Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

toczeń układowy i rak kości

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nika_
Junior
Junior


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 3:47 pm    Temat postu: toczeń układowy i rak kości Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś może doświadczenia w tym zakresie, albo coś slyszał? Stoimy na krawędzi diagnozy raka (90%). Toczeń zdiagnozowany miesiąc temu około, głównie objawy reumatoidalne dawały w kość (o ironio). Poszukuje może informacji z czym to jeść, jak się do tego przygotować.

Czy ktoś może słyszał o pomyłkach w diagnozach w tym zakresie? Nie wiem już czego się trzymać żeby myśleć pozytywnie, co chwile pozytywne myślenie wystawiane na najgorszą próbę, w miesiąc życie wywrócone do góry nogami i jak już pomyślę "gorzej nie będzie" to jest...

Ale wracając - jakieś doświadczenia, opowieści?

PS - szukałam na forum ale nie znalazłam takiego wątku. Jeżeli jest - podsyłajcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nika nie ma takiego tematu . Jesteś pierwsza niestety.
Była biopsja zrobiona ? wynik hist - pat macie ?
Czy to na pewno rak tylko w ten sposob można wiedzieć na 100% bo 90% to niestety za mało.
Nowotwór kości czy to przerzut ?
jak będziecie mieć 100% pewności daj znac co i jak .
wtedy podam Ci namiary na forum i fundację , ktora może pomoc . Forum odpowie na wszystkie wątpliwości i podpowie co robić . dosłownie potrafią prowadzić za rękę .Fundacja także może pomóc .
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nika_
Junior
Junior


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, na pewno się przyda.

Dopiero była zrobiona biopsja węzła chłonnego, to po jej zobaczeniu lekarz stwierdził, że na 90%. Wydaje mi się, że zlecił ją, bo coś zobaczył na skanach całego ciała. Trochę mnie martwi, że to z biopsji węzła chłonnego wywnioskował...

Teraz ma mieć jeszcze w międzyczasie jakieś badania i zobaczymy, niewiele więcej wiem, a też nie chce jej męczyć tym tematem i dopytywać. Mam nadzieję, że i tym razem znajdziemy się po tej mniejszej stronie statystyki i jednak 90% okaże się błędne.

Będę dawać znać, dziękuję, bo kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Ciężko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie spokojnie , poczekajcie na wyniki z węzła .
Trzymam kciuki !
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group