Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

toksyna botulinowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mascha napisał:
Witam ja idę na botoks 2 kwietnia chce zlikwidować tzw lwia zmarszczkę to ze jestem chora nie znaczy ze nie chce być zadbana .Ktos wstrzykiwał ponawiam pytanie?Klima 245 był botoks ?Marcin K a Martyna jak po botoksie ?

a rozmawiałaś w ogóle z lekarzem prowadzącym? To chyba bezpieczniejszy sposób, niż pytanie obcego lekarza i na dodatek przez osoby trzecie.

Twój lekarz zna Ciebie, wie jakie leki bierzesz. Rozmowa nie boli, nie kosztuje, a może pomóc.

PS. posiadanie zmarszczek nie jest oznaką zaniedbania Wink

Marcin, kciuki cały czas trzymane, od samego początku Smile
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin K
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 102
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mascha, spokojnie - nikt Cię nie linczuje Smile
Gdy nadaży się okazja i zejdziemy z profesorem na temat toksyny podpytam bo nie chciałbym wyjść na jakiegoś dziwaka pytając z nietaktem o zabieg kosmetyczny profesora neurologii w obecności porażonej połowicznie pacjentki Smile Mógłby zrozumieć, że chce upiękrzyć swoją Panią w przypadku gdy ta zakwalifikowała się do ciężkieg programu dla osób porażonych ze znaczną spastyką w pkg.

Dziękuję Dziewczyny - z takim wsparciem to musi być dobrze Cool
_________________

www.tynaTRU.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mascha
Senior
Senior


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 51

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Marcin mi chodziło tylko o to czy to ta sama substancja ,nie chce nikogo fatygować ani nikim się wyręczać .A swoje w chorobie tez przeszłam i ciagle walczę bo jak wiadomo toczen to choroba nieuleczalna ja tez mam zajęty układ nerwowy i zespół antyfosfolipidowy.Zycze duzo zdrowia dla Martyny i dla ciebie ukłony .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin K
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 102
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mascha, pytałem neurologa o rodzaje toksyny i przeciwwskazania - nie widzi żadnych przeciwwskazań bo jest to działanie miejscowe, a co jedynie mówił to ten INR które jest ważny w dniu wykonania zabiegu.
Oczywiście każdy przypadek jest idywidualny i takie decyzje i konsultacje oczywiście musisz przeprowadzić z własnym lekarzem który Cie prowadzi.
Pytając o rodzaje to mówił ze nie ma większej różnicy czy to kosmetyka czy tez leczenie, kwestia leży po stronie stężenia czynnika działajacego.
Dziękuje Wam za kciukersy, przydały sie - wyniki pozwoliły by podać botoxxx Smile))
Czekamy jak zacznie wspomagać, a tymczasem zbieramy sie na ćwiczenia Smile[/b]
_________________

www.tynaTRU.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BenOn
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 520

PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciesze sie ze INR na tyle ustawiony by dalej dzialac. Kciukasy za efektywne dzialanie i cwiczenia. Niesamowita z was para.

mascha faktycznie najlepiej uda sie do swojego lekarza, tylko on zna twoj stan zdrowia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mascha
Senior
Senior


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 51

PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za pamięć Marcin .Ciesze sie ze Martyna jest pi zabiegu mam nadzieje ze duzo dobrego poczyni ten jad .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mascha
Senior
Senior


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 51

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć w sobotę miałam ostrzykiwanie botoksem wszystko poszli sprawnie nic nie bolało nic sie nie działo a efekt super -jakby ktoś sie wahał to śmiało polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To super że się udało i wszystko gra .
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group