Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

leczenie antydepresyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu mam do Ciebie jeszcze pytania.CZy u tego psychologa bylas prywatnie czy wizyte zalatwialas jakos przez osrodek zdrowia,skierowanie itp. bo szczerze to nie wiem jak sie do tego zabrac.Z gory dzieki za odpowiedz.
Powrót do góry
kasia25
Super senior
Super senior


Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 83
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiłam do Poradni Zdrowia Psychicznego - na początku zapisałam się do psychologa, potem on po wizycie - ustalił mi już spotkanie z psychiatrą (bo tylko on ma uprawnienia do wystawiania recept na srodki farmakologiczne..)... Ani do psychologa ani psychiatry - nie potrzeba żadnych skierowań!!!!!! tylko dowód osobisty i ubezpieczenie...
Poradnie Zdrowia Psychicznego zazwyczaj mieszczą się w zwykłych przychodniach - oczywiscie mogę Ci podać namiary na moją placówkę, ale nie wiem czy jesteś z w-wy?!
pozdrawiam
Kasia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za informacje teraz juz mniej wiecej wiem.Ja jestem z Krakowa ale mysle ze jakos znajde taka poradnie.jeszcze raz dzieki.pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
kasia25
Super senior
Super senior


Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 83
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2004 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie trafiłam do świetnej pani psycholog (chciałabym dodać, że poprzednia dowiedziawszy się o moim toczniu zrobiła wielkie oczy. Tłumaczyłam jej, że to choroba z autoagresji... a ona - zapytała:"Czy to znaczy, że przejawia pani zachowania agresywne???? cóż za świadomość.....)
Jestem po pierwszym spotkaniu indywidualnym, zrozumienie niesamowite w kwestii choroby - kilka miesięcy temu zakończyła kurację chemią - po nowotworze piersi.... Jestem pełna nadziei. Namówiła mnie także na grupowe spotkania - tzw. Dzienny pobyt na oddziale leczenia nerwic i depresji. Zaczynam w następnym tyg., to warsztaty zajęcia dla ludzi - których dotknęła choroba, którzy nie za bardzo potrafią poradzić sobie z chorobą, otoczeniem, samotnością... zajęcia odbywają się przez 6 tyg. 8.30 rano do 15.30....prowadzone przez psychologa klinicznego, oraz psychiatrę. jestem zdecydowana, tym bardziej, że chcę wejść w inne otoczenie, by dzięki niemu zyskać większą pewność siebie, zaakceptować siebie i tocznia... [/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Joanna
Gość





PostWysłany: Sob Wrz 04, 2004 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, wielkie dzięki za namiary nefrologa. A tego dziennego pobytu to aż Ci zazdroszczę. Ja wybieram się do psychiatry w przyszły tygodniu.
Zdaje się, że zapoczatkowałaś akcję pt. : motyle dbajcie o zdrowie psychiczne! Pozdrawiam, Aśka
Powrót do góry
chantall
Junior
Junior


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 21
Skąd: swidnik

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blagam pomozcie mi poradzcie cos, nie wiem co ja mam zrobic,
przez 3 m-ce bralam seronil, na poczatku bylo dobrze a potem wszytsko wrocilo, zmienilam wiec lek na asentre, psychiatra mowil ze to nowoczesniejszy lek i ze warto sprobowac, na poczatku czulam sie wspaniale, zapomnialam juz prawie o depresji, a teraz, znowu po trzech m-cach(!) wsyztsko wraca.....ja tak nie moge, przeciez nie moge zmieniac leku co 3 m-ce, bo kiedys mi sie te leki skoncza, ukrywam przed rodzicami ze cos jest znowu nie tak, bo tak strasznie to wszystko przezywali, ale wiem ze jeszcze pare dni i nie bede mogla tego ukryc...po prostu nie bede w stanie, czy to sie kiedys w ogole skonczy...?jak ja mam tak zyc....??!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
paulina_87
Gość





PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chantall

kiedyś pytałaś mnie gdzie i u kogo się leczę w Lublinie ... wysłałam Ci prywatną wiadomość na meila ... chciałabym się z Tobą skontaktować ... jeśłi możesz to proszę o kontakt ... moj nr GG : 5765857 ... lub na meila ... apple225@o2.pl ...
serdecznie pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bire bioxetin..od dawna...jest dobrze tolerowany .nie powoduje zadnychskutkow ubocznych ....jest to polska odmiana Prozacu ....wiem ze wiele osob go bierze i tez go chwali.......na recepte ...od psychiatry na P...15zl.od lekarza rodzinnego 30zl.opakowanie........
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moaz
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 204
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pią Lis 04, 2005 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Kasiu. Wiem co czujesz bo mam podobne problemy do twoich. Ja osobiście biore seroxat juz z 7 miesiecy i czuje się lepiej. Moja rada - walcz z sobą ale wspomagaj się farmakologicznie. Odnośnie terapii jeżeli masz wystarczającą kondycję aby w niej uczestniczyć to moze warto spróbowac ja jednak nie dałem się skuscić i nie poszedłem na terapię.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group