Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PLOMBY AMALGAMATOWE A CHOROBY AUTOIMMUNOLOGICZNE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NieMotylek
Kadet
Kadet


Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 33

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 8:10 pm    Temat postu: PLOMBY AMALGAMATOWE A CHOROBY AUTOIMMUNOLOGICZNE Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy jest ten temat na forum. Jeśli tak, to przepraszam.. Czy ktoś z Was ma takie plomby? Czytałam wiele na ten temt, podobno te czarne plomby zawierają rtęć, która z kolei pod wpływem spożywania ciepłych posiłkow, jest stale wytwarzana i trafia do naszego organizmu, powodując wiele chorób, w tym choroby autoimmunologiczne.. Ja miałam 3. Od 10 roku życia. Czyli 20 lat. Miesiąc temu się ich pozbyłam u dentysty Very Happy W poniedziałek idę zrobić znów badania krwi ana. I zobaczymy. Ale czytałam,że wiele osób ma znaczną poprawę zdrowia z przeróżnych chorób nawet sm i innych autoim. po usunięciu tych toksycznych plomb, które jak wyczytałam przewlekle podtruwają ludzki organizm. A rtęć, która dostaje się z pożywieniem do krwi robi spustoszenie w całym organizmie w tym również w OUN.Coś wiecie na temat tych plomb i czy ktoś z Was ma takie plomby? Za każdą opinię dziękuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katarzynadudek7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 2293

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Nie mam amalgamatów od lat 15. Pierwsze objawy choroby pojawiły się kilka lat po ich wymianie.
Można gdybać. Gdyby to było takie proste choroby z autoagresji zostałyby szybciutko wyeliminowane Wink
Nie wiem czy doczytałaś resztę. Nie obwinia się o aktywację tych chorób amalgamatów ale ogólnie próchnicę i inne choroby zębów i w ogóle ich leczenie, podając dwa rozwiązania: nie dopuścić do próchnicy a chore zęby usuwać. Fakt faktem, szkodliwie na nas działa każde źródło bakterii czy wirusów i należy pozbywać się stanów zapalnych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NieMotylek
Kadet
Kadet


Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 33

PostWysłany: Sob Lut 04, 2017 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próchnica tak-jest przyczyną różnych chorób,ale ja mówię o RTĘCI, która znajduje się w tych amalg. plombach . Czytałam dużo na ten temat, mój znajomy oglądał program jak wielu ludziom w USA poprawiło się zdrowie po wymienieniu tych czarnych plomb na białe. Również znam osoby, które na prawde mówiły że poprawiło się ich zdrowie.. Nie twierdze,że są główną przyczyną chorób, ale myślę że coś w tym jest.. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katarzynadudek7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 2293

PostWysłany: Sob Lut 04, 2017 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku nie poprawiło się a pogorszyło, amalgamatowych plomb nie mam od lat a choroba się rozwija Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ankanow62
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 2773
Skąd: RP

PostWysłany: Sob Lut 04, 2017 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobnie jak Kasia Smile
_________________
Animus aeger semper errat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BenOn
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 520

PostWysłany: Nie Lut 05, 2017 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha! pewnie macie w sobie tony rteci i jeszcze dodatkowo swiecicie w nocy, stad to pogorszenie Wink
Nie mam i nigdy nie mialem takiej blomby, szczesciaz ze mnie, ale skubance rozne mnie dopadly Laughing
Gdybac to mozna, logiczne ze zdrowe to dziadostwo nie jest, ale przyczyn roznych problemow jest tak wiele, ze trudno dopatrywac w jednym czy w drugim Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group