Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mój wątek - Hall
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hall9000x
Kadet
Kadet


Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się tylko nie zostałem zbanowany a widocznie ktoś usunął tamten profil, a zakładałem 2gi bo miałem pilne pytanie a aktywacja tamtego nicka i emaila trwała 2 tygodnie i dalej nie był aktywowany,potem aktywowano obydwa a ja zmieniłem w tamtym emaila i od razu się znów zdeaktywowało i wiec założyłem drugi nick podobny - a tamto potem ktoś usunął i tyle a pisałem z obydwu nicków bo już w końcu nie wiedziałem,który jest aktywny Najdroższa Moderatorko Smile - ja widzisz nie zawsze znasz prawdę i nie jesteś nieomylna Smile Po za tym mój dostawca netu zmienia co jakiś czas moje IP więc....
Kłaniam się Pani Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hall9000x napisał:

Ja nie straszę to tu mnie ktoś wyżej straszył,że mnie mogą pozwać..to takie typowo polskie ciągać się po sądach a w niedzielę na pewno do kościółka.

Przypisujesz mi rzeczy, których nie powiedziałam. Napisałam: "za ew. obrażanie medyków słowami o charakterze nieobraźliwym dla innych odpowiadasz albo przed sobą, albo ew. przed nimi, jeżeli będą chcieli/mogli pozwać Cię o ew. zniesławienie" - nie ma to nic wspólnego ze straszeniem Cię sądem. Chyba, że lubisz się bać i doszukujesz się straszenia tam, gdzie go nie ma?Wink
_________________
***mal_kontent***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shinigami
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 111
Skąd: Wilk z Lasu

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hall, poważnie przejąłeś rolę, bądź więc Panem H. tego forum..


To przykre, gdy człowiek jest taki samotny, że szuka rozpaczliwie skupienia uwagi innych osób na sobie na forum w ten właśnie swoisty dla Ciebie sposób. Nie, nie wyzdrowiejesz od tego. Od ziół pewnie też nie. Co najwyżej zaszkodzisz sobie, ale winę od dawna rozdysponowałeś na innych wokół siebie, byle nie w swoim zakresie. Poczucie winy? Oj nie, nigdy więcej.
Bądź niewinny, oceniaj wszystkich dookoła, jeśli to powoduje, że mniej Cię boli, że czujesz się lepszy, zdrowszy, rób to.


.... czy idąc na wizytę do lekarza z urządzeniem audio wideo przypadkiem nie chodzi się z założeniem skupienia uwagi na tym co złe/nie spełniające oczekiwań? Czy postawa pacjenta wówczas jest taka jak zwykle, przejrzystsza i nie wnosi zamieszania w diagnozie? Czy nie jest to spełnianie własnej przepowiedni..?

Pytanie, co swoją obecnością masz zamiar wnieść do tej społeczności?
Tylko czerpiesz z niej przestrzeń w której możesz umieścić swoją frustrację? Śmiało. Rób to. Co w zamian masz zamiar nam oddać?

Oczekiwałbym odpowiedzi na pytanie, po co tutaj przyszedłeś i jak chcesz sobie, ale i innym osobom pomóc. Jeśli nie masz takiego zamiaru w moim odczuciu nie powinieneś być dalej aktywnym użytkownikiem toczen.pl
Jeśli jednak chcesz być z nami, a nie przeciw nam - odpuść ostracyzm. Lekarze na ogół to kretyni, nam pozostaje wierzyć, że tych kilku którym nam pomogło, to szansa na lepsze życie.




Pan S.
_________________
Ars bene mordiendi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group