Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mój wątek - Hall
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renia79 napisał:

Przepraszam, wiem ze istnieje netykieta, ale delikatniej nie umiem

Reniu, wydaje mi się, że wyraziłaś się z ogromną klasą i wyczuciem. Słowo "dupa" użyte przez Ciebie w cudzysłowie, jako zacytowane powiedzenie nie wydaje mi się osobiście w żaden sposób rażące.
Od siebie dodam, że może Hall - potrzebujesz pomocy, ale pytanie, czy jej chcesz...
_________________
***mal_kontent***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darekuu9
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2024

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choroby autoimmuno to jest zbyt poważna sprawa, za którą odpowiada wiele różnych czynników (środowiskowe, genetyczne, wcześniejsze źle leczone infekcje), i zachodzi w niej wiele trudnych procesów patologicznych na poziomie pojedynczych komórek, wiec ziołami tego nie wyleczysz.
A w teorie typu starożytna medycyna chińska zagłuszana przez złych ludzi z koncernów farmaceutycznych nie wierzę, a leki stosowane w toczniu nie są wytwarzane z wyciągów z ziół, tylko syntetyzowane chemicznie, ew wyciąg z nadnerczy (hydrokortyzon, nie wiem Question).

Twoje uczucia znam doskonale, bo również jestem sfrustrowany tym że jestem chory,a mam niestety zdiagnozowane parę problemów, i też boli mnie że nie jest tak jak przedtem i nie wiem co będzie dalej, i czasami czuję że nikt mnie nie rozumie, ale wierz mi że czasami nie warto wylewać na ludzi frustracji, bo nic ci to nie da a tylko ludzie się obrażą.
Wiem o tym, bo większość ludzi wchodzi na to forum "przez drzwi", a swoim postem powitalnym można by powiedzieć "rozwaliłem ścianę", i też były ze mną problemy, nawet raz mnie wyrzucili.
_________________
Ostatnio każdego dnia rano staram się wstawać z nową nadzieją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtek az się prosi o kliknięcie pod Twoim postem " lubię to " Exclamation
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
renia79
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2519
Skąd: wszechświat

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awania dzieki

Darekuu ja latam po lekarzach juz 3 lata, wyniki mam dobre, a objawy sa widoczne. Stawy wiecznie popuchniete i cala gama innych niefajnych rzeczy.

Niestety tak jak powiedzialeś, nie można swoich frustracji odgrywać na innych, a już w szczególnosci bogu ducha winnych ludzi.
Z takim podejsciem nawet sie nie ma ochoty na rozmowe i jakakolwiek pertraktacje z osobnikiem na jakieś sensowne argumenty.

Poradzic mozna, ja dzieki temu, ze tu wlazłam chociaz dostałam rozjaśnienia umysłu, nadal jestem miedzy mlotem a kowadłem, nada nie wiem co mi jest, ale jak usłyszałam podejrzenie diagnozy - toczniopodobne- to prawie osiwialam na dzien dobry Shocked Very Happy Very Happy

zmykam i dobranoc
z nadzieją że Hall sie ustosunkuje i okresli czy oczekuje pomocy ludzi przyjacielsko nastawionych, czy mam nadstwaiać 2 policzek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mel-ania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 776

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Mel-ania dnia Pon Gru 16, 2013 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel-ania napisał:
Dajmy już spokój. W moim punkcie 2. nie błąd ortograficzny był sensem wypowiedzi, a rozdźwięk

Wiem, wpadłam na to. Niestety, mam niemal dokładnie 15letnie doświadczenia w rozmowach netowych (najpierw na listach dyskusyjnych, jak pojawiły się fora - na forach) i wiem niestety, że te zapisy w regulaminach dot. poruszania kwestii ortograficznych, czy innych (religia, polityka) są uzasadnione. Bo takie uwagi na ogół nie prowadzą do niczego poza daniem adwersarzowi "oręża" do ręki. Miast skoncentrować dyskusję na meritum, osoba taka dostaje możliwość odnoszenia się do kwestii błędów ortograficznych...Sad

Cytat:

Natomiast jeśli chodzi o wypowiedź Halla, nie dostrzegłam w niej nic obrażającego mnie.

Niemniej była obraźliwa dla osób z zespołem downa. I dla ich rodzin (a kto mi da gwarancję, że forum nie czytają osoby w/w)
(bez cienia ironii, to fakt)
_________________
***mal_kontent***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mel-ania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 776

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Mel-ania dnia Pon Gru 16, 2013 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel-ania napisał:

Jak zauważyłaś, zgadzam się i tylko to skłoniło mnie do zabrania głosu. Boli mnie dusza, gdy widzę, ile wokół niegodziwości i bezmyślności wobec dzieci, ludzi starych, niepełnosprawnych i zwierząt. Ech!

Jestem dość wyczulona na to zjawisko także i też go nieakceptuję. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami udało się Hallow wytłumaczyć, dlaczego jego wpis spotkał się z ostrą reakcją użytkowników forum i że nie jest to skierowane do niego jako osoby, lecz jest wyrazem braku akceptacji dla takiego formułowania wypowiedzi. eot, bo daleko odeszliśmy od tematu głównego, którym jest, przypomnę:
Hall zgłosił problem - trudności diagnostyczne, sfrustrowanie tymi trudnościami, brak wiary (?nie wiem, jak to inaczej nazwać) w leczenie konwencjonalne, wiarę w ziołolecznictwo, poczucie bycia niezrozumianym w swoim cierpieniu.
_________________
***mal_kontent***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka2211
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Bydgoszcz - okolice

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciezka dyskusja sie wywolala.

Hall, rozumiem po czesci, ze czujac sie zle, ze nie ma znikad pomocy, 100% diagnozy - mozna czuc zdenerwowanie, zlosc, bunt.

Tylko, ze tu na forum sa osoby znajace najlepiej rozne problemy, bo znaja je z autopsji. Te osoby pomagaja bardzo! Doradzaja, cos podpowiedza, nakieruja. Ziola nie zawsze pomagaja, czasem maja odwrotny skutek.
A jak dzialaja sterydy? Ja po nich odzylam, przestalo tak bardzo bolec cialo, ze zaczelam na nowo zyc. Czasem warto zawierzyc lekarzowi, trzeba tylko znalezc godnego zaufania i dalej pojdzie z gorki. Jest na forum spis takich lekarzy, juz podawalo kilka razy link.

Zlosc jest normalnym objawem, ale trzeba umiec sensownie ja rozladowac, a nie na ludziac, ktorzy sa sklonni pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Hall9000x
Kadet
Kadet


Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Jak chcesz, bylebyś przy okazji nie obrażał innych ludzi (za ew. obrażanie medyków słowami o charakterze nieobraźliwym dla innych odpowiadasz albo przed sobą, albo ew. przed nimi, jeżeli będą chcieli/mogli pozwać Cię o ew. zniesławienie)

Żebym ja ich czasem nie pozwał za wyłudzanie pieniędzy i brak pomocy - papierów i dokumentów już mam na to setki !! A to jak się zachowują mam nagrane na video więc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ankanow62
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 2773
Skąd: RP

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hall......przesyłam Ci ogrom ciepłych uczuć,sa Ci baaaardzo potrzebne.....a druga sprawa,nie rozumiem dlaczego jeszcze nie pozwałeś tych paskudnych lekarzy,to strata czasu ,po co straszyc,lepiej działaj.............a wiesz te nagrania co masz to musi być As w rękawie,to takie nasze...polskie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hall9000x
Kadet
Kadet


Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ankanow62 napisał:
Hall......przesyłam Ci ogrom ciepłych uczuć,sa Ci baaaardzo potrzebne.....a druga sprawa,nie rozumiem dlaczego jeszcze nie pozwałeś tych paskudnych lekarzy,to strata czasu ,po co straszyc,lepiej działaj.............a wiesz te nagrania co masz to musi być As w rękawie,to takie nasze...polskie Smile


Ja nie straszę to tu mnie ktoś wyżej straszył,że mnie mogą pozwać..to takie typowo polskie ciągać się po sądach a w niedzielę na pewno do kościółka.
A z ogrom ciepłych uczuć bardzo dziękuję Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ankanow62
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 2773
Skąd: RP

PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przepraszam ale chcesz tu,na forum wyładowywać swoje frustracje...?troche nie przystoi szczególnie jesli jestes facetem z klejnotami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hall9000x
Kadet
Kadet


Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ankanow62 napisał:
Bardzo przepraszam ale chcesz tu,na forum wyładowywać swoje frustracje...?troche nie przystoi szczególnie jesli jestes facetem z klejnotami

Jeśli już ktoś wyładowywuje tu frustracje to bardziej Ty niż ja Very Happy szczególnie jeśli jesteś babą z wdziękami Very Happy

bardzo Cię proszę Hall o przestrzeganie regulaminu Nietykieta punkt 14 i 16 oraz punkt 18
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hall9000x napisał:
bellybelly napisał:
Hall9000x Nie skomentuję Twojej "terapii" bo w takim momencie nie potrafię być delikatna.


A Twoja terapia jest lepsza sterydami ? wyleczyły Cię one ?

może nie
ale nie truje jak Jej źle i niedobrze Twisted Evil

a Ty marudzisz i piszesz o terapii ziołami
dają coś one?


bo normalnie już nie mogę tego czytać i nic nie napisać Twisted Evil
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group