Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Specjaliści godni polecenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mag
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 186

PostWysłany: Czw Lis 28, 2013 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leczył się ktoś może u dr Radeckiej w IR?
_________________
http://www.poomoc.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zaskoczony
Junior
Junior


Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 7
Skąd: Wawa

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie, chciałbym zapytać o poleconego lekarza od chorób układowych / autoimmunologicznych w Warszawie, ale jak wiadomo to choroby trudno wykrywalne, więc takiego który umie też spojrzeć całościowo na podejrzanego :) podejrzewam chorobę autoimmunologiczną i z okolic tkanki łącznej, ale jest ich tyle że chciałbym żeby ktoś fachowo się tym zajął, i nie bał przepisywać badań :) a najlepiej wstawił do szpitala w kierunku reumatoidalnym / układowym tkanki łącznej

przeczytałem polecanych lekarzy i wyszła mi na razie Dr. Małgorzata Wierzbowska?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sewa
Kadet
Kadet


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja leczyłam się u dr Wierzbowskiej w IR na oddziale dziecięcym oraz prywatnie, mogę ją naprawdę polecić, tylko że z tego co wiem nie przyjmuje ona już nigdzie prywatnie, a w szpitalu zajmuje się tylko osobami niepełnoletnimi.
Ja chodzę teraz do dr Śliwińskiej-Stańczyk, pracuje w IR oraz przyjmuje prywatnie między innymi tutaj: http://www.reumatika.pl/ . Bardzo polecam, pani doktor jest świetnym specjalistą a przy tym przemiłą osobą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miczikarix
Junior
Junior


Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 8

PostWysłany: Sob Sty 25, 2014 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest wiele dobrych specjalistów ale na pewno do tej listy i z całego serca mogę dopisać reumatologa panią Blankę Mioduszewską-Radzikowską, która bardzo wnikliwie podeszła do mojego problemu. Chociaż zastępca kierownika oddziału reumatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym na ul.Szaserów (dr n. med. Marian Sułek ) stwierdził, że z takimi wynikami jestem zdrowy, to dalej z uporem kierowała mnie do szpitala. Nie znałem lekarza, który by dzwonił do pacjenta zapytać się o jego zdrowie, który rozmawiałby z przełożonymi szpitala, aby dany pacjent został poddany dokładnej ocenie. Teraz już znam.
Panią reumatolog poznałem w przychodni na Szajnochy. Niestety ostatnio(od miesiąca) przyjmuje tylko prywatnie.

P.S. Początkowo moimi objawami były bóle stawów a w badaniu krwi wykryto przeciwciała w mianie 1:2500(reszta badań w porządku). Po trzech miesiącach zbadano mi przeciwciała w Klinice Reumatologii ul.Spartańska, które urosły do 1:10000. Zdiagnozowano chorobę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malwinaa
Kadet
Kadet


Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 32

PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, doktor
Dyczek nie przyjmuje już na skawińsiej Sad czy orientuję się ktoś czy można gdzieś się do niego udać ale w ramach nfz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stokrotkaq
Junior
Junior


Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, z Trójmiasta mogę polecić Dr E.Wierzchowską przyjmuje na Obłużu- prywatnie i na NFZ oraz Dr Danuta Siedzieniewska-Falkiewicz przyjmuje w przychodni WZR Sopot.

Obecnie została mi polecona Dr Anna Felis-Giemza z Warszawy- czy któs wie może czy gdzieś przyjmuje na NFZ? Ewentualnie kogoś polecić (najlepiej NFZ) do leczenia i prowadzenia ciąży przy Sjogrenie (ginekolog, reumatolog) z Warszawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ola1
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 151

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jeśli ktoś z Łodzi potrzebuje dobrego neurologa to z czystym sumieniem mogę polecić dr Marcina Jałosińskiego. Przyjmuje na Aleksandrowskiej 61/63 na NFZ.
Niestety mój tata musiał udać się do neurologa, ja poszłam z nim na tę wizytę i dlatego mogę ocenić lekarza. Doktor zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie- z uwagą słuchał, zadawał sporo pytań i zlecił tacie badania, które normalnie drogo kosztują, a dzięki temu skierowaniu tata będzie miał za darmo i to zrobione bardzo szybko jak na polskie warunki.
Wizytę tez można szybko załatwić, bo doktor przyjmuje codziennie.

Może ktoś z was będzie się śmiał, że ja wszystkich lekarzy chwalę. To nie tak. Zdarzali mi się też tacy, z których nie byłam zadowolona. Tych, których mogę polecić wymieniam na forum, bo może się to komuś przydać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
perelka20
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 969

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Panią Reumatolog Małgorzatę Dec. Przyjmuje w szpitalu reumatologicznym w Ustroniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
folka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 1458

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja reumatolog rozstaje się z Zakopanem Sad .
Odsyła mnie do Krakowa na Batorego, poleca dr Iwonę Rydz - Stryszowską
Może ktoś coś słyszał o tej Pani?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

folko, w Krakowie polecam dr Andrzeja Dyczka lub innego lekarza ze Skawińskiej.

Szukam bardzo dobrego dermatologa w Krakowie zajmującego się przebarwieniami.
Czy możecie mi kogoś polecić?
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
folka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 1458

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ziarenko Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdalena laura
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 1288
Skąd: opolskie

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Folka też polecam lekarzy ze Skawińskiej lub doc Korkosza Mariusza ( choć u doc byłam 3 razy na razie ) też jest godny uwagi Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
folka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 1458

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Laurko Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolinaaa
Junior
Junior


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 27

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy pasujący wątek, ale chciałam zapytać czy ktoś z Was leczył się, albo chociaż konsultował na oddziale reumatologii w szpitalu w Sławnie i mógłby powiedzieć coś więcej ? Smile

dobry wątek, moze ktoś tam był , poczekaj cierpliwie/ monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulina_87
Gość





PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani moi, przeczytałam cały wątek od początku (niestety niektórzy bardzo wspaniali użytkownicy pousuwali swoje wpisy zostawiając jakże uprzejme emotki Confused ). Potrzebuję pilnie konsultacji dobrego reumatologa specjalizującego się w diagnostyce i leczeniu chorób autoim. z warszawskiegoo Instytutu Reumatologii. Najwspanialej by było udać się na wizytę na NFZ, ale ewentualnie prywatnie też wchodzi w grę. Razem z moim lekarzem rodzinnym uznaliśmy, że potrzebuję świeżego spojrzenia na mój przypadek dobrego specjalisty, bo wiszę ze swoimi dolegliwościami w jakiejś głuchej czasoprzestrzeni, a mój polecany przeze mnie samą dr.Piotrowski na każdej wizycie widzi tylko uśmiechniętą buzię energicznej osoby bez oznak jakiejkolwiek aktywności choroby. Proponował niepełne 2 lata temu ponowną diagnostykę, bo kryteriów TRU nie spełniam od lat, ale do tej pory wizyta kończy się szybciej niż zaczęła i nic w tym temacie się nie robi. Mam dosyć. Dlatego proszę o pomoc, ja jeszcze będę szukała opinii w sieci i obdzwaniała nazwiska z listy IR wrzuconej na początku wątku.
Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 13 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group