Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy jest sens w ogóle się leczyć ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się -temat odnośnie interpretacji wyników jak i chorób tarczycy -istnieje.
Uprzejmie więc proszę o dostosowanie się do REGULAMINU .
Inaczej wątek zamknięty zostanie Confused
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kazurkazur
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 308

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry od początku chciałem założyć post w dziale depresji lub podobnym, ale takiego nie znalazłem więc założyłem tu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo-to jeden z nich,w Rozmowach Niekontrolowanych:

Obniżenie nastroju,depresja...

Pisałam o tym wątku na samym początku. Wink
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kazurkazur
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 308

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narazie poczekam do maja, będę mieć konsultację nefrologiczną, a potem zobaczę co robić dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tysia
Junior
Junior


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 19
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam, młody facet z Ciebie. Choroba to nie jest najwiekszy problem, ale brak wlasciwej diagnozy i leczenia, kiedy postępuje, a czlowiek lata jak kot z pęcherzem do wszystkich specjalistow, jesteś juz bez kasy, a wszyscy uwazaja Cie za symulanta. Pół zycia przyszlo mi spędzic na walce z lekarzami, nie z chorobą. Dla mnie niestety, prawdopodobnie jest juz za póżno,,,ale Ty masz wiekie szanse ...by pieknie zyć, bo życie piękne jest dopóki trwa...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dla mnie niestety, prawdopodobnie jest juz za póżno,,,ale Ty masz wiekie szanse ...by pieknie zyć, bo życie piękne jest dopóki trwa.

Hej:) Napisałaś dwa zdania sprzeczne:
"dla mnie za późno"
i
"bo życie piękne dopóki trwa"
a zatem
nie ma za późno:) skoro tu piszesz, to rozumiem, że ciągle trwa:)))
czyli można pięknie żyćSmile
pozdr. i nie daj sięSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazurkazur
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 308

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu za późno ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Very Happy

i ja wtrace swoje trzy grosze Laughing

przeczytalam rachu ciachu cale 11 stron, ubaw mam po pachy, az mi sie spac nie chce Laughing a rano mam sie zglosic u psychiatry Wink

kazurkazur
nie bede sie za bardzo z Toba piescic. dla mnie jestes zwyklym leniem.
przyklad? trzy razy podchodziles do matury i jej nie zdales niby z powodu choroby? smiech na sali. dla mnie choroba w tym wypadku nie jest zadnym wytlumaczeniem ( oczywiscie sa wyjatki) ale rozumiem, ze nie lezales w szpitalu w ciezkim stanie. spojrz na Karii na Kinge obie zdaly i studiuja mimo wielu przeciwnosci, nawet ja sama ja zdalam a nie bylo wtedy ze mna najlepiej. co prawda nie poszlam na studia tak jak dziewczyny ale sie ucze a wlasciwie to juz koncze i mysle nad kolejnym kierunkiem ale zobacze jak sie zycie potoczy. poki co planuje a wlasciwie planujemy swoja przyszlosc.

nie pracujesz z powodu choroby? masz cos strasznego zdiagnozowanego? nie. wiec wychodze z zalozenia, ze zwyczajnie Ci sie nie chce.
z jakiego miasta jestes? bo na tym slasku, na ktorym ja mieszkam jak sie chce to mozna znalezc lekka prace. nie twierdze, ze za kokosy ale zawsze cos i mozna pomoc rodzinie bo nie dziwie sie Twojej, ze patrza na Ciebie jak na lenia. w domu cos robisz, sprzatasz, gotujesz?

nie masz znajomych bo nigdzie z nimi nie wychodzisz, po co od razu pic alkohol i jesc slone? uwierz, ze mozna sie dobrze bawic i bez alkoholu.

pisales, ze nie masz dziewczyny. myslisz, ze beda sie do Ciebie pchaly drzwiami i oknami? skoro nic nie robisz w jakimkolwiek kierunku to nigdy nie bedziesz nikogo mial. wiem to po sobie. tez bylam sama (sama nie samotna bo mam liczne grono znajomych) bo sie odcielam od wszystkich, uwazalam, ze na nikogo nie zasluguje. z czasem zaczelam wychodzic do ludzi, az przez wlasna glupote poznalam Jego. troche wiary w siebie Very Happy

masz moze jakas pasje, cos co sprawia Ci przyjemnosc?

wiele bym dala, zeby miec takie wyniki jak Ty i taki maly (jak dla mnie) bagaz doswiadczen a najlepiej, zeby moi rodzice bylo zdrowi.

ALE!
to, ze jest sie chorym nie oznacza, ze mamy sobie od razu dolek kopac.

i nie dziw sie, ze do wysokiego cisnienia nie chca wysylac karetek. mamy ich na slasku zdecydowanie za malo jak na ilosc osob, ktore je naprawde potrzebuja. przestan wymyslac to i cisnienie sie moze unormuje bo wiele dolegliwosci bierze sie z glowy Wink

nic nie robisz w kierunku zeby zmienic swoje zycie. mam wrazenie, ze szukasz dziury w calym i nawet (!) jesli Ci cos wynajda (w co watpie) bedzie to dla Ciebie przyzwoleniem na dalsze nic nie robiebie.

jesli jestes z okolic Katowic i masz ochote pogadac przy kawie ( napiszesz, ze nie mozesz ze wzgledu na cisnienie) lub choc herbacie to jestem chetna tylko UWAGA ja sie z Toba cackac nie bede Laughing


to tyle z mojej strony

dziekuje za uwage Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kazurkazur
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 308

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie pracuję, bo nie chcę wyjść na idiotę, kiedy pójdę do roboty i zaraz będę musiał iść na L4, z resztą i tak będę mieć konsultację nefrologiczną.
Byłem badany endokrynologicznie, i mam podejrzenie zwężenia tętnicy nerkowej( nie żebym ja sam sobie to wkręcił, tylko tak mi lekarze powiedzieli), i stąd to wysokie ciśnienie i porblemy z potasem.
Nie martw się nie jesteś jedyna,która po mnie jeździ, są osoby które mówią:
"że skurwysynowi się nie chce robić, to pogotowie wzywa, a tyle teraz afer i pogotowie się boi".

tysia napisał:
a wszyscy uwazaja Cie za symulanta.

A wiesz czemu, bo ktoś myśli że jak idzie do lekarza z anginą, i ten znajdzie u niego anginę, zeżre kilka proszków przez tydzień,i jest git, i że w ogóle tak jest ze wszystkimi chorobami.i koniec posta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie pracuję, bo nie chcę wyjść na idiotę, kiedy pójdę do roboty i zaraz będę musiał iść na L4


Czekaj, bo ja czegoś nie rozumiem Rolling Eyes
To co Ty zamierzasz Question
Bo rozumiem, ze mieszkasz z rodzicami, tak Question

Tym sposobem wszyscy chorzy świata nie powinni pracować Shocked
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazurkazur
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 308

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tylko co 2-3 miechy jestem w szpitalu na badaniach, i teraz w maju też pewnie będę, będę miał TK tętnic nerkowych z powodu wysokiej Aktywności Reninowej Osocza, a wiecie jak dzisiaj patrzą na absencję w robocie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze i patrzą. A jednak większość tu obecnych pracuje, studiuje, uczy się itp.
15 lat temu wylądowałam w szpitalu w maju, pod koniec trzeciej klasy LO (jeszcze były licea czteroklasowe). w szpitalu spędziłam prawie 2 miesiące. Ponieważ nie należałam do pupilków nauczycieli, troje skorzystało z okazji i "fundnęli" mi komisy. Zdałam wszystkie trzy, jakiś miesiąc po wyjściu ze szpitala. Czwartą klasę LO spędziłam albo na L4 albo w szpitalach, przypłaciłam to pałą z angielskiego na semestr. Żeby mnie anglistka dopuściła do matury - zdawałam cały semestr. Maturę napisałam w terminie, razem z całą klasą i zdałam. Mimo, że wszyscy - lekarze, rodzice i nauczyciele sugerowali, żebym dała sobie luz i zdawała rok później.
Pytanie - po co marnować czas i życie?
Kazur, weź się skoncentruj na czymś innym niż swoim złym samopoczuciu, ono i tak będzie, nie musisz go jeszcze hodować w sobie. Zamiast zgłębiać tajniki chorób w internecie poucz się biologii;) I rozwiniesz wiedzę o swoim organizmie i może do matury przystąpisz?Smile
Na prawdę, szkoda życia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazurkazur
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 308

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie ja napisałem że zgłębiam tajemniki chorób w internecie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazurkazur napisał:
w maju też pewnie będę, będę miał TK tętnic nerkowych z powodu wysokiej Aktywności Reninowej Osocza, a wiecie jak dzisiaj patrzą na absencję w robocie.


od kiedy trzeba lezec w szpitalu zeby miec wykonane TK?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kazurkazur
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 308

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, zależy co mi powie nefrolog, co do tego że nie pracuję to jest oczywiście czasowe, mam nadzieję że jakoś ustabilizują mój stan.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group