Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Specjaliści godni polecenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nitka
Senior
Senior


Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Smile
może ktoś z Was zna dobrego hepatologa z wroclawia. najlepiej takiego do ktorego pojde prywatnie a potem przyjmie mnie w poradni.
miejsc na koszarowej nie ma do konca czerwca. a ja po raz drugi mam zapalneie watroby w przeciagu 3 -mcy:(
wczesnie bylam u prof. Simona i on jest ok. ale nie stac mnie zeby zrobic wszystkie bad. prywatnie.
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg informacji na stronie internetowej - dr Anna Szachta
http://www.szpital-bielany.torun.pl/pzmenu.php?f=zps_pr&m=menu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosane
Junior
Junior


Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edison77 napisał:
czy ktoś zna dobrego reumatologa na podkarpaciu, okolice rzeszowa lub krosna Question pozdrawiam wszystkich. i czy ktoś był już na oddziale reumatologii w rzeszowie - pobitno? jakieś wrażenia? bo ja idę pierwszy raz po weekendzie.


Witam

Na odziale tym lezalam 10 lat temu, wiec wszytsko sie tam zapewne pozmienialo - kadra napewno, ale wrazenia ogolne jak najlepsze - brzmi to pewnie dość paradoksalnie, to w koncu szpital....
Jesli chodzi o reumatologa - polecam z calego serducha dr Pogorzelska Elzbiete, przyjmuje prywatnie w Rzeszowie w medyku na ul. Szopena.

Pozdrawiam i Trzym sie
_________________
Żyj tak, żeby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
i-na
Junior
Junior


Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 23

PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam w Warszawie w Klinice Dermatologicznej Szpitala MSWiA panią
profesor Lidię Rudnicką.Poza nią jest tam jeszcze kilku dobrych lekarzy.
Ale szefowa jest suuuupper Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Emila
Junior
Junior


Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
prześledziłam ten wątek i mam pytanie. Otóż jestem z Wrocławia i podejrzewa sie u mnie toczeń układowy. Od niedawno istnieje klinika reumatologii na Borowskiej. Czy ktoś z Was ma jakies doświadczenia z poradnią reumatologiczną na Borowskiej i z kliniką? Czy moglibyscie polecic jakichś lekarzy stamtąd?

Pytanie dot. szpitala kolejowego. Ponieważ wpisy dot. szpitala sa sprzed conajmniej dwóch lat, czy dane te są aktualne? Czy prof. Szechiński i dr. Wiland dalej tam pracują i czy dalej jest tam oddział reumatologii?

Pozdrawiam
Emila
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma już ich w szpitalu Kolejowym, są na Borowskiej w nowej Akademii Medycznej Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ada
Junior
Junior


Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 11:21 am    Temat postu: Dr. Świerkowska- Łódź Odpowiedz z cytatem

Witam.

Moja mama od wielu lar cierpi na RZS. Zrobiła mi chyba niemiły prezencik i ja też mam już pewne objawy. Bardzo proszę o podanie, jeżeli ktoś sie leczy u dr. Świerkowskiej z Łodzi o namiary na jej prywatny gabinet, lub polecenie innego dobrego specjalisty. Moja mama niekiedy w desperacji chodzi do dr Kosińskiej do takiej rejonowej poradni. Nikomu nie polecam. Sama poradnia jest zwykłą ale tam nie można zmienić doktora a ile razy można słuchać że "po cuda to do Boga". Mnie sie słabo robi jak mam do tej samej Pani ponownie pójść. Nie chce aby ktoś mówił, że "młoda koza jestem i jeszcze zobaczę jak to jest w reumatologii".
Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nitka
Senior
Senior


Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z Borowskiej polecam dr Świerkota, dr Chlebickiego i dr Dorazińską
powodzenia:)

Smile
tez mam zapytanie.
mam skierowanie na cito do hematologa (immunoglobuliny powariowaly). czy zna ktoś może jakiegos dobrego z wrocławia ?


***********************
Opcja EDIT Exclamation Proszę nie dublować postów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blisko, blisko, ale spróbuj tutaj (strony: 5-ta i 14-ta): http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=853
Jeśli chodzi o lubuskie to najbliżej jest Poznań, więc czeka Was mała wycieczka... Mimo to warto sprawdzić, czy specjalista rzeczywiście godny polecenia- Wielkopolanie niestety nie wykazują na forum zbyt dużej aktywności...
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŁUKASZ-co do jednej z Wielkopolanki,to się troche pomyliłeś,co? Wink
Najbliżej jest szpital kliniczny na ulicy 28 Czerwca w Poznaniu.Warszawa b.chwali tamtejszych specjalistów,podkreślałam to już pare razy .
Faktycznie wycieczka gwarantowana. Smile

Poza tym Malabecia polecała dr Piotra Leszczyńskiego-przacuje w Medycznym Centrum Hetmańska,ul.Hetmańska 55/1;tel.61/864 20-70.
Podobno prowadzi duzą ilość badań nad lekami biologicznymi.
Dysponuję również nr telefonu swojej lekarki-w Poznaniu przyjmuje prywatnie,w Przeżmierowie na kasę chorych(krótkie terminy)-pracowała do niedawna w w.w. szpitalu klinicznym,ma ciągły kontakt z tamtejszymi specjalistami.
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XXX
Senior
Senior


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 69
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dr. Dąbrowska można się skontaktować w ośrodku Waldtour-Revita w Gołubiu jest strona internetowa, co prawda więcej tam jest o odchudzaniu ale ............zreszta sami wiecie co chcę powiedzieć. Tam robia badania na nietolerancję pokarmową i w każdy poniedziałek pani doktor ma tam wykłady tak o godz. 15.30

EWA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
isia
Junior
Junior


Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Mam wyniki badań i skierowanie do reumatologa. Niestety nie bardzo wiem , który lekarz jest godny polecenia w Sosnowcu i okolicach. Proszę o pomoc. Będę ogromnie wdzięczna.
Słyszałam o pani doktor Rusek...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biedronka999
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 174
Skąd: Lubelskie

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LUBLIN - Pani Prof Majdan Smile
_________________
Dum spiro, spero - Dopóki oddycham, mam nadzieję.
_______________________________________
Kasia. Dzieścia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
basiula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 4309
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

isia ja jestem z Sosnowca, ale z usług reumatologa korzystałam w Zespole Wojewódzkich Poradni Specjalistycznych w Katowicach na ul. Powstańców....jest tam przemiła pani doktor Iwona Piwowarska- sporo wie o toczniu...pożyczyła mi nawet książkę... Laughing
_________________
,,Nie poświęcaj siebie, ty jesteś wszystkim co posiadasz..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
patka
Junior
Junior


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 5
Skąd: będzin

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co do pani doktor Rusek to jest ona teraz p.o. ordytnator w szpitalu górniczym w sosnowcu,pełna nazwa to wojewódzki szpital specjalistyczny im.św.barbary,ul.medyków 1.Leżałam tam na oddziale,kobieta sprawia b.dobre wrażenie,zrobili mi komplet badań,osobiście do niej nie chodzę tylko do innej pani doktor,która tam pracuje.A ja chodzę do przychodni w Będzinie do doktor Sołtysik,ul.zwycięstwa 12,telefon(32)267-68-37,dzwonić po 8,nie ma zapisów tylko kto pierwszy ten lepszy,przyjmuje wtorek,środa,piątek od14.30-17.30,rano jest zawsze na oddziale w szpitalu.To ważne jeśli lekarz ma praktykę w szpitalu,bo na co dzień ma do czynienia z chorobami tego typu.Pani Rusek-Lepiarz przyjmuje prywatnie w Sosnowcu na ul.Pustej 16/1,podobno wizyta między 70-90pln,telefon(32)291-83-10.Jak leżałam na oddziale bardzo ją chwalili,w kontaktach super.

Ostatnio zmieniony przez patka dnia Sob Mar 07, 2009 10:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 3 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group