Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie na urlop

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Retomi
Junior
Junior


Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 3:29 pm    Temat postu: gdzie na urlop Odpowiedz z cytatem

Witam Was. Kolejny raz poprosze Was o radę, może tym razem sie uda ;-)
Choroby z autoagresji nie lubią gorąca, tyle wyczytałam i to chyba prawda, bo u córek zaczęły sie problemy po Hiszpanii. Młodsza jest pod obserwacją w kierunku TOCZNIA- wyniki mocno na tak, jednak brak dodatkowych objawów. Cały czas mam nadzieję że tak będzie jak najdłużej i w związku z tym zamierzamy unikać klimatu który sprzyja rozwojowi choroby, typu tropiki. Jednak dzieci kochają ciepło i wodę a ja nie wiem gdzie szukać?
W jakich miejscach czujecie się najlepiej? Gdzie jest najkorzystniejszy dla Was klimat?
Zaznaczam że nie jeździmy do drogich kurortów, raczej aktywny wypoczynek, zwiedzanie. Możemy pojechać nad Bałtyk ale też może być 36 stopni albo 15.
Na początku lipca praktycznie wszędzie "dalej" jest piekielnie gorąco a ja nie chciałabym wywołać wilka z lasu.
Dziękuję z góry za wszystkie ewentualne sugestie i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[b]Retomi[\b]: wszystko zależy od pory roku w jakiej planujesz wyjazd... poza sezonem polecam północną Teneryfę: 25 stopni na kolana nie rzuca, a jest i co pozwiedzać i skorzystać z lekkiego ciepełka... jeśli (jak wnioskuję) piszesz o lipcu, to fajnie wspominam Danię (zwłaszcza okolice Billund).

Podczas swojej nieobecności na forum „zaliczyłbym” Karaiby, ale to już wyższa szkoła jazdy i prawdę mówiąc trochę żałowałem. Ale głupi umysł znów przysiadł nad globusem i wybrał kolejny cel: Tokio Smile póki co ma status „kiedyś będę”, ale może w przyszłym roku... kto wie...

PS. Co się stało z wątkiem wakacyjnym? Za nic nie mogłem go znaleźć...
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group