Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

neuropatia nerwów czaszkowych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Izabela T
Super senior
Super senior


Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 98
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Nie Maj 08, 2016 8:59 am    Temat postu: neuropatia nerwów czaszkowych Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
jak wiecie choruje od wielu lat na tocznia. mam chore stawy i nerki, choroba jest cały czas aktywna. Biorę cell-cept 2 mg dziennie, plaquenil 5 razy w tyg i 8 mg metypredu. od kilku dni boli mnie strasznie głowa, to jest tak straszny ból że płacze, i nie jest to ból ciągły tylko taki napadowy... jakby mi ktoś wbijał coś w głowe... pomagają mi tylko silne tabletki - ketonal forte, miałam tylko 4 w domu. Potem kupiłam pyralgine w saszetkach bo nic innego mocnego bez recepty nie kupie.
Dziś przeczytałam o neuropatii nerwów czaszkowych. Czy myślicie że to jest przyczyna mojego bólu głowy??
Miałam robione tk głowy w piątek, bo miałam kolizje na drodze i nic nie wyszło...
Poradżcie co robić??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
meguchna
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 4371

PostWysłany: Nie Maj 08, 2016 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pomogę niestety ale szkoda,
że nie miałas wykonanego rezonansu
bo jest bardziej dokładny.
_________________
Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru:
jesteśmy albo pełni miłości...albo pełni lęku.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katarzynadudek7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 2293

PostWysłany: Nie Maj 08, 2016 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile

Czy ból pojawił się przed czy po wypadku ?

Jeśli przed to pamiętaj, że wypadek i stres mogą się przyczynić do jego wydłużenia. Ja niestety nie posłuchałam lekarzy, że po wstrząśnieniu mózgu obowiązkowe jest leżenie plackiem przez kilka dni. Zafundowałam sobie długotrwały ból.

Każdy uporczywy ból powinien być zdiagnozowany (przyczyn może być bardzo dużo i niekoniecznie neuropatia) i powinno być zastosowane leczenie albo chociaż powinnaś mieć leki do jego uśmierzania. Ja również wiele lat się z nim zmagałam a bóle były nie do zniesienia. Późno miałam diagnozę. Obecnie mam zestaw leków neurologicznych i kardiologicznych oraz zestaw leków w przypadku bólu (łącznie z nlpz). Ostatni ciężki ból głowy - październik 2015 Smile

Poszukaj dobrego neurologa, raczej o wąskiej specjalizacji, kliniczny niż ogólny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Izabela T
Super senior
Super senior


Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 98
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Nie Maj 08, 2016 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ból pojawił się przed wypadkiem od środy boli mnie głowa a w piątek przed kolizja bolała mnie dość silnie. Potem ten wypadek i tak jest do dzisiaj. Jutro pójdę do rodzinnego a we wtorek mam wizytę u swojego reumatologa, skonsultuje z nim to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group