Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zajady ale też trudno gojące się rany

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 548
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 10:15 pm    Temat postu: Zajady ale też trudno gojące się rany Odpowiedz z cytatem

Zajady (nie mylić z opryszczką) czyli owrzodzenia kącików ust każdy pewnie zna bo miał chociaż raz w życiu do czynienia. Przeważnie proste sposoby wystarczają aby je wyleczyć-suplementacja witamin z grupy B, maść tranowa,sachol. Niekiedy niedobory żelaza powodują uporczywe zajady,które znikają gdy unormuje sie poziom żelaza. Jakieś pół roku temu dopadły mnie takie zajady których nie mogłam niczym wyleczyć-traktowałam je róznorodnymi specyfikami-przeciwgrzybiczymi, antybiotykami, sterydami i nic. Pewnego dnia pojawił sie w aptece przedstawiciel, który zachwalał maści na bazie konopi indyjskich. Podeszłam do tego sceptycznie, niestety polski rynek farmaceutyczny naszpikowany jest teraz naprawdę gównianymi preparatami. Mówię kolesiowi,że jak ma próbkę to przetestuję i jak będzie dobry to będę ludziom polecać. Ku mojemu zdziwieniu po kilku dniach stosowania po zajadach zostało tylko przykre wspomnienie. Teraz przetestuję maść na kuzynce (za jej zgodą oczywiście)-ma na dłoniach trudno gojące rany,które są wynikiem wielogodzinnej pracy w rękawiczkach zarówno lateksowych, nitrylowych czy winylowych (można wykluczyć uczulenie na lateks). O rezultatach oczywiście poinformuję. Producent zaleca na odleżyny,odmrożenia,owrzodzenia itp.
A oto ten specyfik-może ktoś pomyśleć,że reklamuję ale tak nie jest bo chcę tu na forum polecać produkty naprawdę skuteczne.

http://www.naturadladermatologii.pl/produkty/preparaty-specjalistyczne/defekt/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kina jak ty cos polecasz to my wiemy ze to jest sprawdzone i naprawdę działa
ostatnia jestem zeby posądzac Cię o reklamę
juz zdążyliśmy cię poznać
ja cieszę się że jesteś i pomagasz
w ilu sprawach juz korzystałam z Twoim rad to juz inna historia
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 548
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To cieszę się,że moje porady są pomocne komuś. Niestety w aptekach teraz nie zawsze można spotkać się ze szczerą poradą-w aptekach sieciowych trzeba polecać towar z promocji nie zawsze skuteczny czy wartościowy (pracowałam kilka miesięcy w takiej aptece i odeszłam bo było to sprzeczne z moimi zasadami). Teraz pracuję w aptece, w której mam wolność wyboru i mogę polecać to co uważam,że komuś pomoże a nie,że muszę polecać bo trzeba sprzedać dziennie ileś tam opakowań. Dlatego wszelkie moje porady fachowe tutaj na forum są podyktowane moją wiarą (potwierdzoną badaniami klinicznymi) w skuteczność danego preparatu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group