Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TRU?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Toja
Kadet
Kadet


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 5:18 am    Temat postu: TRU? Odpowiedz z cytatem

Witam Was wszystkich
Trafiłam tu ...jak każdy z Was w pewnym momencie życia.Jestem "koleżanką " nefrologa - mam kłębuszkowe zapalenie nerek, oststanio podczas zbiórki moczu bardzo bolały mnie stawy ( tak czasem mam )
Wyniki pokazały ,że białka jest dwa razy więcej.Dostałam skeirowanie na testy chorób autimmunologicznych .Wyniki - Anty DNA- dodatni, lateks LE- dodatni, Lateks RF- do powtórki wynik jniejednoznaczny, zachodzi koagulacja.Na podstwawie tyuch wyników mój intersta wręczył mi sierowanie na oddział reumatologii w celu diagnostyki....czy to toczen? czy nie jest przesądzone? W rodzinie były RZS ciężkie przypadki....kurcze nie wiem w sumie co jeszcze napisać.Szpital za miesiąc.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
InkaBalbinka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 204

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak każdy kto trafia tu w pewnym momencie , każdy kierowany lękiem i niepewnością musisz niestety czekać na resztę badań...Lekarz podejrzewa i Ty tez możesz jedynie podejrzewać. Przykre, ale tak jest. Wiem, że jest Ci trudno i nie ma co Cie teraz namawiać na spokój i cierpliwość, ale zarówno choroby autoimmunologiczne w tym reumatyczne wymagają cierpliwości i pokory przy diagnostyce. Raz że większość lekarzy nie ma o nich pojęcia-i tak miałaś szczęście, że Twój i nefrolog i rodzinny szybko ogarnęli temat, bo większość z ludzi z forum musiało szukać porad u dr google, a dwa że i na diagnostykę i potem na same wyniki czeka się długo. Nie pozostaje mi więc nic innego jak życzyć Ci zdrowia i cierpliwości. I pamiętaj, że nawet jeśli to toczeń to jeszcze nic przesądzonego, jak trafisz w dobre ręce będziesz żyła długo i szczęśliwie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
basiula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 4309
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam cieplutko na forum Very Happy
Nic nie jest przesądzone, trzeba spokojnie- łatwo powiedzieć Confused - poczekać na szpital i dalszy ciąg badań...
Trzymaj się i głowa do góry Very Happy
_________________
,,Nie poświęcaj siebie, ty jesteś wszystkim co posiadasz..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cię serdecznie i życzę powodzenia, by wszystko jak najszybciej się wyklarowało Exclamation
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
basia20101984
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 2556

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Buziak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papsi
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1161
Skąd: galaktyka snów

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj, ciesz się skierowaniem i krótkim czasem oczekiwaniem na przyjęcie. Na to niektórzy tu czekają miesiącami i latami tak samo jak na diagnozę. Kompleksowo Cię tam przebadają i coś mądrego wymyślą - jesteś na dobrej drodze. Póki co staraj się nie myśleć czarno, nie brać tego co tam ci się udało wyczytać do siebie, tylko z dystansem. Nie jest to łatwe, ja w oczekiwaniu na klinikę dostawałam chizia, a gdyby nie dziewczyny z forum i ich wsparcie i pomoc to wyłabym z niepewności do księżyca. Rozgość się tutaj, możesz liczyć na wsparcie Smile Zdrówka i cierpliwości póki co Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
basiula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 4309
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toja dopiero teraz zauważyłam, że jesteśmy z tego samego miasta Laughing Gdzie się leczysz i do którego szpitala masz skierowanie Question
_________________
,,Nie poświęcaj siebie, ty jesteś wszystkim co posiadasz..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Toja
Kadet
Kadet


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję za miłe przyjęcie...nie umiem sie tu poruszać...nadrobie zaległości Smile

ooo odkryłam jak odpisac Smile hehe brawo dla mnie Smile

skierowanie mam do szpitala górniczego...z reumatologiem nie miałam doczynienia jeszcze....ktoś jest godny zaufania w tym szpitalu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monia85
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 7065
Skąd: okolice Wyszogrodu

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na forum Smile
_________________


Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez. / J.V. Chevey
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
basiula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 4309
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toja przeczytałam wiadomość, ale widzę, że ogarnęłaś...Niestety nie wiem jak jest w Szpitalu Górniczym- ja się zainstalowałam od lat w Katowicach, ale popytam- mojej koleżanki córa robi specjalizacię w górniczym- poproszę, żeby zasięgnęła języka Wink
Kiedyś nasza forumowiczka Ania M tam leżała na reumatologii - nawet ją odwiedziłam, bo to rzut beretem ode mnie Wink , ale ostatnio nie ma jej na forum Crying or Very sad
_________________
,,Nie poświęcaj siebie, ty jesteś wszystkim co posiadasz..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Toja
Kadet
Kadet


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekanie najgorsze...mam takie huśtawki nastroju- następny przystanek to będzie psychiatra hehe.
W zasadzie silna baba jestem więc nie poddam się ot tak- choć wolalabym wiedzieć z czym mam się zmierzyć...ta niepewność....liczę po cichu ,że to co mówił internista to jakas pomyłka i czarny scenariusz mnie raczej nie dotyczy ...echhh
Basiula - a u kogo się leczysz? szpital i diagnoza to jedno - potem potzrebny mi będzie jakiś mądry lekarz z wiedzą....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
basiula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 4309
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam skóną postać tocznia, więc podstawa u mnie dermatologia a konkretnie przykliniczna poradnia dermatologiczna na Francuskiej (w klinice mnie zdiagnozowano), reumatolog na Powstańców, ale byłam u p. doktor dopiero 3 razy, więc jeszcze nic konkretnego o niej nie powiem, oprócz tego, że jest miła i mnie słucha Very Happy zresztą moje dolegliwości stawowe są mini-mini więc chodzę do niej raz na kwartał...jest jeszcze foniatra ale to już z racji mojego zawodu Wink
_________________
,,Nie poświęcaj siebie, ty jesteś wszystkim co posiadasz..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
abisynka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2666

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

także witam kolejną osobę na forum i nie zamartwiaj się na zapas Smile, dobrze że masz skierowanie i termin, będzie dobrze, musi Very Happy
pozdrawiam Smile
_________________
"wiedzieć to znać swoje przeznaczenie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam cieplutko Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group