Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Specjaliści godni polecenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aiwka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 4048

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monia ja mogę polecić dr Janika z luxmedu oraz dr Adamskiego też z luxa. niestety nie wiem czy któryś na nfz przyjmuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia85
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 7065
Skąd: okolice Wyszogrodu

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, przekażę koleżance Smile
_________________


Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez. / J.V. Chevey
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aiwka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 4048

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniu lekarze ci są według mnie dobrzy, ale z własnych doświadczeń "moczowych" nie polecam robienia u nich badań laboratoryjnych ani też w diagnostyce Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia85
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 7065
Skąd: okolice Wyszogrodu

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, to również przekażę, jakby koleżanka się zdecydowała na któregoś z nich Smile
_________________


Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez. / J.V. Chevey
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Miri
Junior
Junior


Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 9

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2013 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam cały wątek i nie znalazłam informacji, zatem mam pytanie: znacie może dobrego reumatologa w Częstochowie?
Ewentualnie będę telepać się na Śląsk...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemek
Kadet
Kadet


Dołączył: 29 Wrz 2012
Posty: 30
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś może polecić dobrego immunologa w warszawie.
_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla potrzebujących diagnostyki dziecka:

z całego serca polecam oddział dzieci starszych z pododdziałem reumatologii, neurologii i rehabilitacji w Szpitalu im. Ludwika w Krakowie na ul. Strzeleckiej.
Nie spotkałam się nigdy i nigdzie ani z tak merytorycznie zaawansowanym podejściem ani tak olbrzymią kulturą osobistą personelu i niezwykle ludzkim podejściu do małego pacjenta.

pozdrawiam wszystkich,
a.
_________________
***mal_kontent***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carola
Junior
Junior


Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 28
Skąd: Opole

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 2:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do Was serdeczna prośbę, czy znacie jakiegoś dobrego lekarza/bądź klinikę w Opolu lub w pobliżu?

Boję się, że jeśli ktoś na poważnie nie podejdzie do mnie i moich dolegliwości to kiedyś w ogóle przestanę chodzić ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Pon Maj 06, 2013 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

carola napisał:
Mam do Was serdeczna prośbę, czy znacie jakiegoś dobrego lekarza/bądź klinikę w Opolu lub w pobliżu?

Boję się, że jeśli ktoś na poważnie nie podejdzie do mnie i moich dolegliwości to kiedyś w ogóle przestanę chodzić ...


Odradzam Opole. Odradzam. Zarówno w mojej diagnostyce jak i córki zrobili wszystko - absolutnie wszystko źle.
Ja się diagnozowałam ostatecznie w Poznaniu, córkę w Krakowie.
_________________
***mal_kontent***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carola
Junior
Junior


Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 28
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Maj 06, 2013 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

awania oj to żeś mnie nie pocieszyła ...
chodziłam wpierw do pani reumatolog na ul.Katowicką... i cóż niecałe 6 lat to "coś" siedzi we mnie ale po co robić badania ANA skoro "oprócz" przykrych dolegliwości w podstawach krwi wszystko ok?
No więc na tą panią doktor jestem troszkę zła ...
W szpitalu neurologicznym najpierw zostałam potraktowana jak chora psychicznie (czego nie rozumiem, bo przecież nawet osoba chora psychicznie może być też chora na inne choroby, a wg mojej lekarki chyba nie ...), potem jak małolata, na końcu zapytała mnie moja "przemiła" pani doktor czy biorę narkotyki z komentarzem "studenci rzadko się przyznają" Jedynie ordynator mi wierzył... Dzięki niemu wykonany wszystkie testy w stronę tocznia i autoagresji...

Ale teraz w piątek umówiłam się ponoć z bardzo dobrą Panią reumatolog (leczy moją koleżankę na rzs) i zobaczymy...
Mam też namiary ponoć na dobrego specjalistę (choć nie wiem jak u niego z diagnozowaniem TRU) nazywa się Tomasz Wielkoszyński.
Zobaczymy co mi powie Pani I.Mróz...

Dam znać, może komuś z opolskiego się info przyda Laughing

Jak mi się nie "spodoba" to zgłoszę się do Ciebie awania może mi kogoś polecisz w tym Krakowie Embarassed ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mel-ania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 776

PostWysłany: Pon Maj 06, 2013 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, Carola Smile

wysłałam Ci wiad. pryw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ago
Junior
Junior


Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! Jestem tu nowa, od trzech lat diagnozowałam się w Poradni Reumatologicznej przy ASK we Wrocławiu. Mam mieszane uczucia co do lekarzy z tej poradni, problem głównie polega na tym, że nie można leczyć się tam u jednego lekarza, tam zasada jest taka, kto zejdzie z oddziału do poradni ten przyjmuje:) Koleżanka mojej mamy poleciła bym umówiła się prywatnie do dr Sokolik (pracuje w ASK na Borowskiej) do Mamedu na Legnickiej. Tak zrobiłam i po drugiej wizycie dostałam od pani doktor karteczkę na wyznaczony termin w poradni NFZ przy ASK. Jeśli chodzi o moje krótkie doświadczenia z toczniem (ostateczna diagnoza postawiona 2 tyg. temu) to mogę polecić dr Sokolik, kobieta jest naprawdę rzeczowa, widać że przejmuje się losem pacjenta. Póki co polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
awania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 1119
Skąd: polska

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

carola - jeżeli w ogóle i kogokolwiek w tym rejonie - jedź do Kup do poradni reumatologicznej (skierowanie oczywiście od pierwszego kontaktu) ale tylko do pani Koniecznej (nie mam pojęcia czy jeszcze tam pracuje) i strzeż się pani ordynator;)

Co do szpitala neurologicznego w Opolu - proszę Cię... Moje doświadczenia są identyczne do Twoich, oprócz tego, że ordynator potraktował mnie jeszcze niepoważniej;) Ja byłam na neurologii A, nie wiem, jak jest na B.

W Krakowie mam doświadczenia tylko z reumatologami dziecięcymi - znakomitymi. O Wielkoszyńskim słyszałam tylko w kontekście boreliozy.
_________________
***mal_kontent***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carola
Junior
Junior


Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 28
Skąd: Opole

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel-ania nic nie dostałam ... Crying or Very sad

Awania ja byłam na Neurologi A (chyba) 1 piętro ... badania psychologiczne mi Pani od razu zleciła ...
Najlepsze, że po wynikach badań walnęła mi hasło " proszę się nie martwić 20% ludzi z p/c jest zdrowych" tyle że ja zdrowa nie jestem bo objawów mam ogrom a do tego świecenie w mianie 1:1280 a Pani chyba nie doczytała że Ci ludzie zdrowi z p/c to są przy słabym świeceniu a nie tak intensywnym!
Jutro mam wizytę u Pani Ireny Mróz zobaczymy ... Moja koleżanka jest zadowolona ... Zobaczymy jak u mnie się sprawdzi Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mel-ania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 776

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę jeszcze raz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 11 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group