Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy ktoś lubi niepotrzebne łzy?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 3:14 pm    Temat postu: Czy ktoś lubi niepotrzebne łzy? Odpowiedz z cytatem

Na naszych stronach jest dużo gości ...wypowiadają się ...czasami pomogą .....doradzą.
Ale jest tutaj gość który potrafi zniszczyc człowieka.Zauważyłam już od
początku mojego pisania że ktoś dodaje komentarze przy moich postach.
Tylko Ze są one uszczypliwe i złośliwe. Japodpisujęto co piszę , ktoś może się z tym zgadzać lub nie .....ale na Boga niech GoSc nie robi ze mnie wariatki .Jak odkryłam te stronę myślalam że niebo mi się otworzyło ..nareszcie ktoś zrozumie ......doradzi..... Niestety komuś przeszkadzam lub ktoś lubi dokućzyc,.
Ci co czytają na bieżąco strony znajdą te bzdury które gość dopisuje ..jakbym miała rozdwojenie jażni. Czy na tym ma polegaC zabawa ze łzy kapią mi na klawiaturę.Nikt nigdy mnie tak nie potraktował
i nie poniżył......uważajcie na Gościa bo może sie zabawić waszym kosztem
TrafiL dobrze nie potrafię się uspokoic a temperatura wzrosła do 39 .....
.....Lzy oczyszczają .....ale nie są potrzebne
Monika


Ostatnio zmieniony przez Monika B dnia Nie Sie 04, 2013 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne to wszystko jakieś i smutne. Dlaczego właśnie Ciebie miałby ktoś prześladować?? Lepiej nie kapaj już łzami na klawiaturę, weź dystans bo szkoda zdrowia. Może komuś się poprostu nudzi. Zdarza się, że na Forum od czasu do czasu ktoś "przegnie", ale nie jest to powód zaraz do tragedii.
Szkoda że nie zagląda tu ostatnio nenya, genialnie wyważona postać. Ona zapewne rozładowałaby atmosferę. Jak dla mnie, niepotrzebnie tragizujesz.Trzymaj się jakoś!
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno weź się w garść i wyluzuj . Czy wszystkie posty nie muszą się odnosić do Ciebie . Ty za bardzo bierzesz wszystko do siebie . Pozdrawiam
Powrót do góry
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko! Sledzę Twoje posty-są uczciwe i rzetelne,potrafią pomóc nam wszystkim w poszukiwaniu czegokolwiek na temat "choróbska".Nie przejmuj się,głowa do góry.I tak jesteś bardzo dzielna,podziwiam Twoje samozaparcie i wiarę w "lepsze jutro"! Nie bierz do siebie za bardzo złośliwości-takim ldziom trzeba po prostu współczuć! To jedyne lekarstwo na chamstwo! Głowa do góry!!!!!!!!! A tak mówiąc między nami-zazdroszczę Ci łez-też bym chciała sobie popłakać,niestety u mnie to towar deficytowy.Nieosiągalny!Pozdrawiam serdecznie.Zdrówka!!!!!!!!!!!
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość






PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za! Tylko kto będzie przewodniczącym komisji? Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika – NIE WARTO! Jesteś kobietką z potężnym bagażem doświadczeń życiowych, poszperaj w nich spokojnie i na pewno szybko znajdziesz właściwy tryb postępowania w takich przypadkach – ignorować i nie dawać satysfakcji popaprańcom, którzy usiłują zabawiać się twoim kosztem! No wpada tu jakaś męda i wtrąca swoje złośliwości, bo najwyraźniej czerpie z tego jakąś wypaczoną radochę. Co zrobić, różni ludzie się kręcą po świecie...OLEWAĆ! Nie reagować na zaczepki, bo to tylko takie typki nakręca.
Myślę, że możesz być spokojna, bo zdecydowana większość użytkowników tego forum to przyzwoici ludzie, co ważniejsze na tyle inteligentni że potrafią odróżnić osoby normalne od zadymiarzy i socjopatów.

A o podpisywaniu swoich postów to mi się już gadać nie chce, bo to też szkoda zdrowia. Co za problem wstukać jakiś Nick (choćby - królowa angielska) i występować pod nim konsekwentnie? Nie rozumiem tych anonimów i z nimi gadać też nie zamierzam!

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro"genialnie wyważona postać" mówi OLEWAĆ, noo to olejmy....to.
Powrót do góry
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi gosciu......
Pomysłów na temat mam całkiem sporo , nie muszę się chwytać twoich sposobów .....mam więcej do powiedzenia niż myślisz .Rzeczywiście nie mam się czym przejmowac , wiem że jest tu dużo ludzi szczerych ,sympatycznych i miłych .......gościu nie jesteś osobą chorą bo inaczej nie robiłbyś sobie jaj .łepiej zmień temat i wycofaj się z tego głupiego pisania bo ty nikomu nie pomożesz .....należysz do ludzi którzy swoim dowcipem potrafiA wyrządzic wiele złego
Nie temu sluży to forum
Pozdrawiam...........ciekawe skad Ci przyszło porównać mnie do nawiedzonej .....gloszacej wizje......
Lzy obeschły ale został gniew .....jeszcze się spotkamy .....tylko graj uczciwie nieznajomy/a/
Monika
Jest tutaj wielu gosci ale tylko jeden chory z nudy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alicja K ( melii )
Gość





PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Moniko mam takie pytanie o które posty masz na myśli ? . Bo przecież nie każdy skierowany jest do Ciebie . Pamiętaj o tym 3maj się bo dzielna z Ciebie dziewczyna Smile
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika, to co teraz piszesz brzmi trochę jak "nu pagadi zajac"! Szybko jednak się pozbierałaś.
I tak trzymaj!
Powrót do góry
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdziele ale ludzie czasami potrafia byc prymitywni. Nie, slowo prymitywny w tym wypadku nabiera calkowicie nowego znaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nawet to nie ja bylam!!! Widzisz Piotrze, sa gorsi ode mnie!!!! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdzie nie napisalem ze jestes zla. Masz ciety jezor i tyle. W sumie to lubie takie "gadziny" jak Ty. Nie lubie jedynie prymitywizmu. Moze dlatego ze juz wystarczajaco duzo go jest w naszym kraju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gadziny...mchyyy - to sie chyba mowi "kobiety z charakterem" Wink a faktem jest, ze ktos przesadza. a do tego sie nie podpisuje!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz charrrakteeeeeerrrrr Smile

Kici kici...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group