Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Proszę o Waszą pomoc :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sztympelek
Kadet
Kadet


Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 38
Skąd: Świerklany - Kraków

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękować Smile
jak trochę sie ogarnę i skończę pisać teorię to Wam pokażę i inne oblicza Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diana228
Junior
Junior


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 26
Skąd: zamosc

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Sylwio:) Ja tez przyczynilam sie troszke do twojej pracy;) i wypelnilam ankietke( troche dluga;/ ale sie udalo:)Mam nadzieje ze sie nie spoznilam i chociaz nie wiem czy dobrze zostala przezemnie wypelniona jadnak mam nadzieje ze przyczynie sie chociaz troszke i bede pomocna:D Pozdrawiam i zycze najlepszego i zaliczenia pracy:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sztympelek
Kadet
Kadet


Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 38
Skąd: Świerklany - Kraków

PostWysłany: Nie Mar 25, 2012 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie!Smile

Po wielkich bojach Smile jestem już panią mgr - choć wiele to w moim życiu nie zmieniło, po drodze wyszłam za mąż i zmieniłam miejsce zamieszkania - to dopiero jest coś Smile

W każdym bądź razie, dziękuję [b] każdej i każdemu z Was, którzy poświęciliście swój cenny czas na wypełnianie mojej długiej i żmudnej ankiety i testów Smile pomogło mi to w bardzo wielkim stopniu napisać pracę, a przede wszystkim jej metodologiczną część, ale przede wszystkim porozmyślać... tak po prostu Smile

Myślę, że ciekawostki jakieś mi tam wyszły Smile Co prawda trochę dawno to było Smile i przepraszam za zwłokę, ale jak powyżej - trochę miałam zamieszania w życiu Smile

Jeśli ktoś chciałby przeczytać sobie ten popełniony przeze mnie tekst (dziś zmieniłabym w nim wiele, ale trza się do niego przyznawać Smile ) to podaję swojego maila - tak mi będzie najprościej go przesłać Smile
sylvia.szulik@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki wielkie!!
Sylwia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztympelek
Kadet
Kadet


Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 38
Skąd: Świerklany - Kraków

PostWysłany: Nie Mar 25, 2012 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widać rzadko siedze na portalach i nie wiem jak sie bolduje jeden wyraz...sorry Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group