Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

powitanie :-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiniamil
Senior
Senior


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 67
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również witam. Zobaczysz,że wszystko ułoży się dobrze. Życzę Tobie spełnienia tego najważniejszego marzenia, nie trać nadziei:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bellybelly
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 1270

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj E-ta Very Happy
Starając się tyle czasu o maluszka i zmagając się z niezidentyfikowaną jeszcze chorobą wahań nastroju nie miałby tylko cyborg. Witam Cię serdecznie i cierpliwie czekam na Twój post o treści : Udało się Very Happy
_________________
"Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
e-ta
Kadet
Kadet


Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 46

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam

po wizycie u reumatologa mam ustawione leczenie kortyzonem 5mg i quensylem 200mg. Czekam na kolejna wizyte 16.11 bo na ostatniej wizycie byl inny lekarz niz na pierwszej i bardzo sie zdziwil ze tamten poprzedni zrobil mi tak malo badan ( wlasciwie to tylko czy nie mam zespolu antyfosfolipidowego)

Bylam tez na scientografi tarczycy--- guzek po prawej stronie i widoczny stan zapalny. Lekarz wykonujacy badanie zasugerowal endokrynologa i przyjmowanie hormonow wspierajacych prace tarczycy. Mam nadzieje ze jak juz zaczne ja przyjmowac to polepszy mi sie jakosc zycia i zlagodza sie te stany depresyjne.

W nastepnym tygodniu ide na gina zobaczyc jak tam maja sie moje 2 miesniaki.

Tak wiec u mnie jeszcze nie koniec diagnozowania Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
basia20101984
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 2556

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam:)
dużo zdrówka i cierpliwości życze:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
e-ta
Kadet
Kadet


Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 46

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis dzwonilam do ginki --- wyniki ok. Poza tym ze mam kolejnego miesniaka. To pewnie konsekwencja tych dlugich cykli. Dzis juz 44 dzien Rolling Eyes oszalec mozna. Ciekawi mnie czy ktoras z Was tez tak miala?

Dzis tez bylam na badaniach krwi. Wyniki i wizyta w czwartek po poludniu lub piatek.

Musze sie jeszcze umowic do okulisty ze wzgledu na branie tych lekow

12.11 wizyta w klinice leczenia nieplodnosci i zaburzen hormonalnych
16.11 reumatolog

TAK WIEC GRAFIK MAM BARDZO NAPIETY Laughing

Chyba w ostatnim 10-leciu nie odwiedzilam tylu specjalistow co teraz Rolling Eyes

Tym czasem jednak zaczynam przygotowywac sie do urlopu. Lece juz w niedziele wieczorem Jupi [/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka2211
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 350
Skąd: Bydgoszcz - okolice

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!
Co do problemow z miesiaczkowaniem to mialam tak pare lat. Cykle po 60-90 dni, zawsze miesiaczka po lekach typu luteina.
Ile wazysz jesli mozna zapytac?
Ja po lekach sporo przytylam + siedzaca praca itp. Po paru poronieniach udalo sie urodzic 2 dzieci i wzielam sie w koncu za odchudzanie. Po zrzuceniu 10kg cykle sie unormowaly, owulacje mam zawsze w 19dniu. NIe wiem czy to efekt utraty wagi czy cos innego mialo wplyw, ale na pewno regularnosc miesiaczek poprawila samopoczucie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
e-ta
Kadet
Kadet


Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 46

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnieszko dziekuje za odpowiedz

Ja obecnie waze jakies 64kg przy 160cm ( do niedawna 60-61kg) ale przez ten brak miesiaczki jestem napuchnieta jak balon a i leki tez przynisly te 3kg.

Powiedz mi Kochana kiedy udalo Ci sie zajsc w ciaze, przy braniu lekow czy jakis innych statan??? Szukam wszystkich informacji na temay problemow z zajasciem w tej chorobie. Pytalam reumatologa i mojej giny ale nic wlasciwie mi nie powiedzieli. 12.11 wizyta w kolejnej kilinice, ale teraz choc mam juz wstepna diagnoze a nie szukanie po omacku.

Ja jestem po 2 InVitro i 1 Kriotransferze --lacznie 11 lat staran --- ale to wszystko bylo jak jeszcze mnie nie zdiagnozowali Sad a wlasciwie jak sama siebie nie zdiagnozowalam a internista nie potwierdzil

Ciesze sie ze Tobie udalo sie doczekac dwojki dzieci. To musi byc cudowne uczucie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
e-ta
Kadet
Kadet


Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 46

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group