Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

STRONA NIE DZIAŁA
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 10:36 am    Temat postu: STRONA NIE DZIAŁA Odpowiedz z cytatem

Może ktoś wie co się stało???
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie sie wydaje, ze ktos wkradl sie na serwer...ale pewnie teraz to ameryki nie odkrylam! ciekawe kiedy pozbeda sie tego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano wygląda to na atak!
i tu wyłazi fakt, że fundacja właściwie nie istnieje i nie ma kto interweniować.
forum jeszcze zipie, ale ledwo...
w każdej chwili może się sypnąć i wszystkie posty znikną bezpowrotnie, szkoda by było, tak?

dlatego ja popieram Piotra który jakiś czas temu proponował uruchomienie forum na innym serwerze, z moderowaniem i prawdziwą administracją!!!
byłoby bezpiecznie i przyjemnie...

ja jestem za natychmiastową ewakuacją z tego dziwnego miejsca!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, tak, tak jestem za, ale tez za tym, zeby fundacja reaktywowala sie!! bo o czym ja napisze prace mgr?? nie to, zebym juz cos napisala, ale zzylam sie z tematem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj zglupialam....... co sie dzieje .....bez tego forum jestem chora.....robcie cos dziewczyny....moze ktos ma kontakt do Piotra ,chyba do niego on sie na tym zna ......komu to przeszkadzalo......moge nawet placic ale niech zostanie ....z tym forum jestem zdrowsza pewniejsza...jest nam wszystkim bardzo potrzebny.....
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka 28
Gość





PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez mysle, ze my jestesmy w stanie jakos pomoc,
wystarczy nam powiedziec w czym tkwi problem
Powrót do góry
Paweł
Junior
Junior


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, to ja. Ale żeby tak nic , żadnej informacji ze strony Fundacji ? Ja też uważam, że elegancko byłoby powiadomić nas o problemach Fundacji. Czy ktoś z was kontaktował się z Prezesem? Paweł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówimy teraz o sytuacji fundacji czy o awarii strony?

strona (serwer) została zaatakowana przez hackerów, którzy lubią się tak zabawiać, zwłaszcza jeśli wykryją dziury i brak odpowiednich zabezpieczeń.
my nic nie możemy zdrobić - to zadanie administratora, czy tam webmastera.

czy takowy w ogóle istnieje - nie mam pojęcia...

słowem problem tkwi w tym, że fundacja faktycznie chyba już nie funcjonuje zupełnie, a co za tym idzie nie ma nikogo kto zajmowałby się stroną internetową.
wszystko co mogą zrobić użytkownicy to czekać na odzew ze strony fundacji i interwencje informatyka (nikt z władz nie postował na forum juz ponad pół roku!, a aktualizacja strony była jeszcze dawniej), albo zorganizować się jakoś samodzielnie i uratować stąd co się da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc ja właśnie o tym mówię. Sytuacja Fundacji przekłada sie na zaistniałą awarię. Nenya, masz jakiś konkretny pomysł na "samodzielną organizację"?.Paweł
Powrót do góry
kl
Gość





PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle, ze nawet jakas oplata bylaby wskazana (bo nikt nigdy niczego nie robi za darmo),
wsrod nas jest wielu takich, ktory swa symboliczna "zlotowke" wplaciliby by ta strona funkcjonowala nadal,
nalezaloby pewnie wykupic domene i oplacic administratora,
wiec lepiej dogadajmy sie teraz, kiedy jeszcze mamy ze soba kontakt
Powrót do góry
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze oplacac strone mozemy ...chyba kazdy bedzie za.....ale potrzebny jest ktos kto sie na tym zna ........
A tak nawiasem mowiac fajny prezent dostalismy nie ma co.....
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr kiedyś napisał:

Cytat:
Jezeli Fundacja ma na to ochote to postawie to forum na swoich serwerach (oczywiscie za darmo) i ustawie odpowiednie parametry, a do tego zorganizuje sie tutaj paru adminow.


a ty Pawle wolałes wówczas by to fundacja miała "władzę", jak widać od dawna nie miała już nad niczym kontroli...

ja osobiście nie mam żadnych innych pomysłów na "organizowanie się", mam zbyt mało wiedzy, czasu i szczerze mówiąc chęci również.

będę odwiedzać forum i czasami coś wystukam (jeśli będzie jeszcze gdzie), ale mam zupełnie inne problemy na głowie, niż angażowanie się w sprawy fundacji - jedynie sympatyzuję z Motylami i tyle.

pozdrawiam i życzę powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klasyka 28
Gość





PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest ktos poza mna, kto nie wierzy w to, by Piotr teraz nagle przestal odwiedzac to forum,
Cytat:
Jedni mysla ze w internecie jest sie calkowicie anonimowym jak sie czlowiek nie zaloguje i tylko sobie chodzi po stronach - bzdura - na kazdej stronie jest zbierana o was pelna informacja. Wasze IP, mail, jakiego systemu uzywacie, jakiej przegladarki i wiele, wiele innych ciekawych informacji

Konczy rownie inteligentnie:
Cytat:
Polski ciemnogrod

a Jego propozycja:
Cytat:
Jezeli Fundacja ma na to ochote to postawie to forum na swoich serwerach (oczywiscie za darmo) i ustawie odpowiednie parametry, a do tego zorganizuje sie tutaj paru adminow.

coz, pewnie przysposobil sobie pewne cechy/mozliwosci, ktorych nie posiada, a teraz kiedy sprawa stala sie jasna chowa glowe w piasek,
gratuluje Piotrze

PS. Jesli jest malo stylistycznie-wybaczcie, ponosza mnie emocje
Powrót do góry
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale w sumie to nie wiesz, czy bywa tu, czy nie, a pojechalas po nim klasyka jak po burej kobyle- z tego co pamietam Piotr wcale tak czesto tu nie bywał- rzeklabym "falami". moze poczekaj jak sie odezwie- w sumie po 2, czy 3 dniach mu sie dostało... a ja mysle, ze moze najpierw wykonaj telefon do fundacji, tam sie wyzal i nawrzucaj (skoro juz czujecz taka potrzebe), a pozniej szukaj innych winnych!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klasyka 28
Gość





PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaak, troche mnie ponioslo...
ale w przeciwienstwie do tego co napisalas, nie szukam winnych, szukam tylko rozwiazania Confused
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group