Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ekologicznie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sEsZeLa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 292
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Paź 18, 2014 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joe alex napisał:
Anka, ja tez co roku mam żywą choinkę i jest mi z tym baaaardzo dobrze Very Happy Taka nieekologiczna jestem Very Happy


Mnie nieekologia nie 'tyka'. Niech kazdy robi jak uważa, w każdym aspekcie Smile Byle by nie przekroczyć granicy Smile Moralnej, jeżeli się ją posiada Smile Dobranoc Wink
_________________
tym dam radę chorobie, że nic z niej sobie nie robię Very Happy [J.I.S]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przebiśnieg
Junior
Junior


Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 14
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba wszystko z umiarem .. jeśli chodzi o choinkę to od lat mieliśmy sztuczną i w tym roku o niczym innym nie myslę jak wlaśnie o wstawieniu żywej Smile Jesli chodzi o sortowanie śmieci to owszem jest obowiązek ale mam wrażenie ze nie do konca to ogarniam albo to moje dzieci robia i numery i przekładają między pojemnikami Smile Jeśli natomiast chodzi o żywność to staram się unikać tej przetworzonej i najchetniej jem owoce i warzywa z działki rodziców i robie z nich przetwory, podobnie wędliny- te samodzielnie wędzone, od dłuższego czasu piekę również sama chleb i właśnie do takiego zdrowego i ekologicznego żywienia przyzwyczajam swoich synów, a mój facet się śmieje, że ich przyszłe żony będą mialy trudny orzech do zgryzienia, bo ja jestem z innej epoki Smile
_________________
Życie to kwiat, który rozkwita, więdnie, zasypia aby znów ukazać swoje piękno
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group