Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uzdrawianie chorych
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terecha
Junior
Junior


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 19

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 9:53 pm    Temat postu: Uzdrawianie chorych Odpowiedz z cytatem

cześć

Choć nie mam tocznia, bardzo mi Was wszystkich żal, wiem jaki ciężar nosicie. Dane mi było kiedyś być na Mszy św. prowadzonej przez ojca, który uzdrawia i dane mi było widzieć NA WŁASNE OCZY 3 uzdrowienia. Teraz do Warszawy przyjeżdża jeden z największych uzdrowicieli - o ile tak można o nim powiedzieć. Bardziej trafne jest stwierdzenie, że ma największą łaskę od Boga, bo to Stwórca uzdrawia, a kapłan prosi w modlitwie. Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych!

Życzę Wam z całego serca, żebyście dostąpili tego daru. Podaję link do spotkania z o. Johnem.
http://www.jezusnastadionie.pl/

Zapisało się już 55 000 osób! Jutro jest chyba ostatni dzień zapisów

pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękujemy

widziałeś dokumentację medyczną tych chorych ktorzy zostali uzdrowieni ?
przed chorobą i po chorobie ?
bo chyba tylko tak można stwierdzic że to cud

Jezus uzdrawiał za darmo, 40zł wejściówka , razy 55 000 to niezła suma , kto zarabia na uzdrowieniach ?? bo chyba nie Jezus ?
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal


Ostatnio zmieniony przez Monika B dnia Sro Cze 26, 2013 11:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
terecha
Junior
Junior


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 19

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika B napisał:

widziałaś dokumentację medyczną tych chorych ktorzy zostali uzdrowieni ?
przed chorobą i po chorobie ?
bo chyba tylko tak można stwierdzic że to cud

Nie. Nie jest mi to potrzebne wystarczy pójść na taką Mszę i zobaczyć co się dzieje. Ludzie mdleją, prąd przenika ciało. Nie potrzebuję lepszych dowodów.
Btw w mojej gminie mieszka żywy dowód z pełną dokumentacją medyczną. Kobieta, której ksiądz zdjął nieuleczalny nowotwór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
terecha
Junior
Junior


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 19

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika B napisał:

Jezus uzdrawiał za darmo, 40zł wejściówka , razy 55 000 to niezła suma , kto zarabia na uzdrowieniach ?? bo chyba nie Jezus ?

Niestety wynajęcie stadionu kosztuje. Nie ma za bardzo innego miejsca gdzie możnaby było zrobić taką uroczystość.
Niestety - Jezus to nie piosenkarka Madonna i minister Mucha nie dopłaci do tego 7 milionów zł jak było w przypadku koncertu :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak , tak ,cud Exclamation
nowotwór sam zniknął
a może go nie było ?
o zbiorowej histerii słyszałeś ?
tez się mdleje , zawodzi, krzyczy,

a do kosztów się nie odniesiesz? od kiedy Jezus żąda pieniędzy ?

kiedyś był taki słynny uzdrowiciel z Filipin
on przynajmniej nie brał kasy, robił to za darmo, i wszędzie gdzie był, były tłumy, przyjeżdzał za własną kasę i niczego nie ządał, te spotkania także były na stadionach, w dużych salachkinowych lub teatralnych

nie mozna tego zrobić w Czestochowie ? na Jasnej Gorze? czy innym miejscu kultu religijnego , ?

oczywiscie kto chce niech idzie, to nikomu nie zaszkodzi,
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
terecha
Junior
Junior


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 19

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika B napisał:
tak , tak ,cud Exclamation
a do kosztów się nie odniesiesz? od kiedy Jezus żąda pieniędzy ?

kiedyś był taki słynny uzdrowiciel z Filipin
on przynajmniej nie brał kasy, robił to za darmo, i wszędzie gdzie był, były tłumy, przyjeżdzał za własną kasę i niczego nie ządał, te spotkania także były na stadionach, w dużych salachkinowych lub teatralnych

nie mozna tego zrobić w Czestochowie ? na Jasnej Gorze? czy innym miejscu kultu religijnego , ?

oczywiscie kto chce niech idzie, to nikomu nie zaszkodzi,


Nie mnie to oceniać, co z tymi pieniędzmi. Myślę, że część kosztów pójdzie na działalność ojca w Ugandzie
http://www.ojciecjohnbashobora.pl/?w-ugandzie,21
Robi tam naprawdę wiele dobrego. Prawda jest taka, że ludzie w PL często więcej wydają na perfumy niż biedacy w Afryce na jedzenie. Często polskie koty żyją znacznie lepiej niż tamtejsze dzieci. To wielki wstyd...


Ostatnio zmieniony przez terecha dnia Sro Cze 26, 2013 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
terecha
Junior
Junior


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 19

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika B napisał:
tak , tak ,cud Exclamation

nie mozna tego zrobić w Czestochowie ? na Jasnej Gorze? czy innym miejscu kultu religijnego , ?

oczywiscie kto chce niech idzie, to nikomu nie zaszkodzi,

Przecież ojciec był już w takich miejscach, bez płatnych wejściówek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwol ludziom w Polsce wydawać swoje pieniądze na co chcą, bo oni sami decydują co z nimi zrobią


na misje zbiera się pieniądze w kościołach podczas misji, czy Swiatowego dnia misji w tzw Niedzielę misyjną ,
wtedy zobacz ile ludzi pomaga i jacy są hojni
ale nadal nikt nie ma prawa zaglądać im do kieszeni,
jak ktoś chce pomaga kotom. myszom, chorym dzieciom w kraju czy chociazby WOŚP
bo patrzymy do Afryki nie widząc tego co się dzieje u nas
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko, swiete slowa! Very Happy ..

Co do skutecznosci uzdrowien pozwole sie nie wypowiadac Confused Choc wiara i cuda czynic potrafi -powodzenia. Jednak nic na sile! Niech kazdy sam decyduję-nie robmy ludziom kislu z mozgu, dobrze?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terecha ma rację i trzeba doświadczyć aby się wypowiadać w tej kwestii.Oczywiście każdy wybiera wiarę,czerpie moc skąd chce.Jedni wybierają Jezusa inni jogę,talizmany,uzdrowicieli bioenergoterapeutów itd.Byłam naocznym świadkiem cudów,uzdrowień na ciele i duszy,jeżdżę na nabożeństwa uzdrawiające i to jest prawdziwe! Kapłani mają szczególną moc daną przez Boga,tylko podstawą jest wiara a ona jest wielką łaską. To tyle co ja mam do powiedzenia.Terecha zaproponowała jedynie,bo to obowiązek chrześcijanina, i nic więcej,nikogo nie zmusza,nie agituje.Jezus pozostawia wolną wolę człowiekowi,nic na siłę...

Moja córka jedzie na to spotkanie ze swoją Wspólnotą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten temat pasuje raczej do innego działu - o spotkaniach i ogłoszeniach i tam go przeniosę....

Cytat:
bardzo mi Was wszystkich żal

plisss Rolling Eyes
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meguchna napisał:
to obowiązek chrześcijanina,


Meguchna, wiesz, ze Cie lubie, prawda?... ale ten "obowiazek chrzescijanina" brzmi dosc niepokojaco... : "obowiazek nawracania", "niewierni"..a za chwile "krucjata". " wyprawa krzyzowa" lub tez "swieta wojna".. i "terroryzm"- oczywiscie wszystko w imie wyznawanego Boga i Obowiazku... Znamy historie. To sie tyczy wszystkich religii, wyznan (Boga czy Allaha). Najwiecej krzywd ludzie wyrzadzaja sobie nawzajem wlasnie z tego powodu..
Czesto "obowiazkiem" tlumaczy sie przemoc lub chec narzucenia swojego zdania..( "jeżdżę na nabożeństwa uzdrawiające i to jest prawdziwe!","Terecha ma rację i trzeba doświadczyć aby się wypowiadać w tej kwestii").... i to nie tylko w kwestiach religijnych...

Tak wiec mam prosbe aby wszyscy wierzacy (obojetnie w kogo i w co) ograniczali sie w swej wierze i obowiazku do swego Boga do granic czubka wlasnego nosa.. bez urazy.

pozdrawiam i powodzenia zycze.


ehhhh.. reszte odpuscilam. Juz nic w tym temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
folka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 1458

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że ani meguchna ani terecha nie miały złych intencji. Po prostu jeśli uważają, że coś jest dobre, to chcą się tym podzielić, ale na siłę nie namawiają ... Może jakies sformułowanie za mocno zabrzmiało, czasem człowiek nie zamierza i cos "chlapnie". Mi się zdarza.
Zaproponowały, kto chce to już wie i może skorzystać, kto nie chce, to nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łoooj, evelka ja napisałam co myślę a nikogo nie uszczęśliwiam na siłę,wyraziłam tylko swoje zdanie (mogę chyba?) i koniec tematu.Nie gniewam się,bo Cię też lubię Very Happy
Już się nie wypowiadam (tylko tuuu!) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

terecha to jest ON, chociaż może mylic nick

niech kazdy robi co chce ale nie zagląda mi do portfela nie każe mi płacić dniny
kto chce pojedzie , moze wiara w cuda pomoże?
mnie nie pomoże ,widać jestem zacofana że to mnie wkurza , ale to moja opinia i tylko moja

w kazdym kościele prz każdej mszy jest ten sam cud i jest Jezus
nie trzeba stadionów , wystarczy mały kościólek
a na tacę co łaska ,
wejsciówki jak na igrzyska mnie nie kojarzą się z wiarą, Bogiem, cudem,

to by bylo na tyle... z mojej strony

meguchna oczywiscie że masz prawo miec swoje zdanie- szanuję je
tak jak ja mam prawo myslec inaczej
za to cenię ludzi , za samodzielne ,często inne myslenie Very Happy
pozdrawiam serdecznie Razz
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group