Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Autoimmunologiczna choroba układowa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doktorowa
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 164

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AsiaSu napisał:
a po czym poznalas paraliz ?


Hmm, chciałam wtedy sięgnąć ręką i zaświecić światło, a nie mogłam się (dosłownie chwilowo) poruszyć. Ale może to tylko chwilowy incydent.

Bardziej niepokojące są te bóle głowy, po najmniejszym nawet wysiłku, spacerze. Być może będę mieć powtórzone badanie rezonansem, bo ostatni wynik wyszedł nieprawidłowy.

Mam problemy z tarczycą, niestety. Ale leczę się i wyniki mam uregulowane:)

Mam niestety sporo schorzeń, które utrudniają życie i mogą powodować kompleksy. Ale nie poddaję się. Żyję jak większość moich rówieśników (no prawie tak samo, bo jednak sporo wyrzeczeń mam). Mam wolę walki, prowadzę intensywne życie, bo jestem na bardzo wymagającym kierunku studiów. I cieszę się każdym dniem...

Martwi mnie tylko, że nie wiem na czym stoję. Cały czas jestem diagnozowana w kierunku chorób tk.łącznej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ankanow62
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 2773
Skąd: RP

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moge wiedziec co studiujesz?
_________________
Animus aeger semper errat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group