Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Specjaliści godni polecenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję!!! Leżałam tam dwukrotnie - super opieka, kompetentni lekarze, pielęgniarki milutkie, w sumie - przyjazny i "znający się na rzeczy" oddział.
Powodzenia Smile
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
AnnaC1980
Junior
Junior


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam dr Mamerta Milewskiego (alergolog i immunolog)-konsultant krajowy ds chorób autoimunnologicznych z II kliniki chorób wewnętrznych w krakowie na skawińskiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lubesia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 272
Skąd: Wloclawek

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej czy moze mi ktos polecic dobrego lekarza z Torunia lub Wloclawka leczacego toczen ewentualnie z Bydgoszczy bardzo pilne
_________________
Jeśli nie możemy czynić tak, jakbyśmy chcieli, musimy czynić tak, jak możemy Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolina7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 224
Skąd: zabrze

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie tak po cichu wtrące i powiem Profesor Antoni Hrycek katowice Ligota Uratował mi nie raz życie
_________________
zdrowie to nie wszystko ale wszystko bez zdrowia jest niczym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina nie tylko tobie , bo mnie takze i nawet kilka razy
to jest KTOŚ
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alicja K
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 5:13 pm    Temat postu: Re: SZUKAM DOBREGO REUMATOLOGA NA PODKARPACIU Odpowiedz z cytatem

delfina84 napisał:
ala napisał:
daniela56 napisał:
choruje na gosciec stawowy od 25-lat i wcinam metypryd teraz 40mg rano i 20 mg wieczorem latem nie bolały mnie stawy ,więc brałam 8mg obecnie bardzo cierpie i chociaż nie zmieniałam lekarza ....ciągle wierzę ze on jest najlepszy ,to może warto by było by zmienić terza cierpie okropnieeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! mam spuchniete rece gorączkę ponad 38* i nie ruszam się z łóżka bo każda kostka mnie boli jak cholera.Pisze w moim imieniu siostra


pozdrawiam Danka


dr Andrzej Pluta- hematolog i reumatolog, najwspanialszy człowiek jakiego spotkalam Rzeszów 017/8535757- gab.prywatny


dr Pogorzelska E. reumatolog przyjmuje m.in. na Warzywnej



ZGADZAM SIĘ- najwspanialszy człowiek jakiego spotkałam- uratował mi życie dwa razy i ratuje nadal
http://drpluta.pl/

pozdrawiam wszytskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 10
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sob Paź 22, 2011 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się dopiszę Wink W Lublinie - DSK dr Edyta Olesińska - jest niesamowita i prof. Majdan - przyjmuje tuż obok w szpitalu na Janczewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AniaLGG
Junior
Junior


Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 18, 2012 4:45 pm    Temat postu: Lekarze w Warszawie- (nefrolog, hematolog, ginekolog) Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
dziś dopiero dołączyłam do Waszego grona, ale... chętnie podam kilka namiarów na lekarzy z Warszawy- jestem pod ich opieką od kilkunastu lat:
Nefrolog- Dr Resmer. Przyjmuje w Poradni Nefrologii i Transplantologii na Lindleya. Nr do rejestracji: 022 5021266. Rewelacyjny Nefrolog, prowadzi sporo toczniowców.

Nefrolog- Docent Niemczyk, szpital na Banacha- tel. niestety nie mam. Leżałam tam kilka razy, w ramach jego oddziału prowadzonych jest trochę badań klinicznych nad nowymi lekami- warto o tym czasem pamiętaćSmile

Hematolog- Prof Windyga z IHiT na Ghandiego, tel do rejestracji poradni zaburzeń krzepnięcia krwi: 022 3496100, prywatnie w Dębski Clinic na ul Sokratesa 5, tel: 022 631 48 44

Ginekolog (prowadzi też ciąże toczniowe)- Dr Dębska, przyjmuje w Szpitalu Bielańskim, a prywatnie w swojej klinice Dębski Clinic, tel 022 631 48 44

Nefrolog- Docent Jacek Imiela. NIe mam już na niego namiarów, ale gdy miałam zaostrzenie tocznia + katastroficzny zespół antyfosfolipidowy, dosłownie uratował mi życie. Choć nie było to popularne wówczasw Polsce (w roku 2000), wprowadził mi Cell Cept jako leczenie podtrzymujące po ndoxanie (miałam wtedy zaledwie 18lat i stwierdził, że jestem w tak beznadziejnym stanie, że woli zaryzykować Cell Cept niż skazywać mnie na cięzkie powikłania i leczyć lekami starej generacji). To człowiek myślący, nie boi się podejmować decyzji. Słowem- nie ucieka, gdy jest problem:-)
_________________
Show must go on:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zip20
Junior
Junior


Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 16

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do usuniecia

Ostatnio zmieniony przez zip20 dnia Sro Cze 07, 2017 5:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sylvia
Junior
Junior


Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 6
Skąd: Świerklany - Kraków

PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Was serdecznie Smile
niby z nowym nickiem, ale to tylko zmiana nazwy (wcześniej byłam sztympelkiem, ale długa historia z moją nieumiejętnością posługiwania się internetowymi skomputeryzowanymi sprawami )

Tak przejrzałam wszystkie kwestie związane z lekarzami, niedawno wyszłam za mąż i ze Śląska przeprowadziliśmy się do Krakowa ( no za pracą oczywiście), i mam zamiar trochę pozmieniać lekarzy, bo myśli my o dziecku Smile

W sumie to ostatnio jedynie miałam nefrologa dr Nieszporek z Francuskiej w Katowicach i choć jest wybitnym specjalistą, to ja z nią miałam nieciekawy kontakt, chyba jednak bardziej jest pochłonięta przeszczepami niż toczniowym zapaleniem nerek (z którego już wyszłam na szczęście), ale gdyby ktoś szukał nefrologa to można polecić, bo nie mogę powiedzieć - wyprowadziła mnie do wyczekiwanego opalu Smile

Wypisałam sobie nazwiska, które się pojawiły z Krakowa:
- na Skawińskiej: Milewski, Dyczek, Swadźba
- na Kopernika: Kwiatkowska
- na Galla: Górecka

Nie bardzo na ich stronach są opisani, a ja chciałabym dostać się do dobrego reumatologa, endokrynolog, ginekologa no i nie wiem czy tego nefrologa zmieniać.
Chyba najbardziej mi zależy na mądrym i doświadczonym ginekologu...

Jeśli ktoś dobrnął do końca tej wiadomości, będę wdzięczna za wszelkie sugestie, komentarze.
Czy mieliście w ogóle taką sytuację, że mienialiście w ogóle miejsce zamieszkania a wraz z tym lekarzy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mmilena
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 163

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie Jjak obecnie wyglada systuacja w Szpitalu Kolejowym? Do kogo warto iśc? I Czy mozna w ogole sie tam dodzwonic???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmilena napisał:
Czy wiecie Jjak obecnie wyglada systuacja w Szpitalu Kolejowym? Do kogo warto iśc? I Czy mozna w ogole sie tam dodzwonic???

w kolejowym gościłam w 2005 roku (przełom marca i kwietnia)

jakiś czas potem praktycznie cały skład lekarzy z tego oddziału przeniósł się na Borowską
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pluskotka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 1983

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(usunięte)
_________________
"Przyzwyczajenie do ironii psuje charakter."


Ostatnio zmieniony przez Pluskotka dnia Czw Lis 14, 2013 8:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mmilena
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 163

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
w kolejowym gościłam w 2005 roku (przełom marca i kwietnia)

jakiś czas potem praktycznie cały skład lekarzy z tego oddziału przeniósł się na Borowską


Czyli nie ma czego szukac w Kolejowym tylko czekac na wizyte na Borowskiej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmilena napisał:

Czyli nie ma czego szukac w Kolejowym tylko czekac na wizyte na Borowskiej?

mmilena ja bym zaczekała, innych lekarzy reumatologów we Wrocławiu nie znam.
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 5 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group