Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Specjaliści godni polecenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antonelka
Kadet
Kadet


Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 30

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktos moze sie wypowiedziec na temat lekarzy w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu na Żeromskiego (oddzial reumatologiczny). Mam sie tam stawic 6.12 wiec chcialabym wiedziec czego sie spodziewac, zwlaszcza, ze jestem "poczatkujaca" w toczniu. Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olga
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 155

PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nitka- moje córki leżały na 1 Maja, prowadziła je i prowadzi dr Olipra, to naprawdę rozsądna kobieta.
Nie porównuję Wiśniowej do 1 Maja, bo nie znam Wiśniowej ani lekarzy tam pracujacych. Wydaje mi się, że ordynatorem na Babińskiego w lutym 2006 został mężczyzna- akurat w tamtym czasie leżały moje córki- mogę się mylić Very Happy
Z oddziałów reumatologicznych znam dość dobrze Kamienną Górę i Gryfów Śląski- ale raczej oceniam pod rzs
Babinskiego oddział reumatologii dziecięcej faktycznie przenieśli na Brochów, aktualnie czekam na drugi panel badań córki ANA w standardzie pojechały na plusie i jak tylko dostanę wynik w łapkę jadę ustalać termin przyjęcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ala
Junior
Junior


Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 12:58 pm    Temat postu: Re: SZUKAM DOBREGO REUMATOLOGA NA PODKARPACIU Odpowiedz z cytatem

daniela56 napisał:
choruje na gosciec stawowy od 25-lat i wcinam metypryd teraz 40mg rano i 20 mg wieczorem latem nie bolały mnie stawy ,więc brałam 8mg obecnie bardzo cierpie i chociaż nie zmieniałam lekarza ....ciągle wierzę ze on jest najlepszy ,to może warto by było by zmienić terza cierpie okropnieeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! mam spuchniete rece gorączkę ponad 38* i nie ruszam się z łóżka bo każda kostka mnie boli jak cholera.Pisze w moim imieniu siostra


pozdrawiam Danka


dr Andrzej Pluta- hematolog i reumatolog, najwspanialszy człowiek jakiego spotkalam Rzeszów 017/8535757- gab.prywatny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Oleczek
Junior
Junior


Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 22
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 11:23 pm    Temat postu: lekarze i specjalisci Odpowiedz z cytatem

Witam:) Jestem tu po raz pierwszy i również choruję na toczeń...Ja leżalam prawie dwa lata temu w kolejowym we Wrocławiu i również byłam pod opieką prof. Szechińskiego i doktora Wilanda...Dzięki nim jestem dziś studentką 4 roku filologii polskiej we Wrocławiu, mieszkam ze swoim chłopakiem tutaj i jestem po prostu szczęśliwa:)

Aaaaa i zapomniałabym podziękować mojej pani doktor prowadzącej- Annie Durazińskiej...To dzięki niej uwirzyłam, że mogę zacząć normalnie żyć...Przy okazji pani doktor-przytyłam, odrosły mi włosy i całkiem się wyrobiłam, ale nadal wszyscy biorą mnie za młodszą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lidka54
Junior
Junior


Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 10
Skąd: świdnica

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod opieką Szpitala Kolejowego we Wrocławiu.Bardzo polecam Prof.Szechińskiego oraz dr.Szmyrkę-Kaczmarek dzięki ich opiece i wiedzy żyję.Leżąc wielokrotnie w tym szpitalu spotykałam ludzi z różnych miast ponieważ Profesor jest konsultantem krajowym w dziedzinie tocznia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
becia8311
Kadet
Kadet


Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 2:25 pm    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

witam, mam pytanie i chyba wpisałam je tam gdzie nie trzeba bo jakoś mi nikt nie odpowiedział. więc wpisuje je tutaj moze jednak znajdzie sie ktoś kto już miał okazję leczyć się u tych lekarzy w Warszawie. dobrze by było abym co kolwiek więcej o nich wiedziała przed wizytą, bo mam do wyboru tych dwóch, jesli chce sie szybko dostać.

witam, czy moze ktoś leczył sie u tych lekarzy i moze mi coś o nich napisać?
bede bardzo wdzieczna.

prof.dr.n.med. Jacek Pazdur z Instytutu reumatologi w Warszawie
lub
lek.med. Roman Chądzyński
[/quote][/url][/code]
_________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - trwać w błędzie.
Nigdy nie wątpi ten tylko, kto nic nie wie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brak odzewu może wynikać z braku kontaktu z wymienionymi lekarzami, bo raczej nie z tego że twój post nie został przeczytany, ja leżałam na Spartańskiej, co prawda 3 lata temu, ale nie kojarzę wymienionych przez ciebie...
z tegpo co widzę w bazie danych prof, Pazdur to raczej specjalista od rzs'u a nie tocznia, jesteś pewna że skierowano cię do specjalistów z oddziału Chorób Tkanki Łącznej?

baza nazwisk lekarzy z Instytutu tutaj:
Nauka-Polska - IR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
joanka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 156
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesora Pazdura znam, to bardzo sympatyczny starszy człowiek, ale już na emeryturze i nie leczy od jakiegos czasu w ogole pacjentów. Za to moze Ci on polecic jakiegos dobrego fachowca. Ze mna wlasnie tak bylo. Dzieki niemu wyladowalam w IR na Spartanskiej gdzie uzyskalam diagnoze, a teraz lecze sie u pani doktor, ktora profesor zarekomendowal i jestem z niej bardzo zadowolona.
Nenya-Pazdur swego czasu zajmowal sie wszystkimi chorobami tkanki lacznej, nie tylko rzsem.
Chadzynskiego nie znam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
becia8311
Kadet
Kadet


Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 8:01 pm    Temat postu: dzieki dziewczyny Odpowiedz z cytatem

Dzięki, ze odpisałyście na mój post, bo już się martwiłam, co mam zrobić. Jak pisałam na początek pójdę prywatnie na wizytę i mam do wyboru dwóch lekarzy, czyli profesora Jacka Pazdura (możliwa wizyta 19 czerwca), i dr. hab. Halinę Garwolińska (możliwa wizyta już w poniedziałek niestety dopiero na czwartek będę miała wszelką, pełną dokumentacje z IHT). Dalej się waham, bo przeczytałam stronę, która podałaś mi nenya (jesteś niezastąpiona w takich sprawach, wiesz sporo o chorobie i jestes swietnie zorientowana gdzie szukac tych wszystkich wiadomości) i obydwaj lekarze są ok. joanka natomiast bardzo miło opisała profesora Pazdura tylko szkoda, ze już nie przyjmuje, IR, chociaż gdy rozmawiałam z ta panią z kliniki, ona zapewniła mnie, ze profesor pracuje w IR, bo takiego lekarza poszukiwałam a nawet potwierdziła mi to mailem, obdzwoniłam i napisałam do ok. 25 przychodni i klinik w Warszawie.
nenya, lekarz, z IHT, właśnie wysyła mnie do specjalisty, który zajmuje się również chorobami tkanki łącznej dokładnie tak to nazwał, nie wiem, dlaczego ale powiedział, ze to pilne. Aż się boje, co tam jeszcze u mnie znaleźli lub znajdą. Ostatnio usłyszałam od niego, ze jestem z moimi objawami, wynikami badań nietypowa. No, ale cóż, zawsze byłam nie typowa zwłaszcza przy badaniach różnego rodzaju " daje jeden z wielu przykładów-, gdy miałam 30 lat robiono mi prześwietlenie, w opisie było napisane, ze brak mi jednego żebra, z lewej strony, itd.. dziwne, bo jeszcze trzy lata wcześniej miałam wszystkie a miedzy czasie nic nie złamałam ani nie chorowałam. I tak jest niestety często czy to było np. usg nerek, żołądka, dróg rodnych, zawsze cos nie tak albo czegos za duzo albo za mało. Jeszcze raz dzieki.
_________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - trwać w błędzie.
Nigdy nie wątpi ten tylko, kto nic nie wie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, wszystkie jesteśmy "nietypowe" Laughing nie pasuje pani do schematu, niepodręcznikowo, itp., nic nowego Wink
więc się nie przejmuj.

jeszcze jedno, nie wiem czy byłaś
TUTAJ, jeśłi nie to zapraszam tam są jeszcze inne namiary na lekarzy ze Spartańskiej, łącznie z prof. Chwalińską, którą jako jedyną mogę polecić z własnego doświadczenia Very Happy
powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
becia8311
Kadet
Kadet


Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim bardzo za pomoc i opinię. Już się zapisałam na czwartek do: Doc. dr hab. nauk med. Halina Garwolińska
Centrum Medyczne LIM (Marriott)
Rano będę w IHT na badaniach i dostanę historię choroby, a po południe do LIMY. Mam nadzieję najbardziej, ze te moje płytki się ruszą, bo ostatnio niestety ani w dół ani w górę, stanęły na 100 tys., dlatego już miałam zmniejszaną dawkę, co trzy dni, niestety nie zdążyłam dojść do 20mg encortonu, na dobę, zdecydowali, ze na razie zostaje na 40mg. Dalsze decyzje, po następnych badaniach w czwartek.
No i z jednej strony martwi mnie takie książkowe traktowanie przez lekarzy a z drugiej strony cieszy, że nie tylko ja jestem dla lekarzy nietypowa, bo to mnie troszkę martwiło, tym bardziej ze w około mam same osoby typowe raczej bym nazwała okazy zdrowia.
_________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - trwać w błędzie.
Nigdy nie wątpi ten tylko, kto nic nie wie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
agnieszkak
Super senior
Super senior


Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 91
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, pomyślałam, że i ja polecę moją panią doktor. Leczę się w Radomiu u dr Danuty Choroś, lek. chorób wewnętrznych, specjalista reumatolog. Jest na ordynatorem na oddziale reumatologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalisycznym na Józefowie. Niestety przyjmuje tylko w gabinecie prywatnym, jest naprawdę fajną i otwartą osobą. W trakcie ciąży prowadził mnie jej mąż, który jest ginekologiem, również prywatnie, bo jak poszłam do przychodni to musiałam tłumaczyć lekarzowi, że mam zespół antyfosfolipidowy, źle się czuję, a on nic.
A jak zaczęłam chorować, to mieszkałam w wawie, tam ogólnie najlepszych lekarzy spotkałam w instytucie na spartańskiej. To tam poznali się na mjej chorobie, bo wcześniej byłam u kilku lekarzy, ale nic, dawali tylko nowe leki coraz droższe.
Pzdrawiam, pa. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Kapica
Junior
Junior


Dołączył: 18 Sty 2004
Posty: 2
Skąd: Janów

PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również chcę polecić wszystkim motylkom dobrego lekarza w Lublinie
- profesor Maria Majdan jest ordynatorem oddziału Reumatologii PSK 4 w Lublinie . świetny lekarz polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gonia
Kadet
Kadet


Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 39
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Znalazłam jeszcze lepszego lekarza w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie dr Jerzego Zajdla ordynatora oddziału reumatologii. Leczy nie tylko ciało, ale także duszę pacjenta."
To a pro po wypowiedzi Ziarenka pod którą się podpisuje.... Allah

Długo chodziłam ze swoimi marnymi wynikami od lekarza do lekarza, z oddziału na odział. Wszędzie odsyłali mnie z nierozpoznaniem. Nawet konsultacja dr. Katarzyny Suchoń z Opola - specjalisty reumatolog, konsultanta wojewódzkiego, nie przyniosła rezultatów.
Miesiąc później trafiłam do dr. Zajdla - z tymi samymi wynikami które przechodziły przez ręce wszystkich lekarzy - i natychmiast zostałam położona na oddział reumatologi w Częstochowie na ul. Parkitka. To dzięki temu doktorowi wiem co mi dolega. To się nazywa profesjonalizm Exclamation [/code][/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iza_82
Junior
Junior


Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiłkując się swoim doświadczeniem mogę polecić dr hab. Dorotę Krasowską z Kliniki Dermatologii AM w Lublinie. Jest ordynatorem oddziału B (kobiecego). Świetny specjalista, typ naukowca, lokalna opinioliderka.
Jeżeli chodzi o Warszawę to z czystym sumieniem polecam prof Chwalińską-Sadowską z Instytutu Reumatologii.
_________________
Poczucie zdrowia zobywamy tylko przez chorobę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Strona 2 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group