąc, to wcześniej zaczęłam już nawet pisać , jak to ładnie określiła beta, "coś nowego o tobie" Piotrze, ale pomyślałam, ze w końcu się obrazisz. Embarassed

no, no Piotrze, jestem pod wrażeniem - mało ze chłopak z Ciebie silny, uparty, to jeszcze odważny!!! cos takiego pić?? wygląda strasznie!!! chyba naprawdę trzeba się najpierw czegoś napić, żeby to przełknąć!!! Very Happy Very Happy Very Happy ale... każdy ma jakieś hobby, najważniejsze ze Ty odnalazłeś swoje Very Happy !! swoja drogą, skoro masz już taka wprawę i grupę pomocnych kolegów, to może weź się za sprzedaż tego!! beta z obłędem w oczach nie będzie chociaż wykopywać wszystkiego co jej wpadnie w ręce!!! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Sro Paź 13, 2004 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę,mały wtręcik;Zdjęcie przesłane przez Piotra z całą pewnością przedstawia kłącze rdestu. Zdrewniałe pozostałości po łodygach trzeba usunąć na ile się uda. Również należy usunąć siateczkę korzeniową.
Kłącze oczyszczone rozdrobnić. Pozdrowionka.ABP

PS.Beatko, rdest ok, huba ok, ale tym "mnóstwem'" ziół uważaj.
Najlepiej, najbezpieczniej nie mieszać przypadkowo.
Powrót do góry
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Paź 13, 2004 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beta rdest osioga wysokosc do 5 m takze jest dosc dobrze widoczny. ABP ci to bardzo dobrze opisal i zwrocil uwage na bardzo wazna rzecz. Nie nalezy przesadzac z ziolami i nie nalezy ich za bardzo mieszac. Bardzo latwo mozna wykonczyc sobie nerki.
Co do dzielnicy Dabrowy to jest tak zwana "Zielona" Wink

Co do Laleczki - to uwierz mi skarbie jeszcze nigdy na nikogo sie nie obrazilem, a i o sobie juz nic nowego sie nie dowiem bo wiem na ten temat juz wszystko po 32 latach zycia. Nie jest to moje hobby a potrzeba i mysle ze nie trzeba byc odwaznym zeby cos takiego wypic - alkohol np jest o wiele wieksza trucizna i zapewne nie jeden raz go pilas.
Zarabiac na tym nie mam zamiaru ale bardzo chetnie pomoge kazdemu kto bedzie takiej pomocy potrzebowal. Zarabiam w troche inny sposob na zycie Wink

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Czw Paź 14, 2004 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Od ABP do Piotra: Piotrze, jestem osobą płci żeńskiej (dziewczynka).Serdecznie pozdrawiam .ABP
Powrót do góry
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Paź 14, 2004 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorrki ABP Smile swoja droga to jak masz na imie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Czw Paź 14, 2004 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ABP do Piotra: Agnieszka. Very Happy ABP
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Czw Paź 14, 2004 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, Lala z tym obłędem to przesadziłas ! Smile
Ja cyba z Piotrem jakąś koalicję zawiąze przeciw ...Tobie Smile
Ale gietkosć jezyka i świezosc umysłu jest dzis w modzie, wiec trenuj sobie do woli.
Wszystkim Wam dzieki za spostrzeżenia, wzielam sobie do serca zwłaszcza te o ziołach.Ups, zebym nie wykończyła nerek, to by dopiero było.
Beta
Powrót do góry
kedjan
Kadet
Kadet


Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 35

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 8:09 am    Temat postu: hej Piotrek Odpowiedz z cytatem

Mam do Ciebie pytanko. Pijesz nadal rdest??No i czy Ci pomógł???
Pozdrawiam Ula

jeszcze jedno.....masz może numer telefonu do dr Różańskiego???? Bardzo chciałabym sie z Nim skontaktowac i porozmawiac na temat rdestu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group