Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niepokojące zmiany na rękach u 12latki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ania__32 napisał:
ona wie ze na swiecie istnieja ciezkie choroby itp.Moze robie blad,ale nie mam odwagi jej powiedziec,chce zaoszczedzic jej zlych mysli i trosk tak dlugo jak sie da.Wystarczy ,ze ja sie martwie i jest mi ciezko.


Acha. Ale uczy się też podejścia: "są ciężkie choroby, ale mnie i moich bliskich to nie dotyczy". Uczy się patrzeć z dystansu, współczująco wobec "tych biednych, na których taki krzyż spada".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ania__32
Super senior
Super senior


Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 84
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i dziekuje za porady.Chcialam napisac,ze raczki mojej coreczki sa juz zdrowe.Jednak dermatolog mial racje ze to zaden objaw choroby z autogresji,wynika z tego ze rzeczywiscie moja corcia za czesto myla rece.Obecnie myje rzadziej rece i smarujemy raczki kremem i jest wszystko ok.Nadmienie ze od miesiaca daje mojej coreczce codziennie marchewke do zjedzenia,chociaz ona nie lubi marchewek,ale naszczescie daje rade i zjada,do tego co drugi dzien soczek z burakow i powiem Wam ze koloryt skory sie poprawil no i raczki sa juz zdrowe,zastanawiam sie czy karoten sie nie przyczynil do wyzdrowienia raczek co o tym myslicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group