Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadające włosy 2
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 11:01 am    Temat postu: Wypadające włosy 2 Odpowiedz z cytatem

dla przypomnienia
Wypadające włosy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie racja- chociaż ja go bardziej z myślą o Czarku kupiłam, a potem się podczepiłam do niego i dodatkowo zakupiłam odżywkę Wink
Nie mniej jednak jestem naprawdę zadowolona Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Uzumaki
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 273
Skąd: West Yorkshire

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoras z was stosowala kuracje vichy przeciw wypadaniu wlosow?Kuracja jest w ampulkach,troche droga i nie sadze zeby jedno opakowanie wystarczylo.Latem kupilam sobie opakowanie ale jak zobaczylam blysk w oku mojej tesciowej-to od razu oddalam jej w prezencie.Nie pytalam potem jej jak dziala.W aptece to bylo ostatnie op,rano mialam samolot i nie mialam juz sily biegac po aptekach.A u mnie nie ma.Przez internet jeszcze nie kupowalam kosmetykow,czas zaczac.
Na stale uzywam szamponu dercos-vichy,jest niezly.Z tym,ze pierwsze mycie robie szamponem dla niemowlat,potem dercos a potem intensywna odzywka.Wlosy sa ladne ale wypadaja mi bardzo.
Wczoraj kupilam Loreala 2odzywki w spraju,nie trzeba splukiwac.1nablyszczajaca,2przeciwko puszeniu wlosow.Po nablyszczajacej wlosy mam dzisiaj b miekkie.Nie chce obcinac wlosow,wszyscy chwala mnie w poldlugich,ze ladnie wygladam.Ale od ilu lat tak jest,ze dochoduje sie poldlugich,zaczynaja okropnie wypadac i trzeba obciac przy skorze,zeby jakos wygladac,bo te co wypadly zaczynaja odrastac,stercza i mam rozne dlugosci.Suszarki nie uzywam w ogole,prostownice sporadycznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwonkahaha
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1162
Skąd: Białystok :)

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocena stanu korzeni włosów
_________________
Kogo Pan Bóg kocha,temu krzyżyk daje,kto w nieszczęściu wytrzyma,ten szczęśliwym zostaje

Ogólnopolskie Forum Twardziny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nicola
Junior
Junior


Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamierzałam kupić to Vishy ale akurat go nie było i Pani w aptece poleciła mi Prolab i jestem naprawde zadowolona. Cenowo taniej a efekt świetny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
=PeReLkA=
Junior
Junior


Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: Bytom

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie kochane Smile
jestem tu nowa lecz problem wypadania wlosow dotknal takze mnie Sad
staram sie jakos temu zaradzic i jestem zdecydowana zakupic tak jak nicole Prolab i wyprobowac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile

Mam nadzieję,ze Prolab zda egzamin Smile

Proponuję-jako,że to Twój 1 post-przywitać się z wszystkimi-bedzie nam b.miło jak skrobniesz coś o Sobie w tym dziale,zakładając Swój wątek powitalny-o tutaj:
http://www.toczen.pl/forum/viewforum.php?f=10

Poza tym proponuje też odwiedzić ten link-b.ułatwia poruszanie się po forum:
http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=1740

Pozdrawiam serdecznie
Smile
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
karolla
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Zlotow / Hamburg

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj serdecznie Smile

wlosy wypadaly mi z powodu choroby bardzo, teraz biore 2 razy dziennie Quensyl i wypadaj mi jeszcze bardziej... wlosy scielam i wciagam witaminy. farby uzywam bez amoniaku.

visch probowala... i moze nie tyle co pomoglo na wypadajace wlosy, ale pomoglo na pojawienie sie nowych, a to tez niezle, co nie..?

probowalam biothin - nic nie pomoglo

od ponad roku biore z malymi przerwami Priorin - ale w pl chyba go nie ma, bardzo mi pomaga, niestety ma minus - jest drogi...

jak choroba jest mniej aktywna to i wlosy mniej wypadaja.

ja tam jestem zdania ze warto wszystkiego poprobowac kazdy innaczej reaguje.! wiec smialo i trzymam kciuki za dobre rezultaty.!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kole
Junior
Junior


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 29

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wypadające włosy stosuję szampon Dermeny i żel przeciw wypadaniu włosów też Dermeny, jeśli chodzi o skuteczność to włosy i tak mi wypadają ale mam sporo nowych, więc jestem zadowolona z tego zestawu i cenowo też nie jest tak źle,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietajcie dziewczyny żeby tez badac poziom żelaza regularnie. Pomimo wypadania-kiedy brałam Falvit ,wypadanie zmniejszalo się .Ale ja mam częściej żelazo na dolnej granicy albo poniżej Wink Po suplementacji jest zdecydowanie lepiej Smile
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kole
Junior
Junior


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 29

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no proszę, nie wiedziałam że żelazo też może wpływać na wypadanie włosłów, a ja mam problemy z żelazem, generalnie jak mam hemoglobinę poniżej normy to niestety w moim przypadku oznacza to że żelazo znowu mi spadło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano widzisz-dlatego warto czasem o podstawach przypomnieć Wink Podreperuj wiec "osiągi",a z pewnością włosy to odczują również Smile
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kole
Junior
Junior


Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 29

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to biorę się do roboty, z zapasów został mi jeszcze hemofer Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kasienka1
Junior
Junior


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 10
Skąd: holsworthy, Anglia

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dermena, a do tego odżywki WAX. Są na różnego rodzaju włosy. Odżywka rewelacyjna. Angel
_________________
Przetrwanie burz i huraganów niesionych przez życie często jest możliwe tylko dzięki sile woli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eluś
Junior
Junior


Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 21
Skąd: Wwa

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie... jak ostatnio byłam u lekarza i zapytałam go co mam zrobić z wypadającymi włosami (i masakrycznie rozdwajającymi się paznokciami) to on mi kazał sprawdzić sobie poziom żelaza we krwi... Powiedział że to jest głowny powód wypadania włosów, rozdwajania paznokci, suchej skóry (!!!) i że nawet jeśli żelazo jest w normie, ale jest przy dolnej granicy to już może się objawiać w ten sposób.
Najlepiej więc zwalczyć problem "od środka" Smile a odżywki itp. to tak przy okazji Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group