Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Specjaliści godni polecenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do Instytutu na Spartańskiej do Izabelli Janeckiej Smile
Bardzo konkretna lekarka, zleca sporo badań, mi pasuje, bo tak , jak mówię, szanuje swój czas i mój Smile

Innych lekarzy tam nie znam, więc się nie wypowiem Confused
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Liluu
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 2463
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulina ja chodzę w instytucie na NFZ do A.Grabowskiej -Zajączek. Starsza pani, trzeba trochę z niej wyciągać, kiedyś pracowała na oddziale tkanki.
Jeśli miałabym kogoś polecać to będzie to Anna Felis-Giemza, teraz jest zastępcą na oddziale, wiem że prywatnie przyjmuje w 2 poradniach, wpisz w google nazwisko to Ci wyskoczą. W poradni na NFZ chyba teraz nie przyjmuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulina_87
Gość





PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co... zapisy do IR na NFZ są na czerwiec 2015 Zly rejestratorka wyjechała na mnie z "buzią", że jest tak wiele miejsc z poradnią reumatologiczną, że ja wcale nie muszę do IR czekać tak długo i zaczęła sypać nazwami i adresami, ale poinformowałam panią, że ja nie jestem tubylcem warszawskim i zależy mi na ponownej diagnostyce. Więc powiedziała, że "ona nic nie mówiła", ale lekarz kierujący mnie do reumatologa (rodzinny) niech mnie skieruje do szpitala, wtedy będzie szybciej. Ale to nie wchodzi w grę niestety... Wyciągnęłam namiar do prywatnej przychodni Reumatika, a tam zapisałam się na 10 lipca do Dr n. med. Anna Zubrzycka - Sienkiewicz - ktoś coś słyszał? jakieś opinie? Będę szperać w sieci zaraz. Dowiedziałam się od rejestratorki, że ta pani dr specjalizuje się właśnie w TRU, kiedy zapytałam czy zajmuje się diagnostyką chorób auto. Tak więc, może coś się ruszy w jakimś kierunku w końcu.
Powrót do góry
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, niestety ja mimo, że już na kolejną wizytę się umawiałam, to w maju mi na 7 stycznia 2015 dali numerek Confused

A i faktycznie, panie tam w rejestracji nie grzeszą miłością do bliźniego Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Liluu
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 2463
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulinko o tej poleconej pani nic nie wiem, a co do rejestratorek, no cóż ... są po prostu straszne.

Paproshku, dlaczego tak długo? Ja jak idę do swojej reumatolog, to na koniec daje mi karteczkę z miesiącem na który mają mnie zapisać i w rejestracji szukają mi terminu w wyznaczonym przez lekarza miesiącu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ostatnio tak było, że niespełna miesiąc później miałam wizytę, teraz moja chciała na grudzień, ale miejsce się znalazło dopiero na styczeń Smile

Dramatu nie ma, bo jakoś odpukać powoli wszystko ku lepszemu zmierza, gorzej, gdybym naprawdę ledwie chodziła Confused
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulina_87
Gość





PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze poszukam namiarów na poszczególnych lekarzy z IR jednak, ale to zajmuje czasu, że HO HO Shocked wieczorem się tym zajmę dopiero. Dzięki dziewczyny Smile
Powrót do góry
sewa
Kadet
Kadet


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo polecam dr Paulę Śliwińską-Stańczyk, przyjmuje na Spartańskiej, ale także prywatnie w Reumatice. Naprawdę warto Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulina_87
Gość





PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kilku dniach wróciłam do tego wątku, bo wolę jednak doktorka pracującego w IR na co dzień. Podpytałam rejestratorkę w przychodni Reumatika o specjalistę od tocznia, który pracuje w IR i są do niego miejsca w najbliższym czasie na wizytę. Poleciła Dr n. med. Ewa Kamińska - Tchórzewska, 8 lipca się pojawię w stolicy jak nic niedobrego nie wypadnie w międzyczasie. Napiszę wrażanie z "pierwszego razu" Cool
Powrót do góry
sewa
Kadet
Kadet


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulina_87 napisał:
Po kilku dniach wróciłam do tego wątku, bo wolę jednak doktorka pracującego w IR na co dzień. Podpytałam rejestratorkę w przychodni Reumatika o specjalistę od tocznia, który pracuje w IR i są do niego miejsca w najbliższym czasie na wizytę. Poleciła Dr n. med. Ewa Kamińska - Tchórzewska, 8 lipca się pojawię w stolicy jak nic niedobrego nie wypadnie w międzyczasie. Napiszę wrażanie z "pierwszego razu" Cool

Słyszałam pozytywne opinie o tej lekarce, ciekawa jestem Twojego zdania Wink Fajnie, że udało się zapisać na bliski termin. Dr Śliwińska idzie teraz na urlop, wiec pewnie terminy wizyt są niestety dość odległe...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moni
Junior
Junior


Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego okulisty z Poznania, zorientowanego w naszych przypadlosciach. Ktoś może polecić?
_________________
m.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joe alex
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 419
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: czy ktokolwiek z Was miał przyjemność (nieprzyjemność Confused ) leżeć na oddziale reumatologicznym w szpitalu w Pleszewie?
Niedługo tam trafię, więc każde doświadczenie jest na wagę złota.

Jeżeli gdziekolwiek ten temat się przewinął, to przepraszam...
_________________
Jeśli kochasz, czas zawsze odnajdziesz nie mając ani jednej chwili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kiniaa92
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 151

PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej czy ktos z Was jest pod opieka reumatologii na wołoskiej w Warszawie? A moze mial ktos z Was stycznowc z doktorem Jakubem Treflerem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewa7778
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiniaa92 napisał:
hej czy ktos z Was jest pod opieka reumatologii na wołoskiej w Warszawie? A moze mial ktos z Was stycznowc z doktorem Jakubem Treflerem?



ja jestem ale lecze sie u pani dokror Ewa Klimczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nabu
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lip 2014
Posty: 116

PostWysłany: Czw Paź 09, 2014 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usunięto

Ostatnio zmieniony przez nabu dnia Nie Gru 21, 2014 11:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 14 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group