Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

AZS ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulina_87
Gość





PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Folka, współczuję Wam, a zwłaszcza małemu. Biedactwo się nacierpiało.
Próbowałaś kiedyś galaretki aloesowej miejscowo? Bardzo łagodzi wszelkie podrażnienia czy ugryzienia. Tylko takiej czystej galaretki, bez dodatku skórki aloesowej, z samego miąższu. Nawet wczoraj rozmawiałam z kobietą, która prawie 20 lat temu używała galaretki dla swojego dziecka, którego nie mogła wyleczyć (miało AZS i straszne zmiany). I ona do tej pory nie może się nachwalić i od wczoraj wstąpiła w szeregi Forever, żeby mieć dostęp do tych produktów taniej (ona też ze względu na pracę się zgłosiła).
U mnie działa na ugryzienia po komarach u dzieci i u mnie. Bardzo łagodzi świąd i też zaczerwienienie. Na pewno nie zaszkodzi.
Powrót do góry
folka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 1458

PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulinko, nawet nie wiedziałam, ze takie coś jest Wink
To teraz już wiem Smile

Póki co buzia ładniejsza, jeszcze się łuszczy, ale wyglada znacznie lepiej. Dziś wieczorem mamy zmienić maść sterydową na protopic, tylko rozrobiony z maścią pielęgnacyjną... mam nadzieje, że nie będzie takich hec jak we wtorek ze świądem i pieczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulinka - a gdzie się kupuje taką galaretkę? Shocked
_________________
Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru:
jesteśmy albo pełni miłości...albo pełni lęku.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulina_87
Gość





PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, ja nie chcę, żeby ktoś zaraz mnie oskarżył o próbę zarabiania czy sprzedaży, bo jestem zapisana do firmy Forever Living Products (jest wątek o aloesie, ja go zakładałam) od ponad półtora roku, używam od tego czasu licznych produktów i suplementów, ale dopiero zdecydowałam się rozpocząć prawdziwą pracę.
Natomiast pisząc tu o galaretce, chodzi mi tylko o jej działanie, bo u mnie się sprawdza. Zresztą nie od dziś wielu z nas trzyma w domu aloes w doniczce i stosuje miejscowo miąższ na jakieś zmiany skórne. Tylko ta galaretka, o której mówię jest z wielkich drzew aloesowych Smile
ano własnie - Regulamin punkt 1 / m
Powrót do góry
Polka83
Junior
Junior


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 8

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby móc wyeliminować, bądź przynajmniej zminimalizować, objawy AZS u niemowląt, ważne jest by ustalić na co dziecko reaguje alergią. Alergeny mogą pochodzić z żywności (najczęstsze to jaja, mleko, ryby, orzechy, miód, kakao, soja, pszenica ale także konserwanty i barwniki), z powietrza czyli inaczej alergeny wziewne (pyłki, roztocza, kurz, sierść, zarodniki grzybni, pleśń) a także mogą być substancjami chemicznymi, wykorzystywanymi na co dzień w gospodarstwie domowym. Zajrzyj też na stronę http://www.eloderm.pl/artykul/20,azs-u-niemowlat.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group