Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mój wątek - Hall
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maglia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 461
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hall, jeżeli masz jakąś kolagenozę, to ziołami się nie wyleczysz.
Z tego co wiem, to terapia sterydami jest o wiele lepsza. Tylko lecz się najlepiej pod okiem lekarza no i po miesiącu brania nie oczekuj fajerwerków.

Tekstu o lepszych światach nie skomentuję...

Edit: przeczytałam wątek od początku i że tak zapytam... A Ty byłeś w ogóle u lekarza, który Cię zdiagnozował ?
Czy nadal sam się diagnozujesz i o zgrozo, leczysz ?
_________________
Sprzątanie w domu, w którym dorastają dzieci, jest jak odśnieżanie chodnika zanim przestanie padać.
Phyllis Diller


Ostatnio zmieniony przez maglia dnia Sro Lis 07, 2012 4:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bellybelly
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 1270

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tocznia jeszcze nic nie wyleczyło. Terapia farmakologiczna w wielu wypadkach daje długie remisje, w czasie których leków przyjmować nie trzeba.
Jeśli wpadniesz tu za 10 lat i napiszesz, że "wcinałem zielsko przez rok i przez następne lata byłem w remisji" to będzie o czym dyskutować.
Na razie no comment.
_________________
"Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hall9000x
Kadet
Kadet


Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maglia napisał:

Edit: przeczytałam wątek od początku i że tak zapytam... A Ty byłeś w ogóle u lekarza, który Cię zdiagnozował ?
Czy nadal sam się diagnozujesz i o zgrozo, leczysz ?


Byłem, łaziłem z 4 lata - boreliozy ( westernblotem) nie wykryli więc jej według nich nie mam - to,że są downami i nie mają skutecznych metod jej wykrywania to nie ważne, ANA 1:640 antykoagulant tocznia i nap...ce mnie bólami całe ciało,białkomocz,tachykardia,wysokie ciśnienie,cholesterol,suchość w buzi i milion innych rzeczy których nawet nie chce mi się opisywać to też nie nie ważne i nie świadczy o toczniu - więc co mam robić zwijać się z bólu !! ??? Jem zioła - jak je jem to wszystko przechodzi dosłownie wszystko i tyle w temacie.
Kłaniam się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mel-ania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 776

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Mel-ania dnia Pon Gru 16, 2013 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja sie powstrzymam, bo moglabym wyladowac wszystkie negatywne emocjie.. ehhhhhhhhh...

Melus- popieram, Kochana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem negatywne emocje, ale proponuję nie używać obraźliwych terminów w dyskusji na forum. Obraźliwych przede wszystkim dla osób, które są niepełnosprawne. Nikt nie chciałby chyba, żeby nazwa "chory na toczeń" była synonimem głupoty i nieudolności.
Hall - nie chce mi się komentować ziołolecznictwa w chorobach autoimmunologicznych, każdy ma prawo "leczyć się" jak mu się podoba i mówić to, o ile nie namawia innych osób na forum do zmiany leczenia.
Niemniej, naprawdę, używanie wobec nawet najbardziej nieudolnego lekarza określenia "down" jest dość... paskudne - wobec osób z Zespołem Downa.
Jeżeli miałeś takiego pecha, że trafiałeś na samych nieudolnych lekarzy - możesz poszukać dobrego lekarza. wiele osób na forum miało problemy diagnostyczne, ale też w końcu trafilo na mądrych lekarzy. Ich listę znajdziesz w odpowiednim wątku. Jeżeli natomiast odrzucasz możliwość leczenia się normalnego u lekarzy, nie generalizuj, bo nie każdy lekarz jest nieudolny. To jest Twój i tylko Twój wybór - zaprzestanie diagnostyki i niepodjęcie leczenia. Masz do tego prawo.
_________________
***mal_kontent***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mel-ania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 776

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Mel-ania dnia Pon Gru 16, 2013 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hall9000x
Kadet
Kadet


Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel-ania napisał:
Cytat:
to,że są downami i nie mają skutecznych metod jej wykrywania to nie ważne

Czy masz wystarczająco bogate słownictwo, by wyjaśnić znaczenie słów
Cytat:
są downami
?

A jeśli jesteś sprawny (?) umysłowo, to dlaczego:
1. pozwalasz sobie na niegodziwość jak wyżej,
2. nie potrafisz zapisać poprawnie w języku ojczystym przeczenia nie z przymiotnikiem w stopniu równym, czego uczą się już dzieci w nauczaniu początkowym?


Skoro piszesz o ortografii to widzę że na prawdę nie masz poważniejszych problemów a Twój toczeń jest zmyślony.Skąd takie wnioski,że czegoś nie potrafię ? Pisze jak chce i co chcę i nikt nie będzie mnie uczył jak mam pisać.!!
Jesteś zdrowa jak byk skoro masz takie problemy !!!
Człowieka wszystko boli a tu czepiają się pisowni!!!
Po 2gie co złego jest w słowie down? czy to ubliża downom ?? jest to jednostka chorobowa jak każda inna !!! Jak mam określić medyków którzy nie mają kompletnie pojęcia o niczym a byłem u kilkudziesięciu !!
Gdzie są Ci normalni i mający pojęcie o czymkolwiek - proszę o konkrety a nie pisanie ogólnikowo,że gdzieś tam są !!!

możesz pisać co chcesz, pod warunkiem, że nie łamiesz regulaminu forum. Powyższym postem łamiesz regulamin - obrażasz i toczysz spór niezwiązany bezpośrednio z prowadzoną dyskusją (dot. sporu o ortografię. Przy okazji - do tego własnie prowadzą, nawet uzasadnione, uwagi n.t. ortografii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hola, hola...

Jezeli uzywasz slowa down w takim znaczeniu jak powyzej to jest to wysoce niestosowne i wywoluje reakcje jak u Melani !
Nie jestem moderatorem ale wydaje mi sie, ze nietykieta nadal obowiazuje.
..i tak do konca to nie mozesz pisac co chcesz a raczej JAK chcesz..


Ostatnio zmieniony przez ewela.t dnia Sro Lis 07, 2012 8:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bellybelly
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 1270

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zważywszy na unikatowy poziom kultury wypowiedzi pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie (życzeniowo oczywiście).
Ten dobry diagnosta i terapeuta jest pewnie tu:
http://z1.demoty.pl/7310847c77e863216737fd2d85708d9c
_________________
"Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maglia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 461
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hall9000x napisał:

Skoro piszesz o ortografii to widzę że na prawdę nie masz poważniejszych problemów a Twój toczeń jest zmyślony.Skąd takie wnioski,że czegoś nie potrafię ? Pisze jak chce i co chcę i nikt nie będzie mnie uczył jak mam pisać.!!
Jesteś zdrowa jak byk skoro masz takie problemy !!!
Człowieka wszystko boli a tu czepiają się pisowni!!!
Po 2gie co złego jest w słowie down? czy to ubliża downom ?? jest to jednostka chorobowa jak każda inna !!! Jak mam określić medyków którzy nie mają kompletnie pojęcia o niczym a byłem u kilkudziesięciu !!
Gdzie są Ci normalni i mający pojęcie o czymkolwiek - proszę o konkrety a nie pisanie ogólnikowo,że gdzieś tam są !!!


Chyba się trochę zagalopowałeś Exclamation
Co do specjalistów, to przecież ktoś już Ci polecał wątek, tutaj masz:
http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=662
wystarczy się trochę wysilić i poszukać.

Rozumiem, że Cię boli i źle się czujesz, ale to Ci nie daje prawa obrażać innych
_________________
Sprzątanie w domu, w którym dorastają dzieci, jest jak odśnieżanie chodnika zanim przestanie padać.
Phyllis Diller


Ostatnio zmieniony przez maglia dnia Sro Lis 07, 2012 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pluskotka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 1983

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(usunięte)
_________________
"Przyzwyczajenie do ironii psuje charakter."


Ostatnio zmieniony przez Pluskotka dnia Wto Gru 31, 2013 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hall jak to jest że zawsze gdy się pojawisz są problemy
a co do leczenia poczytaj sobie moze to http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=850

o kulturze juz nie wspomnę
ani o łamaniu Nietykiety ,
polecam http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=832
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hall9000x napisał:

Po 2gie co złego jest w słowie down? czy to ubliża downom ?? jest to jednostka chorobowa jak każda inna !!!

Spróbuję Ci to jeszcze raz wyjaśnić - ostatni raz, ponieważ to NIE DOTYCZY wątku. Niemniej, może być istotną informacją dla innych chętnych do używania tego terminu, więc w drodze wyjątku sobie pozwolę i EOT.
1) Słowo "down" jest słowem nacechowanym pejoratywnie.
2) Ubliża osobom z zespołem downa, ponieważ w języku slangowym słowo down" jest nacechowane pejoratywnie
3) Osoby z zespołem downa nie są gorsze od Ciebie, czy mnie. Są niepełnosprawne.
4) slangowe znaczenie słowa "down" jest synonimiczne do "kretyn" "idiota" itp.
5) Osoby z zespołem downa nie są kretynami ani idiotami. Są niepełnosprawne.
Gdyby każdy pełnosprawny osobnik wkładał w swoje życie, funkcjonowanie i rozwój tyle pracy, co przeciętna osoba z zespołem downa w swoje - świat roiłby się od geniuszy.

Cytat:

Jak mam określić medyków którzy nie mają kompletnie pojęcia o niczym a byłem u kilkudziesięciu !!

Jak chcesz, bylebyś przy okazji nie obrażał innych ludzi (za ew. obrażanie medyków słowami o charakterze nieobraźliwym dla innych odpowiadasz albo przed sobą, albo ew. przed nimi, jeżeli będą chcieli/mogli pozwać Cię o ew. zniesławienie)


Cytat:

Gdzie są Ci normalni i mający pojęcie o czymkolwiek - proszę o konkrety a nie pisanie ogólnikowo,że gdzieś tam są !!!

Całą listę, do wyboru, do koloru masz w wątku poświęconym lekarzom. Większość osób na tym forum została zdiagnozowana i jest leczona. Ja nie uważam, żeby moi lekarze byli niedouczonymi nieudacznikami, chociaż i na takich w swojej "karierze pacjenta" trafiałam nie raz.
_________________
***mal_kontent***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
renia79
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2519
Skąd: wszechświat

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry wieczór

tylko skwituje tak


Hall najwyrażniej nie potrzebujesz pomocy.
Skoro jedni sobie tocznia wymyślaja, inni sa downami to chyba pomylileś fora.
Ja tocznia chyba nie mam, co nie znaczy że normalnie funkcjonuje, dzis np. boli mnie wszystko, a dzisiejsze zakupy niesione niewielki kawalek drogi, trwaly wiecznosc, a rece mnie bola do teraz.
Uważam, ze jak bedziesz miał takie podejscie do ludzi, mniemam że nawet takimi słowami sie odzywasz w realnym świecie, to nikt Ci nie pomoże
bo jest takie mądre przysłowie
" Z wielką dupą wejdziesz wszędzie, zaś z wielką buzia juz nie"

I tyle w temacie.



Przepraszam, wiem ze istnieje netykieta, ale delikatniej nie umiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group